Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קושי בשילוב הילוכים מיצובישי קולט 96'

MTKS
שימו לב! השרשור הזה בן 5208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשילוב להילוך ראשון לפעמים צריך לדחוף את הידית ממש חזק, כמו כן קורה גם שהיא לא נכנסת וזה מצריך כמה ניסיונות.

בשילוב לשני יש את אותה בעיה רק ברמה פחותה, כלומר יש תחושה של התגברות על התנגדות מאשר שילוב חלק להילוך.

ברברס אותה הבעיה רק ברמה קלה.

שאר ההילוכים משתלבים די בקלות ובצורה חלקה.

אני לוחץ את המצמד עד הסוף תמיד.

מה לדעתכם יכולה להיות הבעיה? האם יש דברים שאני יכול לבדוק לבד או לפנות ישר למוסכניק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

גם לי יש קולט 96 וגם אצלי לפעמים הראשון לא נכנס בקלות.

אצלי זה קורה בעיקר בבוקר אחרי לילה קר. כשהאוטו מתחמם או בבקרים שהלילה היה חמים, אני לא נתקל בתופעה.

דרך אגב, אצלי הבעיה רק בהילוך ראשון.

מתי החלפת שמן גיר?

הייתה תקופה שזה היה קצת יותר רציני, אז הכנסתי את הרכב למוסך ושם החליפו שמן גיר והבעיה נפתרה.

בטיפול הקרוב יחליפו לי שמן גיר בכל מקרה, אז אני מניח שבחורף הקרוב אני אהיה מסודר.

האם אצלך הבעיה מופיעה במהלך כל היום? (זאת אומרת גם כשהרכב או המזג אויר חם?)

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקולט שברשותך אין כבל, אלה המצמד מופעל הידראולית. מתי לאחרונה נבדק/הוחלף שמן גיר? בנוסף, מומלץ לבצע כיוון גובה לדוושת המצמד. בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...