Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנורות לא מזוהות בהיילקס 2002 . (מצורפת תמונה)

shoke8
שימו לב! השרשור הזה בן 5220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

לאחרונה החלו להידלק מספר מנורות בלוח השעונים של טנדר טיוטה היילקס 2002 , בהתחלה הרמת טורים לכמה שניות גרמה למנורות להכבות , כבר כמה ימים לוקח למנורות יותר זמן להכבות , משהו כמו 5 דקות בערך .

מצורפת תמונה של המנורות .

עוד דבר , המנורה של ההנדברקס , הייתה דולקת לסירוגין , חשבתי שבגלל שכמות נוזל הבלמים הייתה על המינמום ובגלל זה היא דולקת , הוספתי קצת נוזל בלמים ((כמובן חיפשתי אחר נזילות כאלה או אחרות ולא נמצאו )) , ואחרי ההוספה היא עכשיו דולקת באופן קבוע.

הבלימה טובה ואין בעיות מיוחדות .

לפני כמה דקות ביצעתי בדיקת מתח למצבר ,בעזרת וולטמטר , 12.5V שהאוטו מכובה , 12.4V שהאוטו מונע ,V12 עם הדלקת אורות.

זה לא צריך להיות באיזר ה14V +

האם זה אומר שהבעיה באלטרנטור ?

האם בלגן כזה יכול להגרם מאלאטרנטור תקול ?

תודה לכל העוזרים,

בברכה

שוקי,

DSC00414.jpg

DSC00416.jpg

HONDA CIVIC LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.האלטרנטור תקול או יש נתק בכבל הטעינה משהו כזה.

2.נורת לחץ שמן דולקת, בדוק בדחיפות אחרת המנוע ישבוק!.

3. הנורה של הבלמים כניראה מתריעה על רפידות שחוקות, פנה למוסך לבדיקה.

4. דולקת נורה של מועד החלפת שמן מנוע(כתומה) אך אני בטוח במאת האחוזים אם זו הנורה, יש להחליף שמן ומסנן, אם כבר החלפת אז צריך לאפס את הלוח שעונים ע"י לחיצה על לחצן reset change oil

יתכן מאוד וכל התקלות נובעות מהאלטרנטור התקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

בטויוטה היילקס כאשר רוב המנורות בלוח השעונים דולקות זה סימן לחוסר טעינה, כמובן שכדאי לבדוק טעינה ולוודא שיש קשר בין החוט שמזרים את הטעינה ובין המצבר (את זה בודקים כאשר הרכב כבוי מוודאים שיש מתח מצבר בחוט העבה באלטרנטור ) .

בדגם 2002 כבר קיימים פולים עם רצ'ט יכול להיות שהפולי הלך .

בברכה

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך על התגובה המהירה , את האמת הרכב הוא לא שלי , אלא רכבו של אבא שלי ,אני אבדוק נתקים בחיבור לאלטרנטור , שמן הוחלף ,ראיתי את האפשרות של הניתוק , אני אבצע , רפידות כנראה צריכות החלפה , הן שחוקות בגלל זה ירד הנוזל בלמים למינמום ,עקב השחיקה.

אני אעדכן בהמשך .

תודה שוב.

HONDA CIVIC LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מיטב ידיעתי הנורה שנראית כמו סיר מתריעה על הצטברות מים בפילטר הדלק.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

רק דבר אחד, בדוק טעינה עם מנוע עובד כ 10 דקות

בהרבה דיזלים נרות החימום עובדים חלקית עד שהמנוע מתחמם

ובדיקת טעינה מיידית אחרי התנעה מראה, שאין טעינה.

בנוסף בדוק טעינה ב2500 סל"ד

שא ברכה

אמר אחד מחכמי הפורום: המשותף לזול, זוגלובק, וזבל

הוא: הנקניקיה

MARIN MOUNT VISION 5.8

"אם לא תיתן לזה למות זה לא יתן לך לחיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

שלום לך!

אצלך יש בעיה בטעינה יש לבדוק אלטרנטור ופולי של אלטרנטור.הפולי זה מצד חד כיווני שמסתובב לכיון אחד רק.יכול להיות שהוא לא תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ותודה על העזרה.

עדכון .

לפני שעה הרכב חזר מהמוסך , הוחלפו פחמים לאלטרנטור , הכל תקין עכשיו.

שום מנורה לא דולקת.

הנזק הסתכם ב150 ש"ח .

HONDA CIVIC LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...