Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקשת חוו"ד על קיה סראטו

taly67
שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי קיה סראטו 2006 מליסינג עם 77K קמ. מבקשים 45K מה שמתאים לתקציב שלי.

במקור חיפשתי רכב קטן יותר וחסכוני (כמו יונדאי גטס, פיאט פונטו ספייס או פיזו 206)

אבל אני מודה שזה שמדובר במכונית יותר מרווחת קורץ לי. אני לא מכירה בכלל את הקיה,

אשמח לשמוע את דעתכם לגבי אמינות, בטיחות וצריכת דלק.

אגב מדובר ברכב שאני צריכה לעלות איתו לירושלים פעם או פעמיים בשבוע

בתודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלמי מראש מתגובות כגון חרא-אוטו, פחנוע, מיץ שבזבל וכו'! הסראטו, בייחוד כמשומשת, נותנת תמורה מלאה למחיר!! אני יכול להעיד על מכוניות קיה סראטו שנסעו מעל ל120K ק"מ ב-3 שנות ליסינג עם א-פ-ס (0! גורנישט) תקלות!! דבר שהפתיע את כל בעלי המאזדות-פוקוסים-קורולות! ובמחיר של 45K לא תמצאי עוד מכונית מודרנית, חדישה, בעלת 6 כריות אווירABS, EBD, Isofix ועוד.

המכונית מרווחת, חזקה דיה (הגם ששאון המנוע נוכח בתוך תא הנוסעים), בטיחותית, צריכת דלק ממוצעת של כ-11 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת רגועה. הפלסטיקה אמנם לא מרגישה איכותית במיוחד (אך לא מעליבה) אך איכות ההרכבה משובחת ולא נשמעו צקצוקים מיותרים גם לאחר 100K ויותר.

דגם ההאצ'בק שימושי ונאה יותר מהסדאן - נסי למצוא אחת כזו.

במידה והרכב מטופל במוסך מורשה ולא הוזנח, מדובר בקניה מצוינת!!

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלמי מראש מתגובות כגון חרא-אוטו, פחנוע, מיץ שבזבל וכו'! הסראטו, בייחוד כמשומשת, נותנת תמורה מלאה למחיר!! אני יכול להעיד על מכוניות קיה סראטו שנסעו מעל ל120K ק"מ ב-3 שנות ליסינג עם א-פ-ס (0! גורנישט) תקלות!! דבר שהפתיע את כל בעלי המאזדות-פוקוסים-קורולות! ובמחיר של 45K לא תמצאי עוד מכונית מודרנית, חדישה, בעלת 6 כריות אווירABS, EBD, Isofix ועוד.

המכונית מרווחת, חזקה דיה (הגם ששאון המנוע נוכח בתוך תא הנוסעים), בטיחותית, צריכת דלק ממוצעת של כ-11 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת רגועה. הפלסטיקה אמנם לא מרגישה איכותית במיוחד (אך לא מעליבה) אך איכות ההרכבה משובחת ולא נשמעו צקצוקים מיותרים גם לאחר 100K ויותר.

דגם ההאצ'בק שימושי ונאה יותר מהסדאן - נסי למצוא אחת כזו.

במידה והרכב מטופל במוסך מורשה ולא הוזנח, מדובר בקניה מצוינת!!

בהצלחה!

תודה!!!

לגבי האיבזור של הרכב: מחיפוש של מפרט האיבזור של הרכב הבנתי שאין אפשרות לביטול כרית האויר במושב הקדמי-ימני, האם זו בעייה רצינית? איך פותרים אותה? (זה חשוב לי מאד כאם לעתיד)

מה קבוצת הרישוי של הרכב ומה המשמעות הכספית של זה מבחינת אגרת רישוי וביטוח?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ישמע מצחיק אבל אני בטוח שהרכב הזה הגיע מאוויס, כמעט קניתי אותו השבוע ולאחר כמה שעות החלטתי לבטל את העסק משיקולים אישים.

מחיר מאוד טוב לרכב בשנה מאוחרת ! (:

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בקבוצה 2.

לטעמי תמורה טובה למחירו לרכב משפחתי בסיסי.

מבחינה מכאנית ככל הידוע לי הוא מקורב לינדאי אקסנט.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של קיה סראטו סדאן שנת 2009.

אז ככה: איכות החומרים ברכב פשוטה מאוד אבל איכות ההרכבה טובה. אין קרקושים ושאר רעשים.

האוטו מרווח מאוד, נסענו בו 4 מבוגרים והיה מקום לכולם, גם מלפנים וגם מאחור. תא מטען לא ענק , אבל גדול.

