Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש נגן דיסקים MP3 מקורי לסיטרואן C5 או פג'ו 407

Moldavanin
שימו לב! השרשור הזה בן 5082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשבר לי לשמוע רדיו, פשוט נמאס :evil:. נסיעה של כמעט שעה לכל כיוון ומה שיש לשמוע זה דיווחי תנועה (גלגל"צ) אחרי כל שיר. אני נוסע דרך כביש 6 ולא אכפת לי מ"איילון עמוס ל-2 כיוונים" :arrow:. פשוט "copy-paste" כל בוקר - אותם עומסים ואין חדש. שיקימו תחנת רדיו יעודית שתשדר דיווחים בלבד.

או אולי תוכנית "שי ודרור" (103)... הבדיחות של מוקדם בבוקר... :shock:

טוב, אולי יש את אלו שלא יסכימו, אך פשוט בא לי להתפנק עם אוסף מוסיקה אהובה עלי, משהו קיצבי. ודיסק של 12 שירים נגמר עוד לפני שאני מגיע להתמזגות עם כביש 1...

... בקיצור ולעניין, עשיתי בדיקה בהרבה מגרשים עם רכבים לפירוק ולא מצאתי רדיו דיסק תומך MP3. יותר מזה - ראיתי באינטרנט בחו"ל יחידה שכוללת Bluetooth וגם טלפון וגם כרטיס זיכרון וגם מסך GPS (טוב, זה כנראה מיותר בארצנו מחוסר במפת ישראל).

אז מאיזו שנה בכלל הכניסו טכנולוגיה MP3 לרכבים של PSA? או אולי מדובר ברמת גימור (תת דגם) מסויימת?

אשמח לקבל הכוונה ואולי גם עזרה במציאה של יחידה כזאת. תודה

אין שלמות, לך על בחירת (ליבך) כיסך! עכשיו CitroenC4_Picasso&Peugeot308

Fiat Brava / Volvo850 / CitroenC5 mk1 & mk2_HDI & mk3 / Skoda OctaviaTD / Peugeot407 & 207

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי נגן התומך בפורמט המדובר נכנס רק בשנתיים האחרונות

פתרון טוב הוא משדר רדיו. הזמנתי עכשיו אחד כזה באיביי במחיר מצחיק שהוא גם דיבורית bt וגם נגן mp3 והכל למערכת המקורית של האוטו עם השליטה מגלגל ההגה.

אני אמור לקבל את המכשיר בימים הקרובים ואעדכן לגבי האיכות...

תוכל לראות בלינק המצורף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון טוב הוא משדר רדיו. הזמנתי עכשיו אחד כזה באיביי במחיר מצחיק שהוא גם דיבורית bt וגם נגן mp3 והכל למערכת המקורית של האוטו עם השליטה מגלגל ההגה.

כן, כבר בדקתי מצב ההיצע לנגן חילופי. דווקא משדר הוא הפחות אטרקטיבי (אולי זה בגלל ניסיון רע מעבר). קיימת אפשרות של קופסת מתאם שמתחבר למכשיר מקורי דרך צמה מקורית וניתן לחבר גם כרטיסי זיכרון וגם דיסק-און-קיי. אך זה אופציה אחרונה למתייאשים.

http://cgi.ebay.co.uk/USB-SD-MP3-Car-Player-for-CITROEN-C2-C3-C4-C5-C6-C8_W0QQitemZ160385840159QQcmdZViewItemQQptZUK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP?hash=item2557bdb41f

רוצה יחידה מקורית, נקודה. גם שוקל דרכים להביא מחו"ל, אך דבר הנו כאב ראש וטרטור לא קטנים, בעיקר אם מדובר על משלוח בדואר (מכס, רבותיי, דבר לא נעים).

אז אם למישהו כבר מותקנת יחידה תומכת MP3 ברכב, רק תגיבו לגבי שנתון של רכבכם.

שוב תודה.

Fiat Brava / Volvo850 / CitroenC5 mk1 & mk2_HDI & mk3 / Skoda OctaviaTD / Peugeot407 & 207

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אצלי יש MP3

סיטרואן 2005 C5

אבל במקור לא היה, לקחתי מ 407 2006

אגב, אם אתה חושק ב RT4 - שכח מיזה.. גם אני חשבתי על זה, אז עובר את ה 15 אלף השקעה, וזה עם מסך מונוכרומי.

הצבעוני לא נכנס אצלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כבר בדקתי מצב ההיצע לנגן חילופי. דווקא משדר הוא הפחות אטרקטיבי (אולי זה בגלל ניסיון רע מעבר). קיימת אפשרות של קופסת מתאם שמתחבר למכשיר מקורי דרך צמה מקורית וניתן לחבר גם כרטיסי זיכרון וגם דיסק-און-קיי. אך זה אופציה אחרונה למתייאשים.

http://cgi.ebay.co.uk/USB-SD-MP3-Car-Player-for-CITROEN-C2-C3-C4-C5-C6-C8_W0QQitemZ160385840159QQcmdZViewItemQQptZUK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP?hash=item2557bdb41f

רוצה יחידה מקורית, נקודה. גם שוקל דרכים להביא מחו"ל, אך דבר הנו כאב ראש וטרטור לא קטנים, בעיקר אם מדובר על משלוח בדואר (מכס, רבותיי, דבר לא נעים).

