Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המיצובישי קולט שלי, לאחר 3 חודשים בבעלותי

Shotdown
שימו לב! השרשור הזה בן 5128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, לאחר שמכרתי את האיביזה שלי לא היו לי תכנונים לקנות רכב אחר אבל בכל זאת רכשתי במחיר טוב מיצובישי קולט

מודל 94' גיר רגיל, מנוע 1600 עם 16V.

אין לי תמונות מיום הרכישה, משום שקצת התביישתי, האוטו היה כלכך מכוער שפשוט כל דבר הפך את המראה שלו ליפה!

במקור הוא צבע לבן, וכשרכתי אותו חשבתי שהוא צהוב בננה :-S תבינו לבד באיזה מצב היה הצבע.

כל האוטו מכות עיקומים, פירוקים, הטמבון היה תפוס עם אזיקונים וכו'.

מקדימה בטמבון הורידו את הפלסטיקים המקוריים ושמו רשתות גם איפה שהפנסי ערפל (הרכב היה בבעלות בן דודנו).

רכשתי את הרכב בערב, באחד הימי שלישי, לא זכור לי בדיוק התאריך, אבל איפה שהוא לפני 3 חודשים.

יום למחרת, 8 בבוקר - אני אצל הפחח שלי, הרכב שכב בתנור רביעי חמישי, שישי קיבלתי אותו.

בעוד הרכב היה במוסך פחחות כבר רכשתי בשבילו ג'אנטים חמודים ולא יקרים עקב בעיית תקציב.

הנה כמה תמונות של הרכב לאחר הפחחות צבע והג'אנט:

127012671524.th.jpg

127012673154.th.jpg

לצערי שבוע אחרי הפחחות צבע, באחד המקומות בראשון, לא שמתי לב ועליתי על מדרכה ממש גבוהה ששיפשפה לי את הטמבון בצורה מחרידה והוא פשוט התכער.

החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולטשטש כמה שאפשר, לאחר עבודה של 3 שעות של שיפשופים וניקיון יסודי, צביעה ב 3 שכבות ולקה, זה מה שיצא:

127012683643.th.jpg

באותה הזדמנות קפצתי על הזמן הפנוי באותם ימים (רגילה מהצבא) והחלטתי אולי לנסות לשדרג את המראה של הג'אנטים, זה מה שיצא:

127012689537.th.jpg

בימים האחרונים החלטתי שאין מה לעשות, נעבור קצת על חוקי תעבורה ואני חייב לשדרג אחיזה ומראה, נפלה לידי הזדמנות להרכיב רביעיית ג'אנטים של איביזה טורבו במידה 195/45/16 וככה הרכב נראה כיום:

127012695984.th.jpg

127012697323.th.jpg

הדש-בורד במצב מאוד לא מזהיר, כל הפלסטיקה סדוקה ואיכשהו בגוונים , הייתי חייב לעשות משהו, מצאתי אצלי יריעות פרווה לבנה שסתם תפסו מקום בארון, אמרתי ננסה משהו מעניין, מה שקיבלתי הוא :

127012719905.th.jpg

אגב כיום יש לי מוט הילוכים של גולף GTI עם ראש דמוי עץ, שק דמוי עור בצבע בז' והידית יותר קצרה משום שחתכתי אותה בכמה ס"מ.

אני מאמין שהרבה פה לא יאהבו ויחשבו שזה מכוער שעדיף שהרכב ישאר כמו קופסאת שימורים, אבל שוב, כל אחד וטעמו, לפי דעתי אי אפשר לזהות שזה הרכב שקניתי, ושינתי אותו בצורה של 180 מעלות.

הדש-בורד כנראה ישתנה כאשר אמצא משהו נורמלי בפירוקייה, אבל עד אז, הפרווה מספיקה בשביל להסתיר את הכיעור מתחת!

חג שמח לכל חברי הפורום!

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השקעת בצורה מדהימה ברכב חיצונית אבל תרשה לי לחלוק על הבחירה המזעזעת הזאת של הדשבורד ! :evil:

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לך כבר, האוטו נראה פצצה יחסית לקולט.

תתחדש על הג'אנטים, והדשבורד אחי, על הפנים לדעתי...