מבחינה מכנית המנוע כמעט זהה ליונדאי I30 (יש לאשתי את הרכב).

הגיר קצת עצלן וכנראה שגיר מתקדם יותר היה יתרון פה. אני מרגיש את זה יותר כי אני גר בחיפה ונוסע

הרבה בתוך העיר. מה שכן, לאוטו לא חסר כוח ואין שום חוסר סחיבה שקיק דאון לא יוכל לסדר.

בחיפה האוטו אוכל בערך 1:10 - 1:11.

שוב אני אומר, אם את מחפשת מכונית מפנקת עם "סלון", כלומר ריפודי קטיפה, בידוד רעשים טוב,

אור כחול בדשבורד וכו' זה לא האוטו בשבילך. אל תביני לא נכון, התחושה בפנים לא רעה, היא פשוט - פשוטה.

מה שמאוד נוח באוטו, הוא שיש משענת יד לנהג עם מקום אחסון ותא למשקפיים למעלה ליד התאורה.

תא הכפפות בינוני מינוס בגודל, וגם אין לו תחתית קבועה כמו באירופיות למשל.

המזגן דיגיטלי ופשוט מעולה - חזק ומהיר. לי זה היה מאוד חשוב אחרי שברכב הקודם הוא היה בינוני.

סה"כ האוטו נחמד מאוד ואין לי תלונות. אצלי הוא עשה סה"כ 6000 ק"מ עד היום.

ממה ששמעתי מבעלי קיה אחרים, שמחזיקים באוטו כבר שנים, האמינות טובה מאוד ואין תקלות לא ברורות.

אם מה שאת מחפשת זה אוטו פרקטי ולא פינוקים וגאדג'טים למינהם , לדעתי זה אוטו מצוין.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה לציין, בתור אם לעתיד שתדאג לבטיחות בנך את צריכה להושיב את תינוקך במושב האחורי באמצע

ולא לבטל את כרית האוויר מקדימה.

שבת שלום:-D

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

הי

קיה סראטו רכב מצוין, אמא שלי אשה מבוגרת נוהגת ברכב כזה והיא מרוצה ממנו מאוד, אני עזרתי לה לבחור אותו, מדובר בקיה סראטו שנת 2009 אבל זה אותו דגם, (לפני שהם החליפו את השם לפורטה, שזאת סראטו בעצם בעיצוב החדש ושינו לה את השם של הדגם) רכב חסכוני(לא אוכל הרבה דלק והמוסך זול) וחזק (אם אני לא טועה 126 כ"ס אבל יש מצב שה2006 זה 122כ"ס), בנתיים עושה רושם שהוא אמין, לפני זה בשנת 2000 הייתה לה גולף 1600 שהיא קנתה חדשה מהחברה וב2005 היא קנתה מאזדה 3 ספורט(שעשתה המון בעיות יחסית לרכב עם שם כזה טוב אבל יכול להיות שנפלנו על דגם ספציפית שיצא לא טוב) הדגם האצ'בק 1600,

אני אישית נהגתי הרבה על כל הרכבים האלה די הרבה ובצורה מאוד מפתיע הקיה סראטו זה הרכב שהיא הכי נהנת ממנו וגם אני (גם כי הוא עלה הרבה פחות מ 2 המכוניות הקודמות וגם כי זה רכב הרבה יותר חסכוני ולטעמי האישי הוא גם יותר נעים, אבל על זה אפשר להתווכח) רכב חזק מאוד , מאיץ יפה, שקט בפנים, הגה נוח והנדסת אנוש פשוטה, לא מתחכמת שמשרתת את הנהג בכיף, גם הפלסטיקה באיכות ממש טובה ונעימה בתוך האוטו והכסאות די נוחים, נסעתי איתו לאילת ובחזרה לא פעם אחת וגם לצפון והנסיעה עוברת בכיף,הרכב טיפה לא יציב במיהיריות גבוהות, 160 ומעלה, שמבחינת המנוע הוא מגיע לשם בכיף ומעלה גם ללא שום מאמץ, המלצתי לאמא שלי לא לעבור את ה120 איתו כי הוא קצת לא יציב בגלל הגובה שלו והמתלים אבל מקבלים משהו אחר שהוא נוחות בכביש שלא מרגישים בורות וכאלה. אבל היציבות במהירויות גבוהות זה הדבר היחיד הרע שיש לי להגיד עליו, אם את לא נוסעת מהר אז זה לא אמור להפריע לך

רכב ממש מומלץ בעניי,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...