Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C4 2006 - רכב למשפחה

tscr
שימו לב! השרשור הזה בן 5213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אנחנו מחפשים רכב, הכיוון כרגע הוא לC4 שנת 2006.

התקציב הוא עד כ60, חריגה עד ל70 במקרה ומוצאים משהו טוב שווה את ההפרש.

התעניינו לאחרונה בC4 אחרי ששמענו הרבה דברים טובים על הרכב.

אך כמו לכל דבר יש גם דברים רעים וגם טובים.

ע"פ ביקורות באינטרנט

ראינו שיש לרכב חסרונות בולטים כמו צריכת דלק ותקלות במערכת החשמל.

האם הביקורות האלה נכונות?

האם באמת הC4 עושה 1/7?

האם באמת יש תקלות רבות במערכת החשמל של הרכב?

אשמח לקבל תשובות, כיוון לאוטו ששווה לבדוק.

תודה מראש

נ.ב

הרכבה יקנה כניראה מליסינג, אלדן \ שלמה SIXT \ הרץ וכד'... יש המלצות לחברה ספציפית?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

SIXT/אלדן וכל שאר סוכנויות הליסינג הן כמו המקדונלדס של שוק הרכב: נראה טוב, זול (יחסית) וזמין. את הבעיות תרגיש בשירותים (או במוסך, בנסיעה, לא עלינו) אחר כך.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בקשר לרכב עצמו?

מבחינת אחזקה, תקלות, צריכת דלק, נוחות, בידוד רעשים וכד'?

האם יש עוד אוטו ששווה לבדוק שמתאים מהבחינות הבאות: צריכת דלק נורמלית, בטיחות, נוחות, אחזקה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם סובארו B3?

-נוחה מאוד.

-בטוחה.

אמינות - סובארו.

צריכה ממוצעת לגמרי.

מחירי חלקים אמורים להיות סבירים, אין לי ידע בזה.

חסרונות הם שהרכב קצת עצלן (4 הילוכים), ותא המטען קטן יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם סובארו B3?

אמינות - סובארו.

89,000?

אתם קונים בליסינג? אם כך, התקציב שוקלל אחרי טרייד אין או ללא?

אפילו אם אתם לא עושים טרייד אין, רכבי ליסינג שווים פחות מפרטיים, YAD2 לדוגמא נותן לB3 ליסינג מאותו שנתון (2008) 10% פחות, כלומר 79,000.

מיקוחים פה ושם יכולים לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור שלום

אני נוסע על C4 מודל 2008 כבר שנתיים וחצי .

הרכב משמש אותי ביום יום לעבודה עד היום צברתי עליו 120,000 ק"מ .

אני יעיד על עצמי שאני בעל רגל ימנית "כבדה" ועדיין לא הגעתי לצריכה גבוהה כמו שציינת . מהנסיון שלי הצריכה הממוצעת שלי עומדת על 1/10 -1/13 תלוי כמה אני משלב נהיגה בטוח העיר.וזה בערך כמו כל משפחתומתית 1600 שנמצאת בשוק.

הבעיה היחידה שהיתה לי ברכב בכל התקופה שיש לי אותו היא שסתומים בגיר שהוחלפו פעם אחת בתוך האחריות . למעט זה אני נכנס לטיפול פעם ב30K וזהו .

הרכב נוח מאוד { לא מספיק בשביל סיטרואן לטעמי} והוא מאובזר מאוד - אני ממליץ לך לנסות ללחוץ על שנתון גבוהה יותר כדי לרכוש רכב עם ESP .אני חושב שב2006 זה לא היה סטנדרט {לא בטוח}

או אם אתה יכול למצוא אחת כזאת מאובזרת מיד פרטית שם המושבים טובים יותר והרכב מאובזר יותר ...

מבחינה בטיחותית הוא קיבל ציון מירבי במבחנים של NCAP שזה לטעמי מה שהכי חשוב ברכב משפחתי .

אם זה מעניין אותך אז הוא גם בעל אחיזת כביש גבוהה וגם דיי מהנה לנהיגה.

הבעיה העיקרית שלו הC4 היא סטיגמה שקיימת על סיטרואן .

בהצלחה בחיפוש - אני יכול להעיד שבפריים לי מטפלים רק במוסכי היבואן ורק עם חלפים מקוריים אם זה מעניין אותך { אני יודע כי הרכב שלי מוחזק על ידם}

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שסתומים בגיר זה לא בדר"כ חלק יקר?

יש עוד רכב שאתם ממליצים לבחון?

בהנחה שנצליח להכניס את הB3 לתקציב, האם היא באמת שווה את ההפרש במחיר? יש למישהו תגובות עליה? חסרונות\ יתרונות \דעות כלליות\ ניסיון אישי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השסתומים הוחלפו פעם אחת וזה היה במסגרת האחריות מאז הבעיה לא חזרה ונאמר לי במוסך שזאת בעיה שצצה בחלק מהרכבים בתחילת חייהם, הם פותרים אותה והבעיה לא חוזרת .

