Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי טויוטה יאריס חדשה

scheinerman
שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני רוצה לקנות טויוטה יאריס חדשה ורציתי לקבל קצת דעות לגביה.

אני רוצה אוטו קטן אבל בטיחותי שיהיה מהנה לנהיגה ושיהיה אמין (כמה שפחות מוסך ואם כן שלא יהרגו אותי שם).

כמובן שיהיה חסכוני בדלק.

האם יש אפשרות לקבל את כל זה ביאריס? האם התיבת הילוכים שלה טובה (שמעתי בעיות לגבי הקורולות).

אם לא איזה מכונית חדשה קטנה מומלצת?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי הדרישות שלך הייתי ממליץ על מאזדה2, קטנה, זריזה, אמינה, וסחירה מאוד. (למרות שאני לא נוהג להמליץ על מאזדות כי כבר נמאס לראות אותן על הכבישים)

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני רוצה לקנות טויוטה יאריס חדשה ורציתי לקבל קצת דעות לגביה.

אני רוצה אוטו קטן אבל בטיחותי שיהיה מהנה לנהיגה ושיהיה אמין (כמה שפחות מוסך ואם כן שלא יהרגו אותי שם).

כמובן שיהיה חסכוני בדלק.

האם יש אפשרות לקבל את כל זה ביאריס? האם התיבת הילוכים שלה טובה (שמעתי בעיות לגבי הקורולות).

אם לא איזה מכונית חדשה קטנה מומלצת?

תודה רבה

עשה נסיעת מבחן. יכול להיות שתאהב את הגיר הרובוטי. מבחינת אמינות - אין בעיות ידועות.

לדעתי, יש אופציות טובות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעת המבחן הגיר הרובוטי לא ממש מרשים, וזה אנדרסטייטמנט. אולי לאחר כמה אלפי קילומטרים והכרות מעמיקה יותר עם הקריזות שלו אפשר לחיות איתו, אבל בחצי שעה של נסיעת מבחן לא ממש ניתן להתרשם מביצועיו.

אם כבר, אז לדעתי הגרסה הידנית תהיה מוצלחת יותר, אבל זה פשוט ביזיון שסופר מיני חדשה מגיעה עם שתי כריות אוויר בלבד (הרובוטית עם 4, שגם זה נמוך מה 7 שהגרסה האירופאית נמכרת איתן).

בכל מקרה שווה לבצע נסיעת מבחן. העיצוב הפנימי של היאריס הוא הכי מוקצן מכל הסופרמיני שיש כיום והאופציה של ספסל אחורי על מסילה היא המצאה גאונית, כך שמבחינת שימושיות היאריס היא אחלה אופציה. תוסיף לזה מנוע חזק שאמור להיות הכי חסכוני בקטגוריה ותקבל רכב לא רע בכלל.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי.. תודה לכולם..

יש לי אפשרות לקנות סיריון חדשה ב90000 (הנחה של "חבר").

וחשבתי על האופציה הזאת גם.

עוד אופציה היא הסוזוקי סוויפט.

מכל האופציות האלה (כולל יאריס ומאזדה 2) מה הכי נראה כדאי?

ומה הקטע עם הגיר הרובוטי? למה זה בדיוק מפריע? (אני גר בחיפה - הרבה עליות וירידות עם זה משנה).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא בדיוק בסביבה הזאת, היא נופלת מהן. לעיר היא אחלה, זריזה, חסכונית ואמינה (חולקת מכלולים עם היאריס). היא פחות בטוחה, מאובזרת, נוחה וזריזה ממאזדה 2 או סוויפט למשל.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיריון מצויינת, פחות טובה מהאחרות קצת, אבל יותר זולה גם.

מומלצות נוספות הן הפיאסטה, I20 טובה מאוד, מזדה 2, סוייפט - טובה אך מזדקנת, לדעתי פחות מומלצת מהאחרות, אם כי לא רעה בפני עצמה, כמו כן גם הפאביה טובה ובקרוב תנחת כאן פולו חדשה.

שוק הסופר מיני היום מציע מבחר די גדול של רכבים די איכותיים, כולם טובים ויש כאן המון קטע של העדפה אישית.

חבר שלי ככל הנראה יזמין בתקופה הקרובה I20.

5 כוכבי בטיחות, איבזור רב והוצאות אחזקה נמוכות הן אלו שהכריעו את הכף.

המתמודדות היו מה שציינתי, וההתלבטות הייתה בעיקר הפיאסטה שנפסלה עקב כך שהוא חשש מירידת ערך גבוה שלה עקב מיעוט מכירות יחסי.

כל אחת מהרשימה שכתבתי היא מכונית מוצלחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את הסריון,לפני כמה חודשים נאלצתי לנהוג באחד כזה חדש הרכב פשוט גרוע,אין נוחות הכסאות פשוט גרועים כל סדק או באמפר בכביש אתה מרגיש שהרכב מענה אותך,הרכב רועש בהאצה כמו טרקטור,יש רכבי סופר מיני מוצלחים בהרבה כמו המזדה 2 פאביה פיגו 207 שכולם משמעותית רכבים יותר טובים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לבצע נסיעת מבחן על הרכבים, כך תוכל באמת לחוש מה מתאים לך.

אם אתה רוצה קצת לצאת מהקופסה , הסוזוקי ספלאש יכול להיות שתתאים.

באופן אישי הפאביה נראית לי כעיסקה המשתלמת ביותר, ויש גם גירסאת סטיישן נחמדה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע לנסיעת מבחן על הטויוטה.אני יכול להגיד לך שאהבתי את הטויוטה יאריס (ובסוף קניתי אותה) הרבה יותר מהמאזדה 2,סוויפט וסיריון.הכל עניין של טעם אישי.

הלכתי עליה בגלל צריכת הדלק,היופי,ותיבת ההילוכים הרובוטית שלה.הסיבה שאהבתי את הגיר הרובוטי היא שזה מבחינתי גיר ידני (אני נהג על רכב ידני למעלה מ8 שנים) ומבחינתי זה שדרוג רציני.היתרון של חיסכון בדלק וחוסר הקלאצ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...