Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרנדיס לעומת פורד S-MAX

br5556
שימו לב! השרשור הזה בן 5238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברצוני רכב משפחתי גדול

מה ידוע על גרנדיס?רכב עם שוק טוב ?

מתלבט בין הגרנדיס לפורד מה נראה שעדיף?

אני צריך את הרכב ל5 אנשים אבל אני חייב רכב רחב מאד

יש לי 3 כסאות ילדים....

אם יש רעיונות אחרים אשמח לשמוע......

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S-מקס הוא רכב טוב יותר מהגרנדיס, שהוא רכב טוב לשכעצמו. השוק של הגרנדיס לא משהו בכלל, אבל אני לא יודע בנוגע לפורד.

ממליץ לך לבצע נסיעות מבחן בשניהם ולהביא איתך את הכסאות בשביל לראות שהם נכנסים בלי בעיה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לך לגשת לבדוק את ההונדה FRV. נשמע שהוא יתאים לך בדיוק משום שהוא מאוד רחב בכדי להכיל 6 נוסעים ב-2 שורות מושבים.

בהצלחה וחג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לבדוק גם את הסיטרואן פיקאסו - לדעתי הבחירה המרווחת והנעימה מבין השלושה שצויינו.

פיקאסו פחות מרווח לשבעה (וגם לחמישה!) מה-SMAX. הוא גם לא יותר נוח והתיבה הרובוטית שלו פחות נעימה (אבל מנוע הטורבו חסכוני ונמרץ יותר).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S-מקס הוא רכב טוב יותר מהגרנדיס, שהוא רכב טוב לשכעצמו. השוק של הגרנדיס לא משהו בכלל, אבל אני לא יודע בנוגע לפורד.

ממליץ לך לבצע נסיעות מבחן בשניהם ולהביא איתך את הכסאות בשביל לראות שהם נכנסים בלי בעיה.

רוני

רוני, לא יודע למה אתה אומר את זה אבל השוק של הגרנדיס מצויין.

מנסיון עם מספר מכוניות, מכונית טובה (כלומר לא נסועה גבוהה או עבר בחברת ליסינג) שמפורסמת נמכרת תוך ימים בודדים ולעיתים גם תוך שעות בודדות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לך לגשת לבדוק את ההונדה FRV. נשמע שהוא יתאים לך בדיוק משום שהוא מאוד רחב בכדי להכיל 6 נוסעים ב-2 שורות מושבים.

בהצלחה וחג שמח!

בדקתי את ההונדה והיא באמת מרווחת,חוץ מהמקום שיש לנהג ברגל שמאל הרכב בסה"כ בסדר.ישנם המון מוכרים שהרכב נמצא אצלם פחות מחצי שנה ולא מצליחים למכור.משהו נראה לי מוזר בדגם הזה למרות שזה הונדה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

אשמח לשמוע חוות נוספות

אני מוסיף לאופציות גם את הפורד גלאקסי.....

לגבי האפלנדר ,זה רכב אמריקאי,כמה שהוא מפנק

לצערי השוק של האמריקאיות מאד מוגבל בארץ..

לגבי הSMAX הבנתי שיש שם העיה עם המיזוג אוויר

שלא מצליח לקרר את כל הרכב ואצלנו בארץ זה קריטי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, לא יודע למה אתה אומר את זה אבל השוק של הגרנדיס מצויין.

מנסיון עם מספר מכוניות, מכונית טובה (כלומר לא נסועה גבוהה או עבר בחברת ליסינג) שמפורסמת נמכרת תוך ימים בודדים ולעיתים גם תוך שעות בודדות.

אני לא אתווכח כי אתה בטח מכיר יותר טוב ממני. ובכל זאת הזכרת לי דוגמה שעלתה כאן ממש לא מזמן (ונזכרתי בה רק כי גם אני הגבתי שם)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי גראנדיס, רכב מצוין ואמין.

ביחס למתחרים הוא מרווח מאוד, עם גישה נוחה לשורה השלישית שיכולה לאכלס גם מבוגרים.

גם אצלי היו אז 3 מושבי ילדים שנכנסו בנוחות.

בדקתי אפשרות להחליף לSMAX המפואר (טיטניום עם גג זכוכית). כרכב הוא הרבה יותר טוב, מפואר, מפנק, יציב מהגראנדיס אבל כמו שאמרו לך המזגן שלו זוועתי. אלה שישבו מאחור פשוט התבשלו בקיץ הישראלי.

בגירסא הפשוטה יותר הוא מגיע ללא גג הזכוכית כך ששם אולי תהיה פחות בעיה.

בגראנדיס לעומת זאת יש מזגן מעולה שמורכב משתי יחידות פנימיות נפרדות לחלק הקדמי והאחורי.

קח בחשבון שהמכוניות האלה ככלל זללניות דלק די רציניות, ליטר אחד ל7-8 ק"מ היתה הצריכ(ח)ה הממוצעת שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשר למזגן - בגלאקסי יש מזגן גם מאחור (אחיו המעט יותר גדול של ה-Sמקס). בנוסף, הם אמורים לקבל מנועים ותיבות הילוכים חדשים, חסכוניים וחזקים יותר, בקרוב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אתווכח כי אתה בטח מכיר יותר טוב ממני. ובכל זאת הזכרת לי דוגמה שעלתה כאן ממש לא מזמן (ונזכרתי בה רק כי גם אני הגבתי שם)

לא יודע איזה מכוניות הוצעו לאותו בחור בשרשור הזה, אבל זה לא המצב היום.

מכוניות סחירות מאוד, אולי הכי סחירות של מיצובישי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכן.אבל לאחר בדיקה נוספת עם בעל הרכב מסתבר שהרכב עבר תאונה וק"מ גבוהה.....

גם הליסינגים מורידים מחיר משמעותי,לפעמים יותר ממה שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...