Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת - רנו פלואנס

DaniAv
שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לקבל ממכם חוות דעל על הרנו פלואנס החדשה..

הרכב אמור לשמש בתור רכב משפחתי ורכב לבחור צעיר

יתרונות , חסרונות וכו'

עריכה אחרונה על ידי עמית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדול, מרווח (חוץ ממרחב ראש מאחור), אבזור לא רע בגרסת הלא-ליסינג, נוחות טובה, בטיחות.

לשלילה - ביצועים חלשים יחסית, ממד אורך מוגזם עבור חניות תל-אביביות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגם לא לבחור צעיר גרסת 5 דלתות תהיה עדיפה. נוחות העמסה חשובה בהרבה מאשר ליטראז' נטו (אלא אם הוא מופרך ממש כמו ב-B3).

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם גרסת 5 הדלתות היא גם "פלואנס"? או שמא מדובר במגאן 3?

כמדומנימ שמגאן 3 ופלואנס אינן בדיוק זהות,לא מיוצרות באותו מפעל ולכל אחת יתרונות וחסרונות בעיקר בסוג ואיכות הגימור.

למה לא מייבאים את גרסת הסטיישן?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
גדול, מרווח (חוץ ממרחב ראש מאחור), אבזור לא רע בגרסת הלא-ליסינג, נוחות טובה, בטיחות.

לשלילה - ביצועים חלשים יחסית, ממד אורך מוגזם עבור חניות תל-אביביות.

רוני

מתעלק. שוקל את הפלואנס בתור הליסינג הבא.

הדגש הכי חשוב לי הוא נוחות נסיעה ומושב נהג (נוחות, תנוחת נהיגה).

המגאן הייתה מצויינת בשני תחומים אלה, אתה יכול להשוות בינהן?

ולגבי המנוע (חשוב, אבל פחות). עד כמה היא איטית? יותר ממאזדה 3 חדשה?

תודה,

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק. שוקל את הפלואנס בתור הליסינג הבא.

הדגש הכי חשוב לי הוא נוחות נסיעה ומושב נהג (נוחות, תנוחת נהיגה).

המגאן הייתה מצויינת בשני תחומים אלה, אתה יכול להשוות בינהן?

ולגבי המנוע (חשוב, אבל פחות). עד כמה היא איטית? יותר ממאזדה 3 חדשה?

תודה,

איתי.

נוחות נסיעה - טובה בהחלט, גם מושב הנהג נוח לטעמי. לא זוכר אם בגרסאות שמגיעות ארצה יש כיוון עומק להגה, אבל אם יש אז אין בעיה גם עם תנוחת הנהיגה למי שרגיל למגאן.

מנוע - בהחלט עצלה. לדעתי סדר גודל של פוקוס מבחינת עצלות, כך שזה פחות טוב מ-3 חדשה, אבל לא משמעותי. יש לציין שהתיבה עכשיו הרבה פחות מתחכמת מבמגאן 2, והתגובה לדוושה גם היא עדיפה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק לפני יומיים פרסמו בעיתון "ידיעות אחרונות" - ממון , השוואה בינו לבין פולקסווגון ג'טה , שברולט קרוז , ועוד רכב שחכתי איזה .

קוראים לכתבה 1600 סיבות להחליף את האוטו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגאן נבחנה וקיבלה ציונים גבוהים. הפלואנס היא כמעט אחד לאחד (למעט שימוש בתהליך שונה לריתוך חלקי המרכב) - אבל אתה לא באמת חושב שרנו תסכן את השם שיש לה ותוציא מכונית חדשה שתקבל ציוני ריסוק נמוכים, נכון?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רנו מודוס וניסן נוט הן למעשה אותו רכב, אז למה הן קיבלו ציונים שונים?

גם גולף ואודי A3 הן רכבים כמעט זהים, למה הציון שונה?

אני לא מצפה שהפלואנס תקבל פחות מ4 כוכבים, אבל כשרוב המתחרות מציעות כולן 5 כוכבים "על הנייר" ההשוואה צריכה להיעשות על הסעיפים עליהם מקבלת המכונית נקודות.

מושבים שונים יתנו תוצאות שונות בפגיעה מאחור (צליפת שוט, למרות שלא בדקו זאת עד לאחרונה).

סידור מנוע, מיקום ואורך הדלתות, תנוחת נהיגה ועוד הרבה משתנים חוץ מהפלטפורמה עצמה.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסגרת החינוך המוטורי שמועבר פה לילדים, הלכתי עם הגוניור לראות את הדגמים החדשים. רק ראינו, לא נסענו.

שנינו היינו בדעה שבסדרה החדשה הקליאו יצאה הכי טוב מבחינת עיצוב, מרחב ותחושה. (דגם הספורט הקודם זכור אצלנו בחיבה).

המגאן 3 (5 דלתות) נראית לי בחירה טובה יותר מהפלואנס. עיצוב משכנע, רענן ושימושי. גמני לא אהבתי את הגודל של הפלואנס.

נהג קצת גבוה (ודגש על קצת) ירגיש לפעמים שצריך לקצץ את השער (מה שנותר...) וימצא את מרחב הראיה לא מספק.

נראה איך תגיע הסניק סדרה 3.

לגבי בטיחות רנו הובילו את הדגל כבר לפני הרבה שנים וזה משכנע להאמין שפה לא יהיה שינוי.

