Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סליל כריות אויר מאזדה 3 2000

ezl280
שימו לב! השרשור הזה בן 5156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

דולקת ברכב נורית כרית אויר והגה הכח לא מתפקד כראוי. בסריקה התגלה שסליל כריות אויר לא תקין, ואכן הקונקטור לא יושב כמו שצריך. בבדיקה מול פורומים בחו"ל מסתבר שהקונקטור נוטה להשחק, וזה יכול להשפיע גם על חיישן מצב הגה שמחובר גם הוא לסליל כריות האויר.

מישהו יודע איפה אפשר להשיג חלק כזה משומש? ניסיתי כבר במאגר אבל יש להם רק חלק כזה של 1.6 והקונקטורים שונים. אפשר לקנות חדש אבל לא רצוי...המחיר בערך פי 4.

אשמח למידע למי שיש.

תודה

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מצבו ? אתה יכול להעלות תמונה ?

יצא לי להחליף כמה כאלה השאלה ממה נוצר הבלאי , הוא יכול להתפרק רק שמפרקים את ההגה ,

ואז הוא נראה כמו קסטה שהסליל שלה יצא , יש אפשרות לסדר את הקיים אם לא נגרם נזק למגעים ,

אפשר לגלגל את הסליל בחזרה לסגור , לבדוק שהוא מסתובב 3 וחצי פעמים לכל כיוון ולבדוק רציפות ל8 פינים (הגה עם כפתורי רדיו) או 3 פנים (הגה רגיל ).

ציין את דגם הרכב , אני מבין שמדובר בספיריט , איזה שנה ?

פולקסווגן-כי חיים רק פעם אחת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסליל עצמו לא התפרק, נראה שהוא מתפקד אבל התופעות הן נורייות כרית אויר והגה דולקות, והגה שפתאום מחליט להתקע, ואחרי כיבוי והתנעה חוזר לעבוד מצוין.

בסריקה (במחשב של מוסך מאזדה) התקלות הן סליל כרית אויר, וחיישן זוית הגה. שניהם מחוברים לסליל.

ההגה אכן פורק ומן הסתם הוחלף כי הרכב עבר תאונה לפני שקניתי אותו. החוטים של הקונקטור הצהוב נחתכו וחוברו, והקונקטור עצמו מתחבר לכרית ההגה בצורה רופפת. אגב, כל פעם שנוגעים שם נראה שההגה משתנה.

להעלות תמונה קצת מסובך לי אבל אלה האפיונים של התקלה, וזו תוצאת הסריקה. הרכב הוא אכן ספיריט, 2006

הזמנתי היום סליל חדש (כ 900 ש"ח) אבל אם יש עצה טובה אחרת עדיין אוכל לבטל את ההזמנה.

תודה ולילה טוב

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הסיבה שחוט הצהוב (זה שמחבר בין הסליל לכרית האויר) נחתך וחובר ? גם לאחר תאונה מחליפים את הכרית הישנה בחדשה ללא פירוק ההגה או הסליל , בכל מקרה כמו שאני מבין עד עכשיו : כנירה שבזמן תיקון התאונה , בהחלפת כרית האוויר בהגה , הקונקטור לא פורק כמו שצריך ולכן נישבר (חלק עדין) , מסיבה כל שהיא משהו חתך את החוט (מוזר) אוליי כדי להחליף את הקונקטור של כרית האוויר השבור , אני ממלץ לך לראות בעניים בדיוק את החלק (קונקטור קטן צהוב) ולודא שהסליל אכן מגיע על החוט הצהוב בעל קונקטור תקין , אוליי אפילו כדאי לבדוק בפרוקיה ,

פולקסווגן-כי חיים רק פעם אחת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הסיבה שחוט הצהוב (זה שמחבר בין הסליל לכרית האויר) נחתך וחובר ? גם לאחר תאונה מחליפים את הכרית הישנה בחדשה ללא פירוק ההגה או הסליל , בכל מקרה כמו שאני מבין עד עכשיו : כנירה שבזמן תיקון התאונה , בהחלפת כרית האוויר בהגה , הקונקטור לא פורק כמו שצריך ולכן נישבר (חלק עדין) , מסיבה כל שהיא משהו חתך את החוט (מוזר) אוליי כדי להחליף את הקונקטור של כרית האוויר השבור , אני ממלץ לך לראות בעניים בדיוק את החלק (קונקטור קטן צהוב) ולודא שהסליל אכן מגיע על החוט הצהוב בעל קונקטור תקין , אוליי אפילו כדאי לבדוק בפרוקיה ,

דרור לרוב כאשר מתפוצצת כרית אויר כתוצאה מהטפרטורה הגבוהה נמס תקע החיבור לכרית, במוסכי מדרכה למניהם (לא כולם) חותכים את החוטים ומלחימים קונקטור חדש, הוראות יצרן הן שלא לבצע כל תיקון בחיווטי כריות האויר.

ובמקרה של הבחור בזמם תיקון התאונה בעבר הביטוח היה צריך לשים לו קפיץ שעון חדש כחלק מתיקון התאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא אני אומר כי היו דברים מעולם, כמובן שכאשר אני ראיתי זה הוחלף בחדש ובמידה ולא חתם הלקוח על כך שאותרה בעיה במכלולי כריות האויר והוא בחר שלא לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...