ממבחן המציעות 100K לאחר מכן הבעיה לא חזרה.

לגבי הB3 - לטעמי לפחות הוא לא ברמה של הסיטרואן . מבחנית נוחות והיתנהגות ובשבילך בנושא הבטיחות שזה הדבר הראשון שההיתי בודק ברכב משפחתי - שם לב שיש לו רק 4 כוכבי בטיחות ! ואין ESP! וזה הבדל של שמים וארץ ידידי. ועל זה לשלם יותר כסף?

http://www.autocar.co.il/aecommerce/c1423/10540.php

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך לגמרי [בקשר לB3].

אבל כמו שידוע, ריבוי מערכות חשמל כניראה גם יותר סיכוי לקלקול של מערכת שתפיל את כל השאר.

בנוסף לאחר שקיבלתי הודעה פרטית ממשתמש מסויים, שטוען שלרכב יש הרבה בעיות חשמל, אני בודק ומחפש כיוון אחר בנתיים.

האם אפשר לקנות רכב מחברת ליסינג [יד שניה, טרייד אין] [כמובן אחרי בדיקה] ללא חשש שיש דברים שלא עלו בבדיקה?

אני מפחד להכנס למצב שאני קונה אוטו וכל חודש יש ביקור קבוע במוסך, אני צריך רכב אמין.

כיום יש לנו מיצובישי סופר לנסר, שהיא מטופלת קבוע, כמעט ואין לה תקלות [התקלות הם בין היתר כבר שחיקת יתר של חומרים מסויימים, למשל, מצבר, החיבורים של הפנסים [הכבלים שהיו מתחברים למערכת עצמה וכד'].

האם אתה יכול לשים קצת אור על הדברים?

האם היו לך תקלות שונות במערכות חשמל?

הבנתי גם מאיזשהו מקום [לא זוכר בדיוק מאיפה] שכאשר מתקלקל מערכת למשל של חיישני גשם, זה מפיל גם את המערכות האחרות ולא ניתן להמשיך לסוע עם הרכב, האם זה נכון?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לאחר שקיבלתי הודעה פרטית ממשתמש מסויים, שטוען שלרכב יש הרבה בעיות חשמל, אני בודק ומחפש כיוון אחר בנתיים.

במידה וקיבלת את ההודעה ממשתמש בשם brendon אני מציע לך לקחת את כל מה שהוא אומר בערבון מאוד מאוד מוגבל.

מדובר בילד שסוגד ליפניות שהניסיון עם צרפתיות מסתכם בכלום, נאדא, גורנישט...

מטרתו היחידה בפורום הזה הוא לפזר ארס ב"אנונימיות" בהודעות פרטיות נגד הצרפתיות ולהלל את היפניות.

קח את זה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מתחבא מאחורי הודעות פרטיות כנראה שכל הפורום יודע שהוא קשקשן ולכן הוא פוחד להתעמת מול מספר משתמשים בפומבי וגם לקבל אזהרות מהמנהלים על מידע לא מבוסס.

מי שמתחבא פחדן וטיפש ומי שמתייחס לעצות מאדם כזה לא פחות טיפש (בלי כוונה להעליב חס וחלילה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא טוען שיש לו דף טכני של תקלות, ביקשתי שיראה לי ומאיפה הדבר הזה הגיע.

זה יכול להיות אמין?

אל תשכח שאני לא מכיר את הרכב הנ"ל ואני לא רוצה ללכת עיוור אחריו וליפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימות מספר אפשרויות, מהפחות ריאלית לריאלית:

1. מדובר בבעלים של סיטרואן C4 שקיימת בה תקלות, כנראה שהוא יודע על מה הוא מדבר, אבל למה הוא פוחד לדבר על זה בפומבי?

2. מדובר בסוכן סמוי של יבואן מתחרה.

3. מדובר במישהו ששונא את תוצרת צרפת (וסוגד לתוצרת אחרת), מוכן להשמיץ אותה בכל מחיר, רוב הסיכויים שאין לו מושג על מה הוא מדבר והוא משמיץ אותה רק לשם ההברחה ולכן הוא מתחבא מאחורי הודעות פרטיות. הוא יגיד לך שלדוד/אבא/סבא/סבתא/חבר יש במקרה רכב כזה ובמקרה יש לו ככה וככה תקלות. גיבוי למציאות? קלוש.

אם למשתמש מסויים יש בעיה עם רכב כלשהו מסיבות מוצדקות שיביא עדויות אמיתיות ומוצקות למה שהוא כותב ושלא יתחבא כמו פחדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...