Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט גרנדה פונטו או יונדאי גטס?

taly67
שימו לב! השרשור הזה בן 5194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפשת לקנות רכב אמין וחסכוני ושתי המכוניות הללו עלו על הפרק:

התקציב כ- 45-50K בקנייה מחברת השכרה

אני זקוקה לרכב שיכול לסחוב את העליות של הקסטל פעמיים בשבוע - הפונטו מנוע 1250 ואילו הגטס 1400, האם זה משמעותי?

הבנתי שהגטס משנת 2007 ואילך היא מודל חדש ומשופר ולכן חסכונית יותר בדלק, האם מישהו יכול לאשר טענה זו?

יש המלצות על רכבים אחרים/נוספים ששווה לבדוק?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפשת לקנות רכב אמין וחסכוני ושתי המכוניות הללו עלו על הפרק:

התקציב כ- 45-50K בקנייה מחברת השכרה

אני זקוקה לרכב שיכול לסחוב את העליות של הקסטל פעמיים בשבוע - הפונטו מנוע 1250 ואילו הגטס 1400, האם זה משמעותי?

הבנתי שהגטס משנת 2007 ואילך היא מודל חדש ומשופר ולכן חסכונית יותר בדלק, האם מישהו יכול לאשר טענה זו?

יש המלצות על רכבים אחרים/נוספים ששווה לבדוק?

תודה

1. ידני או אוטומט ?

2. הייתי הולך על רכב מליסינג ולא מהשכרה.

השכרה מחליף כל כך הרבה ידיים, וסיכוי גדול יותר שהתעללו בו.

ALFA ROMEO 147 120HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עולה את הקסטל לפחות פעם בשבוע עם פונטו ספייס 2006 ידנית, עם נפח מנוע של 1.25.

קצת מתאמצת, אבל סביר לגמרי. כשלוקחים בחשבון את צריכת הדלק שלה (~14.5 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית), זה בהחלט משתלם.

נפרד לשלום מהפונטו הידנית 2006.

פרטים כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=305171

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שגטס עושה דלק כמו האמר.

לקרוב משפחה יש פיאט גרנדה מודל 2004 אני חושב, חסכונית ביותר לא רואה מוסך והוא מבסוט ממנה מאוד.

לעומת זאת לחבר שלי יש גטס שנת 2007 שקנה לא מזמן והיא עושה לו דלק 1 ל10-9 והוא נוסע הכי חסכוני שיש - והאוטו שמור ומטופל הייטב ולמרות זאת הוא לא מבסוט ממנה כל כך ומתחרט על הקניה.

יכול להיות שסתם לקחתי דוגמאות קיצוניות אבל זה מה שאני יודע על 2 המכוניות שהבאתה.

עידן.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני האישי בלבד: קניתי אותה מליסינג, כך שהיא דרשה יישור קו מסויים (הקלאץ' מת באיזשהו שלב, הטיפול הראשון היה יותר גדול מהמתוכנן)

אני חושב שבכל מקרה של קנייה מליסינג / השכרה נכון לקחת בחשבון שיש צורך ביישור קו כזה. מעבר לכך - היא התנהגה יפה מאוד. הטיפולים אמנם לא היו זולים, אבל זה בעיקר מכיוון שבחרתי לעשות אותם במוסך מורשה (מוסך שמשון ביהוד, מומלץ בחום). הייתי משאיר אותה אצלי עד סוף ימיה, אבל החלטנו לעבור לאוטומט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משהו מיוחד, אומרים שצריך לטפל ברכב בזמן לקבל אמינות, אני מכיר אנשים שלא ממש דואגים לטיפולים בזמן וגם לא עושה אצלם בעיות, מה שכן, זמן חיי המנוע לא ארוכים מדי, אצלי הוא נפח את נשמתו ב200K. הוחלף ועובד סבבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הערה ביחס לפונטו ספייס 1.25, עליות לא עושות לה טוב, בחיפה צריכת הדלק שלה היא סביב ה 11.5 שזה אותו דבר כמו קורולה וגולף 1.6 רובוטיות.

כמי שעולה איתה לירושלים, וגם בתוך ירושלים לא מעט - אני לא מכיר את המספרים האלה... מעולם לא הייתה לי צריכת דלק של פחות מ-13 ק"מ לליטר (אני מחשב ידנית בכל תדלוק כמעט), ולרוב בסביבות ה- 14.5. לסיכום - אני מרוצה גם מההתמודדות שלה עם עליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שדובר כאן על הגטס מתייחס על הגרסה האוטומטית. הגטס ממש לא זוללת דלק בגרסה הידנית וזה מוכך, לחבר יש אחת והוא מרוצה עד השמיים, טיפולים תקופתיים והיא לא תראה מוסך מעבר לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוב משפחה יש פיאט גרנדה מודל 2004 אני חושב, חסכונית ביותר לא רואה מוסך והוא מבסוט ממנה מאוד.