תהנה וסע בזהירות

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:] כן כבר רשמתי שהדשבורד לא משהו, קצת מצחיק, אבל הכל מאחורה פשוט מזעזע, סדוק וקיבל גוונים ממש מכוערים D: עדיף מראה סרסורי מאשר מראה פח זבל.

יש לי כבר נורות לבנות מקדימה אגב, ומתחת לבד-בוי יש לדים.

בכל אופן הרכישה הבאה שלי תהיה אנג'ל אייז של הונדה סיויק ובגלל הבד-בוי הרווחים שיהיו בחלק למעלה יוסתרו ולכן זה יתאים לי.

אני מאמין שהרכב יראה קצת יותר יפה עם אנג'ל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, מברוק על ההשקעה אבל 2 דברים הפריעו לי.

הראשון זה שתוריד את הקאפות של הסיאט מהג'נט.

והשני זה שפשוט בכיתי מרוב צחוק כשראיתי את הפרווה בדש בורד.

הרכב מבפנים נראה כמו חשפנית זקנה מווגאס במקרה הטוב ובמקרה הרע אני לא יכול להגיד כי על כל יציאה שלי מלפני 3 חודשים אני מקבל התראת מערכת והיצטברו לי כבר הרבה התראות :lol:

אני הייתי מעדיף שברים בדשבורד (וגם ברגל) מאשר לנסוע עם הפרווה הזו.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך לרכוש רבעיית קאפות אחרות, כרגע מתחת לסמל סיאט יש פשוט פלסטיק שחור שזה יכער אפילו יותר את הג'אנט.

לאט לאט, רק אתמול הרכבתי אותם.

הדשבורד כמובן יוחלף רק לאחר שאמצא בפירוקייה אחד שלם ובמצב טוב.

אין לי תמונה לפני, אבל תאמינו לי שלא עדיף את מה שהיה לפני D:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו סה"כ ניראה יפה, ג'נטים של איביזה מחמיאים לו לטעמי. כל הכבוד על ההשקעה.

בעיניין דש בורד, אני מצתרף לדעתם של חברי הפורום - הפרווה ניראית מזעזע לגמרי. בהתחלה חשבתי שהדביקו צמר גפן. לפי דעתי בצבע שחור מקורי הדש בורד יראה הרבה יותר טוב.

יריעות פרווה לבנה שסתם תפסו מקום בארון, אמרתי ננסה משהו מעניין, מה שקיבלתי הוא :

127012719905.th.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החישוקים של האיביזה נראים ממש טוב,

בטח גם משפרים את האחיזה.

למזלי התמונה של הדש-בורד לא עולה לי. :lol:

כל הכבוד על ההשקעה עד עכשיו.

שאלה:

האם עשית יישור קו מכני כלשהו?

היתי בודק אם יש דברים שצריך להחליף ורק אז רץ לשפר את המראה,

כמובן שאם היו הזדמנויות שקפצו לשדרג בזול מאד את המראה היתי שוקל זאת כמוך.

בהצלחה בהמשך,

חוץ הרכב נראה מדהים.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי לגבי משהו אחר, מה אם אני יוריד את הפרווה, ידביק את הפלסטיקה עם דבק 3 שניות ישייף מעט שלא יהיו גושים, ואז יצבע בשחור או לבן, זה יחזיק? הדשבורד הרי רוב היום בשמש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפוקסי מיוחד לפלסטיק, בכל חנות כל בו או טמבוריה תמצא, אני חושב שיהיה יותר טוב מ3 שניות, לאחר מכן פריימר וצבע, אני חושב שיהיה בסדר, אבל צבע ופריימר צריך לבחור בקפידה שיתאים ליעוד (פלסטיקה, גמישות ועמידות בטמפ').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, יש לי ספריי צבע 2 סוגים בבית, הם לבנים, אחד לפלסטיק ואחד לעץ ומתכת, אבל משום מה שאלתי בחור שמבין, אמר לי שהעץ ומתכת יהיה לי יותר עמיד על הפלסטיק.

אגב, אם אני אדביק ב 3 שניות ויתן קצת נגיעות סיליקון, ואז אשייף טוב טוב את הדשבורד, ואז יצבע 3 שכבות לבן, ישייף טיפה ואז לקה.

יחזיק יחסית טוב לא? בגלל שזה דשבורד העדפתי לזרוק עליו שמיכה , לא רציתי לעשות יותר גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...