אז אם למישהו כבר מותקנת יחידה תומכת MP3 ברכב, רק תגיבו לגבי שנתון של רכבכם.

שוב תודה.

אני יכול להשיג לך מערכת עם נגן MP3 + BLU .... ועם GPS מובנה , מסך מגע עם כניסה ל USB במחיר מצחיק

מערכת כזאת יכולה להתאים לרכב כמו שלך

אגב המערכת הזו שאני מתאר עם מסר 7" נשלף , כך שאין לך מה לחשוש מגניבה

אם מעניין אותך , צור קשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי REDSAM

היה לי את המערכת המדוברת, עם USB, GPS , BT DVD..

לא רע בכלל, אבל החזיק שלושה חודשים.. ה MOTORIZED SCREEN מת.

המוצר שיש לי איכותי מאוד , הבאתי מארה"ב

כמובן שיש דגמים ואיכותיות שונות כמו בכל דבר

באחריות אני ממליץ על מה שאני מכיר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אצלי יש MP3

סיטרואן 2005 C5

אגב, אם אתה חושק ב RT4 - שכח מיזה.. גם אני חשבתי על זה, אז עובר את ה 15 אלף השקעה, וזה עם מסך מונוכרומי.

הצבעוני לא נכנס אצלנו.

האם המערכת מה 407 2006 תתאים ל 307 2002? האם יש איזשהו נגן מקורי של PSA קורא MP3 שיתאים ל 307 2002 וכמובן ישמור על המסך המרכזי וידית השליטה? וכן אני מודע למתאמים שונים, אך לא מעונין בהם כרגע.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המערכת מה 407 2006 תתאים ל 307 2002?

תודה

בטוח לא. אלא אם כן אתה תרכיב אותו בתא כפפות. :lol: כדאי לבדוק אצל דילר האם בכלל היו דגמי MP3 ל-307.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבעוני לא נכנס אצלנו.

קודם כל ראיתי מכירה ב-eBay במחיר 1/10 ממה שציינת.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260507189078&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_611wt_1165

אך עקבתי אחרי המכירה ובסוף התברר כנוכל. וכן, אין לי מושג איכן מתקינים מסך, אלא אם דשבורד שונה לחלוטין.

ולגבי:

היי אצלי יש MP3

סיטרואן 2005 C5

איזה רמת גימור היה 407 - דגם מפואר או רגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מאוד מצער לשמוע אותך חולק עלי אחרי ששרפתי על זה ימים כלילות

שים לב מה אתה צריך ברכב:

RT4 Headunit

RT4 screen

Cable connecting the screen and RT4

New fascia for dashboard

Part B Quadlock connector

Other Specific connectors

New Antenna

Antenna Cables

Microphone

עשה את החשבון בעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מאוד מצער לשמוע אותך חולק עלי אחרי ששרפתי על זה ימים כלילות

לא משנה מה נאמר - הכל ברוח טובה.

ובכל זאת אני משוכנע כי במידה והייתי רוצה לרכוש מערכת NAVIDRIVE (לא כך היא נקראת?) הייתי מגיע ל3-4 אלפיות (בשקלים) לכל היותר (אולי לא כולל מיסים במידה והייתי מייבא מחו"ל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי סי5 וגם אני בדקתי לעומק את האפשרויות. מצאתי שהפתרונות כאן הם עלובים ויקרים נורא. בלי שום בושה דורשים בערך 1000 שקלים בשביל לחבר לי צמה של כניסה ל- AUX מאחור ולאפשר אותה במוסך. יש מעט מאד חשמלאי רכב שמכירים את הטריק, והם לוקחים על זה המון כסף. בגלל שזה היה רכב מהעבודה נאלצתי לשלול את כל האפשרויות להחלפה אגרסיבית יותר.

כיום עם רכב אחר (פרטי) פשוט זרקתי את הרדיו המקורי וקניתי מההתחלה מערכת פיצוץ עם שליטה על איי-פוד, כרטיס זיכרון, ניווט, דיבורית, מסך איכותי ועוד. כמה עולה? 370-470 דולר בסין. משלוח לארץ ומסים הביאו את זה לפחות מ- 3000 שקלים. לא מעט כסף, אבל אני לא מוריד אלפייה על כבל קטן.

ראיתי כבר אנשים שעשו טריקים דומים עם רכבים שאין להם הכנה לכזו מערכת, ופשוט הלכו לפחח שעשה להם תושבת יפה מפיברגלס ושתל להם את המערכת בתוך הדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוווו! שום טריקים ושום תחכומים. מקורי בלבד או אם מדובר בכבלים - גם חילופי הולך, אך זהה למקורי. לגבי פתיחת יציאה AUX - אפשרי לעשות בקלות רבה-רבה באמצעות מחשב של סיטרואן / פג'ו. גם קראתי בפורום איכן האופציה מסתתרת, תנו לי רק מחשב :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אדיק!

במקום לשבור את הראש ןאת הרגליים בחיפושים, למה שלא תקנה מכשיר נורמלי של פיוניר (למשל) עם שלט שמתחבר להגה? אצלי זה בדיוק ככה וזה מאוד נוח, ומתרגלים בקלות.

הבעיה היא, שתצטרך לקנות גם פאנל התאמה לרדיודיסק, ואת זה קשה להשיג בארצנו. :wink:

בברכה, איוון.

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...