Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן הגה כוח לBMW E36 M40 1992,איזה לקנות?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 5148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

זיהיתי כי עקב כך שהבנד השתחרר קצת נזל שמן הגה כוח,אדום,יש לי חוסר דיי רציני, הייתי שמח להמלצות לגבי איזה שמן הגה כוח עליי לקנות, בין אם מדובר בחברה מסויימת ובין אם מדובר בסמיכות הרצויה.

נסתי לחפש בספר רכב איזה סמיכות משתמשים אבל לא מצאתי.

תודה לעוזרים.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית הסיכויים הם שהשמן הוא שמן ממסרה מסוג דקסרון II.

אמורה להיות מדבקה מתחת למכסה המנוע, שבה מפורטים הנוזלים המומלצים עבור הרכב. נסה לבדוק מה כתוב בה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית הסיכויים הם שהשמן הוא שמן ממסרה מסוג דקסרון II.

אמורה להיות מדבקה מתחת למכסה המנוע, שבה מפורטים הנוזלים המומלצים עבור הרכב. נסה לבדוק מה כתוב בה.

גרמנית גרמנית ועוד גרמנית

לא מבין כלום.

תנסה לבדוק אולי אתה מוצא את המלים הנכונות.

אני רק מאתר שם כל מני נוסחאות של משקל :cry:

IMG_0615.jpg

IMG_0616.jpg

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...