Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מס שאלות לגבי תפעול גיר רובוטי

Hansap
שימו לב! השרשור הזה בן 5125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני אתחיל בזה שעשיתי חיפוש ולא מצאתי תשובה חד משמעית. אני לא אפריע יותר מדי ואבקש בסך הכל צדיק אחד שיתן לי תשובה קצרה וקולעת.

טוב אז ככה, השבוע בעזרת השם אני רוכש רכב מסוג פיאט פונטו גרנדה עם תיבה רובוטית.

הנסיון שלי עד עכשיו הוא בנהיגה על רכבים ידניים בלבד ואני לא בקיא בכל הטכנולוגיות החדשות

שמעתי מפה ומשם שזינוקים עושים עם בלם יד, שצריך להרים רגל מהגז בזמן העברת הילוך [?] אבל בסך הכל נשארתי מבולבל

אם מישהו יוכל לתת לי תשובה שאוכל ללמוד ממנה אני אשמח

יום טוב לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שתרכוש את הרכב, קח נסיעת מבחן והכל יתבהר לך.

לשאלותיך - בגיר של פיאט הרכב לא זוחל כאשר הוא משולב להילוך. (אצל יצרנים אחרים כמו פיז'ו וטויוטה - כן).

אם יש ברכב ESP, (והחל מ 2010 יש גם יש) אז אמורה להיות מערכת Hill Holder שמחזיקה את הרכב כך שלא יתדרדר.

אם אין ESP, אז מומלץ לזנק כאשר בלם היד מורם כדי למנוע התדרדרות.

אין צורך להרים את הרגל בזמן העברת הילוכים - הם עוברים כרגיל. בתנאים מסויימים אתה עלול להרגיש טלטול מסויים אם אתה לוחץ על הגז באגרסיביות או בתזזית. מה לעשות - זה לא גיר אוטומטי סטנדרטי. בתוכנית החסכונית הכל עובר חלק יותר.

בברכה,

ציון והפנדה שלו.

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנהג כמו בתיבה אוטומטית רגילה, ואם אתה חש טילטולים נסה להרים את הרגל מדוושת הגז

רגע לפני העברת ההילוך. בהתחלה זה קשה, אח"כ מתרגלים לזהות מתי הרכב אוהב להעביר

הילוכים.

לגבי יציאה מהמקום - צריך בלם יד (או עדיף - להחזיק את דוושת הבלם עם רגל שמאל) רק

כשאתה עושה זינוק בעלייה. אם אין רכב מאחוריך או העלייה לא תלולה במיוחד, רוב הסיכויים

שלא תצטרך אפילו את זה, כי אתה מורגל בזינוק בעלייה ברכב ידני, שם זה קשה עוד יותר.

תתחדש, קנייה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ציון

מדובר בדגם אקטיב פלוס ולפי מה שאני יודע הוא מגיע עם מערכת שנקראת EBD לחלוקת עומס בלימה בין הגלגלים ככה שאני לא חושב שהרכב מגיע עם HILL HOLDER אולי בגרסא הדיינימיק פלוס תודה על התשובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא נזקקתי לבלם יד (147 סלספיד).

העברות ההילוכים בהחלט חלקות יותר אם אתה מרים את הרגל מהגאז מיד לפני העברת ההילוך, מעט נסיון ותרגיש את זה.

מצטרף לשאלה, אם אתה רגיל לידני למה להחליף?

הרובוטי תמיד פחות טוב מהידני המקביל וחוץ מזה יש עוד חלק יקר שעשוי להתקלקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צודקים חברים אבל הדגם הידני מגיע בנפח 1200 שזה קצת הרתיע אותי וחוץ זה מדובר באוטו שהיה שווה לקנות אותו.

היום נהגתי עליו כמעט כל היום הביתה, אני דווקא מאוד מרוצה. הזינוקים ממש לא רציניים בגיר ידני זה באמת יותר מורכב.

הגיר הרובוטי ברכב הזה דווקא נחמד [לעומת קורולה של המשפחה למשל] ואני מאוד נהנה מהאוטו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...