בכלל, אני לא מבין את ההקטנה הדרסטית של החלונות בדגמים החדשים של כמה חברות. הכל למען עיצוב יותר דינמי?

נראה איך תגיע הסניק סדרה 3.

חזרנו לסניק 2 שלנו. הרושם הכי חזק לזאטוט היה מב.מ.וו. 7 לבנה ומושכת שחנתה לידנו. מה חשבתם, שבהרצליה באים לסוכנות עם אוטוביאנקי?

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אני מחזיק בפלואנס ליסינג מזה כ-5 חודשים, להלן התרשמות, אך לפני כן אני רואה חובה לשלול את האמירה של קודמי על כך שהפלואנס לא נותנת מספיק מרחב ראש לנהג - אני אדם גבוה, ואין לי שום בעיה עם הגג, כי אני רחוק ממנו.

מעבר לכך, שימו לב שהרכב הקדום שלי היה מגאן ליסינג, והיא נקודת הרפרנס עבורי:

יתרונות:

1. מרחב מרחב מרחב. הרכב גדול. אני כאמור אדם גבוה, אך לראשונה בחיי אני לא נאלץ להסיט את מושב הנהג אחרוה עד הסוף, אלא שני קליקים רחוק ממנו. גם המושב האחורי מאוד מרווח, מספק מקום נוח לשלושה ילדים כולל כסא תינוק.

2. גיר - נפתרנו מה AL4 המעצבן, לטובת גיר יותר רגוע, אם כי בעל 4 מהירויות בלבד.

3. אבזור. קיבלנו רדיו MP3, קיבלנו שליטה מההגה, קיבלנו חלונות 4 חלונות חשמל, קיבלנו שתי מראות חשמליות, תודה לאל. הגיע הזמן.

חסרונות:

1. נוחות נסיעה.פחות טובה מהמגאן, ומבחינתי המבחן הוא הבאמפרים לייד הבית שלי. המגאן הייתה מגהצת אותם הרבה יותר טוב. הפלואנס גם היא לא איומה, אבל פחות טובה מהמגאן.

2. אחסון. במגאן היו תאים ברצפת הרכב, בפלואנס פשוט *אין* מקום אחסון. אין מקום לשים את הדיסקים, גם המגירות בדלתות קטנו משום מה, ואינן פרקטיות. גם תא הכפפות הפך להיות קטן יותר. העניין הזה אולי נשמע לא מהותי, אבל בנהיגה יומיומית זה מאוד לא נוח. בקושי יש מקום לשים את הארנק. 

3. תא מטען. תא המטען ענק. הבעיה איתו היא בצירים שסוגרים אותו - הם בולטים לתוכו, ופשוט מפריעים למלא אותו. במגאן היו מעין זרועות הדראוליות חיצוניות כאלה שלא חדרו לתא המטען, ואפשר היה לנצל אותו הרבה יותר טוב. אני זוכר את עצמי מכניס למגאן מזוודה גדולה, עוד שתיים קטנות, צידנית גדולה, עגלת תינוק, ועוד כל מני פיצפקס. לא בטוח שבפלואנס אני אצליח לעשות את זה.

4. ביצועים. לדעתי הם פחות טובים מאשר במגאן. כל תאוצה דורשת הורדת הילוך, המנוע רועש, וחלש.

5. יחודיות. למגאן, על פי מיטב המסורת הצרפתית - היה אופי. הייתה לה ידית בלם יד מגניבה, היו לה תאי אחסון שימושים ברצפת הרכב, היה לה מפתח בצורת כרטיס אשראי שאני מצאתי כמאוד שימושי, בעיקר בגלל שהיה אפשר להוציא אותו מהמקום אחרי שמניעים. הפלואנס מנסה להיות כמו כולם, ונעדרת כל יחודיות, אולי למעט המראה החיצוני שאני מוצא כשונה.

סיכום:

אני חושב שקהל היעד של הרכב הוא לקוחות ליסינג. את המגאן מאוד אהבתי, אבל לעולם לא הייתי רוכש אחת מכספי. למרות כל הפרסומות עם עידו רוזנבלום, לא הייתי מהמר שהפלואנס תעלה עליה, למרות שבתקופה הקצרה שהיא ברשותי לא היו לי בעיות.

מתוך הנחה שקהל היעד הוא אכן לקוחות ליסינג, ומות היכרות עם המתחרות, הייתי אומר את הדברים הבאים:

הפלואנס מתאימה למי שחשוב לו מרחב פני לא ולילדיו, חשובה לו נוחות נסיעה טובה, וחשוב לו גם תא מטען גדול. הפולאנס אינה מתאימה למי שביצועים חשובים בעיניו, ואני מניח שמבחינת איבזור היא נחותה מחלק ניכר ממתחרותיה.

חלופות? לדעתי השברולט קרוז יכולה לתת לפלואנס קרב טוב בנקודות בהן היא (הפלואנס) חזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלופות? לדעתי השברולט קרוז יכולה לתת לפלואנס קרב טוב בנקודות בהן היא (הפלואנס) חזקה.

אין חכם כבעל ניסיון ולצערי אין לי חוות דעת כה מפורטת על הקרוז, אבל היא זכתה בציונים הגבוהים ביותר של ה EURONCAP, וזו נקודה לזכותה אם משווים רכב שטרם נבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...