Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט בראבו 98' אוטומטית

sheley
שימו לב! השרשור הזה בן 5205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני חדשה פה.

הצטרפתי לפורום כדי להתייעץ לגבי רכישת רכב משומש.

הרכב מיועד לי ולאחותי (אני בת 17 והיא 22).

אנחנו מחפשות אוטו קטן, זול, אמין, שיראה די טוב, שלא נכנס הרבה למוסך.

אני אשמח לקבל הצעות של רכבים ופירוט עליהם כי אנחנו אבודות לגמרי.

ובנוסף, רציתי לדעת על פיאט בראבו (98 אוטומטית) קצת פרטים כי שמעתי שפיאט בעייתיות מבחינה טכנית.

תודה רבה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדי מהבראבו. לא בגלל שפיאט בעייתית מבחינה טכנית (זה פשוט לא נכון) אלא בגלל שהרכב הזה בשילוב עם הגיר הזה לא מוצלח במיוחד.

היות ואת מעוניינת באמינות יחסית והתקציב קטן אין ברירה אלא להתפשר קצת בנושא המראה ולחפש פחנוע יפני, קטן, פשוט ואמין. משהו בסגנון שרייד או סוויפט.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תסביר לנו קצת מה רע בשילוב של הרכב הזה עם המנוע?

אני לא יודע מה איתך אבל בתור אחד בעל פיאט בראבו שנת 98 אוטומט,הוא עולה על כל היפניות של אותם שנים אם זה בצריכת דלק או באמינות (הגיר של מיצובישי קולט לדגומא). הצריכת דלק ממוצעת ++, הנסיעה חלקה והאמינות בלי עין רעה אפילו לא מראה סימני עייפות (כמו משייכת הילוך).

אז בוא תצין למה הורדת אותה משילוב של האוטו והגיר הזה?

אם כבר היתי ממליץ לך לרדת מכיוון שלפני שנתיים שחיפשתי אחת כזאת הבנתי שזה יהיה משימה כימעט בלתי אפשרית למצוא אחת שלא הוזנחה וניקרעה על ידי נהגים צעירים בני 17 וחצי שחסכו בטיפולים. אבל עם הרבה מאמץ אפשר למצוא אני מאמין.

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כאילו מה שאתה אומר (האחרון) זה שתכלס המכונית סבבה לשתי נהגות ולא תעשה בעיות בעצם, אבל אם היא מגיעה מאדם שלא השקיע בה אז היא תעשה בעיות ולא נצליח לצאת מזה. הבנתי נכון ?

חוץ מזה, יש עוד הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן אוטו מצוין וחסכוני ביחס לאוטומט 1.6 של אותם שנים עם עיצוב מאוד מיוחד.

תמורה מצוינת לכסף. אבל אם החלטת ללכת על האוטו, לא ליפול במלכודת של מחירים נמוכים מי שהשקיע על האוטו לא ימכור אותו ב8 אלף וגם לא ב10.

שיהיה בהצלחה.

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם צביקה.

הרכב הזה בכל המודלים בשילוב עם גיר אוטו' לא יצא מוצלח ורואה הרבה מוסך.

זה נכון שאם תמצא אחת שמורה יפה שלא נסעה כמעט וטיפלו בה כמו בתינוק אז היא בחירה מצויינת בגלל הנוחות והיופי וה"חדשניות" שלה וגם זה בתנאי שיש מי שיטפל בה לא פחות טוב גם עכשיו.

לזוג בנות צעירות שאמורות לנהוג ברכב ורוצות כמה שפחות להתעסק בו הרכב לא מומלץ.

המלצתי היא קודם כל כמו שאמר צביקה, תיבדקי את השרייד והסוויפט, ולדעתי אם יש יכולת אולי להוסיף מעט רכב אולטימטיבי לכן יהיה מאזדה 121 קטנה, יפה, חסכונית יחסית, אמינה יחסית. לדעתי רכב מעולה ולא קשה למצוא אחת שמורה.

בהצלחה.

צח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תסביר לנו קצת מה רע בשילוב של הרכב הזה עם המנוע?

אני לא יודע מה איתך אבל בתור אחד בעל פיאט בראבו שנת 98 אוטומט,הוא עולה על כל היפניות של אותם שנים אם זה בצריכת דלק או באמינות (הגיר של מיצובישי קולט לדגומא). הצריכת דלק ממוצעת ++, הנסיעה חלקה והאמינות בלי עין רעה אפילו לא מראה סימני עייפות (כמו משייכת הילוך).

אז בוא תצין למה הורדת אותה משילוב של האוטו והגיר הזה?

אם כבר היתי ממליץ לך לרדת מכיוון שלפני שנתיים שחיפשתי אחת כזאת הבנתי שזה יהיה משימה כימעט בלתי אפשרית למצוא אחת שלא הוזנחה וניקרעה על ידי נהגים צעירים בני 17 וחצי שחסכו בטיפולים. אבל עם הרבה מאמץ אפשר למצוא אני מאמין
.

אני מסכים לדברי gil - יש לי אחת כזו כרכב שני , כ 6 שנים,והיא מעולה - בתחזוקה נכונה :idea: :idea:

במחיר של הרכב ובתמורה שרכב תקין נותן - סלון וכסאות נעימים , ומראה כייפי - שווה לחפש אחת שמורה - אבל ..

רק שמורה , ש טיימינג בוצע בזמן , מים ( נוזל קירור נכון במנוע ) שעברה בדיקה במכון לבדיקות רכב , ושכל רכיבי הרכב תקינים .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לקנות.

מנסיון של חבר עם אחת כזאת - רואה הרבה מוסך.

והחלקים יקרים למרות שזו פיאט.

חפשי סוויפט שמורה

אז על חבר שלך עובדים במוסך

מניסיון עם הרכב של אמא שלי עם רכב שהוא 9 וחצי שנים (2001 1.6 אוט') על הכביש הרכב מעולה, חסכוני (עשיתי 1/14 בבינעירוני), הטיפולים זולים, ומראה אמינות גבוהה.

כמוסן שצריך לבדוק ב 7עיניים לבדוק אם הרכב לא הוזנח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...