אתה מתבלבל. בשנים האלו הגרנדה לא היתה קיימת.

לפותחת האשכול,

אני אישית פחות מחחב את האופציה של רכישת רכב מהשכרה.נכון שהמחיר הוא הרבה יותר אטרקטיבי, אך לכל דבר יש את המחיר שלו. במידה והחלטת בכל זאת לרכוש רכב מהשכרה, ישנם כמה דברים שעלייך לבצע לפני רכישת כל רכב ובמיוחד מהשכרה:

1. לדרוש ספר טיפולים מלא

2. לעשות בדיקה לרכב במכוני בדיקה שאת מכירה ולא לאלו שממליצים המוכרים

3. לפנות למוסך מורשה של פיאט (עדיפות לשמשון ביהוד) לבקש חווד על הרכב

בנוגע לסוגיה של שני הרכבים, הגטס לא כזאת גרועה. נכון שהיתה בעיה של צריכת דלק אבל זה תוקן בדגמים האחרונים.

הגרנדה החדשה בא בנפח של 1.2 ו 1.4, ב-1.2 יורגש הקושי של הרכב. הגרנדה לאומת הספייס שוקלת יותר אי לכך אני ממש לא היתי מתפשר ומחפש רק את ה1.4.

היתי מחלק את הבחירה לפי קטגוריות:

1. מחיר החלקים וטיפולים

2. הוצאות דלק

3. מבחני ריסוק (בטיחות)

4. גם יופי פרמטר חשוב

לאחר שהתאמת את כל הנתונים לפי הקטגוריות תגבשי דעה.

בקשר לאמינות, כל רכב שיוטפל כראוי יפגין אמינות.

בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שדובר כאן על הגטס מתייחס על הגרסה האוטומטית. הגטס ממש לא זוללת דלק בגרסה הידנית וזה מוכך, לחבר יש אחת והוא מרוצה עד השמיים, טיפולים תקופתיים והיא לא תראה מוסך מעבר לזה.

האם אתה מתכוון לגטס ידנית גם בשנתונים שמתחת ל-2007? מה צריכת הדלק הממוצעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתבלבל. בשנים האלו הגרנדה לא היתה קיימת.

לפותחת האשכול,

אני אישית פחות מחחב את האופציה של רכישת רכב מהשכרה.נכון שהמחיר הוא הרבה יותר אטרקטיבי, אך לכל דבר יש את המחיר שלו. במידה והחלטת בכל זאת לרכוש רכב מהשכרה, ישנם כמה דברים שעלייך לבצע לפני רכישת כל רכב ובמיוחד מהשכרה:

1. לדרוש ספר טיפולים מלא

2. לעשות בדיקה לרכב במכוני בדיקה שאת מכירה ולא לאלו שממליצים המוכרים

3. לפנות למוסך מורשה של פיאט (עדיפות לשמשון ביהוד) לבקש חווד על הרכב

בנוגע לסוגיה של שני הרכבים, הגטס לא כזאת גרועה. נכון שהיתה בעיה של צריכת דלק אבל זה תוקן בדגמים האחרונים.

הגרנדה החדשה בא בנפח של 1.2 ו 1.4, ב-1.2 יורגש הקושי של הרכב. הגרנדה לאומת הספייס שוקלת יותר אי לכך אני ממש לא היתי מתפשר ומחפש רק את ה1.4.

היתי מחלק את הבחירה לפי קטגוריות:

1. מחיר החלקים וטיפולים

2. הוצאות דלק

3. מבחני ריסוק (בטיחות)

4. גם יופי פרמטר חשוב

לאחר שהתאמת את כל הנתונים לפי הקטגוריות תגבשי דעה.

בקשר לאמינות, כל רכב שיוטפל כראוי יפגין אמינות.

בהצלחה !

תודה רבה על כל העצות!!!....

אני לא מוצאת פונטו גרנדה מהשכרה/ליסינג בכלל. עם זאת מצאתי פונטו גרנדה בסוכנות טריידמוביל מיד ראשונה פרטי ואני הולכת לבדוק אותם. האם הם אמינים? דברים מיוחדים לשים אליהם לב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...