Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לקניית ג'יפ קצר ! (פעם היה פה סימן שאלה מיותר)

VW1971
שימו לב! השרשור הזה בן 5155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה, הפג'ארו יש לו מנוע 2500 הנפוצ מנועים כמו מגנום יש חלקים בשפע

יש מנוע 2800 שזה יותר נדיר ויותר חזק, מגיע עם גיר רגיל.

הטראנו דיזל יש לו מנוע 2700

עכשיו להגיד מה יותר כדאי ? הכל תלוי בתקציב האישי שלך ובתכנון שלך להוצאות האחזקה, טראנו הרבה יותר זול, לקניה ואחזקה.

אני עכשיו מנסה למכור טראנו (בנזין), ב25 אלף ש"ח.

הפג'ארו הכי גמורה שתמצא לא תעלה פחות מ35 אלף.

לשיקולך הבלעדי :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הניסן יותר אמין

אפשר לשפרו לשטח באותה מידה

אני לא בטוח 100% בעניין צריכת הדלק אך חושב שהיתרון לטרנו

מי שעושה טעויות משלם עליהן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למה שנכתב כאן, לפני כמה חודשים חיפשתי פאג'רו, וראיתי כמה אקזמפלרים קצרים.

הם עלו הרבה פחות מ 35.0K והיו ממש לא שחוטים.

בסוף רכשתי ארוך ידני, רק בגלל המשפחה.

חפש בסבלנות - תמצא מספיק פאג'רואים קצרים טובים, בפחות מ 30.0K.

טראנו - לא לטעמי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאג'רו ניתן למצוא עם נעילת דיפרנציאל אחורי מקורית (RDS), טראנו לא, אם תרצה להוסיף זה יעלה 8-10 אלף ש"ח, הרבה מאוד ביחס לעלות הרכב.

בנוסף, אם מעניין אותך, פאג'רו יש גם עם גג ברזנט וטראנו לא.

מבחינת עבירות - אחרי שיפורים דומה. הפאג'רו אמנם נעול אחורה אבל הטראנו מפצה על זה עם מהלך מתלה נדיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של פאג'רו קצר דיזל אני חושב שאם התקציב שלך 30 אלף לך על הטראנו פשוט כי האחזקה המכנית של הפאג'רו יותר יקרה משמעותית ולפי דעתי גם צריכת הדלק, אמנם באמת הפאג'רו נעול מאחור ולפי דעתי זה והצמיג שטיפה יותר גדול זה היתרון היחידי מול הטראנו אבל בסופו של דבר אתה נוסע 90% מהזמן על הכביש ובוא נגיד שבשטח הטראנו לא יורד ברמה מהפאג'רו אם בכלל, רמת השיפורים זהה לשני הרכבים.קיצור לפי דעתי טראנו בנזין\דיזל.

אגב לגבי הבחור שכתב שלפאג'רו גג ברזנט אני לא חושב שזה יתרון בכלל,בקיץ חם ברמות שגם ככה אתה סוגר ומדליק מזגן וגם זה לא מתקרב לרכב סגור כי הברזנט זה כמו חממה, בחורף קר והחימום גם קשה לו מה גם שפורצים מחבבים את הברזנט..לי פרצו לויטרה פעמיים דרך הברזנט.

גילוי נאות, אחרי הפאג'רו הייתה ויטרה וכרגע טראנו בנזין קצר ומבסוט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שכתב את זה שהטראנו נהנה מאותה עבירות של פאג'רו, נראה שמעולם לא היה בטיול ג'יפים רציני.

רחוק מאוד...

נכון, את שניהם אפשר לשפר, אבל הטראנו בבסיס מגיע הרבה יותר מופשט ויעלה יותר כסף לשפר אותו.

מהלך מתלה ? בג'ימני שלי היה מהלך יותר נדיב מהטראנו.

לסיכום, לטעמי במחיר של פותח השרשור עדיפה הטראנו, אך ורק משיקולי תקציב, אם משיקולי שטח הייתי לוקח את הפג'ארו בלי לצייצ

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיון שהתקציב שלך הוא 30K לכן עדיף לך לקנות טרנו כיוון שאפשר למצוא קצר במצב טוב ולא קרוע. פג'רו במצב טוב יהיה קשה למצוא בסכום הנ''ל.

לפג'רו ישנה מערכת הנעה SUPER SLECT (טרנספר 5 מצבים)שיכול לעזור מעוד בשטח וגם הנעילה האחורית תורמת את שלה. המערכת הזאת היא יקרה מעוד וכל תיקון או טיפול באה עולה מאות שקלים ואנחנו לא מדברים על רכבים חדשים שלא ירדו לשטח .המנוע בפג'רו הוא לא מהאמינים.

הטרנו לעומת זאת בעל מנוע מעולה הדיזל (ללא הנעת שרשרת או טיימינג) מנוע אחד האמינים שיוצרו אי פעם. תיבת הילוכים אמינה בצורה מטורפת הידנית כן?!?! :)(פיתוח ישן מעוד של צבא יפן) אני יכול לתת לך דוגמה אישית. בעל נעילה בסרן האחורי LSD (מוגבל החלקה) ומהלך מתלה אחורי מעולה. שילוב זה הוא שילוב מנצח בהחלט!!!!. ניתן להתקין לטרנו נעילה של לוקרייט(300 דולר) ודטרוייט שמחליף את כל הקייס (650 דולר)

תעשה את השיקול עם אצמך ותראה מה הכי משתלם לך.

רוסלן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי טרנו קצר שנת 2001 והוא מאכזב מאוד בנסיעות ארוכות מתקשה מאוד בעליות אני לא יודע איך הפאג'רו אבל קח את זה לתשומת לבך.

מיני מיינור נגנבה כל היודע דבר ליצור קשר בבקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...