Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בהעברת הילוכים - קיה קרניבל

yonipol
שימו לב! השרשור הזה בן 5259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם. ברשותי קיה קרניבל דיזל 2900 סמ"ק שנת 2000. לפני זמן רב החלה ברכב תופעה מוזרה: כשהרכב קר ההילוך הלפני אחרון מושך לסל"ד גבוה ורק לאחר דקות מעטות מעלה הילוך. פניתי בעבר למוסך בו עשיתי שיפוץ גיר זמן קצר לפני כן ונעניתי שאין קשר בין הגיר והבעיה. מבדיקה ממוחשבת שהוא ביצע התגלתה בעיה בחיישן המצערת (TPS). הוא ציין שהוא לא עוסק בזה והפנה אותי למוסך רגיל. במוסכים רגילים לא מצליחים למצוא TPS של קיה קרניבל והפתרון היחיד הוא להחליף את כל משאבת הסולר בעלות של כ- 3000 ש"ח!!! מטורף, בהתחשב בעלות של רכיב פשוט כמו החיישן, שהוא למעשה פוטנציומטר בשקל... (בערך).

שאלתי היא: 1. האם והיכן ניתן להשיג חיישן מצערת לקיה קרניבל בנפרד ממשאבת הסולר? אפילו בחו"ל אני מוכן לנסות.

2. לאחרונה אמר לי טלפונית מישהו ממוסך קיה (לא אציין היכן) ואמר שהבעיה היא לאו דוקא בחיישן המצערת. יש מצב כזה?

אודה לכם על רעיונות ממקורות מוסמכים (או מקורות מוסכים....). תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר לא מטפל במורשה רק בגלל היחס המזלזל שאליו "זכיתי" כל טיפול.

איפה אתה מטפל?

יש את החיישן הזה בפילטר סולר -אתה מתכוון אליו?

אצלי בבוקר גם יש תחושה של משיכת הילוך מסויים כנראה של ה3 אבל מחר אני יבדוק .

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל נסה לאתר מספר פריט

זה יעזור לך בחיפוש באינטרנט.

שנית יש פה חבר פורום (ליאור ד) שיש לו אתר לחלקים של יונדאי ויכול להביא לך חלקים מקוריאה (תעשה חיפוש של הודעות שלו)

שלישית, נסה באתר http://www.gmarket.co.kr/index_eng.asp

יש מבחר אדיר של חלפים לקוראניות.

בהצלחה

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין היחס המזלזל אתה צודק חלקית - רק חלק מהמוסכים מפגינים יחס מזלזל. הבעיה היא שלא היה מוסך מורשה אחד של קיה שלא תפסתי אותו ברמאות - ואני מוכן ללכת לבית משפט עם כל אחד מהם שינסה לתבוע אותי על הוצאת דיבה....

אני כבר מזמן מטפל במוסך ליד מקום העבודה שלי בלוד, סוף סוף בחור הגון ומקצועי, פתר לי בעיות בקלות ובזול, שמוסכים אחרים לא מצאו פתרונות או ביקשו מחירים אבסורדים. אני אמשיך גם ברכב הבא לטפל במוסך הזה.

אני לא יודע איזה חיישן יש על הפילטר סולר, אני יודע שהוא יושב על משאבת הסולר. מעניין מה תוצאות הבדיקה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל נסה לאתר מספר פריט

זה יעזור לך בחיפוש באינטרנט.

שנית יש פה חבר פורום (ליאור ד) שיש לו אתר לחלקים של יונדאי ויכול להביא לך חלקים מקוריאה (תעשה חיפוש של הודעות שלו)

שלישית, נסה באתר http://www.gmarket.co.kr/index_eng.asp

יש מבחר אדיר של חלפים לקוראניות.

בהצלחה

אני מודה לך מאוד. אני אנסה לאתר שם את החלק הדרוש לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הייתה השהייה בשילוב לרוורס כאשר המנוע קר ,האבחון -הלך הגיר ,חיפוש קצר בגוגל אמרתי להם שיחליפו שמן גיר והתופעה נעלמה.מאז נסעתי כבר כבר 25K בערך.

אני ההיתי מטפל במוסך מורשה קיה נתניה ואני לא אומר שהם לא מקצועיים -לתקן הם יודעים ,פשוט היחס נורא קר ואטום.

טיפול שעבר הלכתי למכונאי ערבי שעשה לי את העבודה בשליש מהמחיר של המורשה והסביר לי על כל מה ששאלתי והיחס אצלו יותר טוב מהמורשה בהרבה ,מעבר להבדלי המחירים.. (2000 שקל במורשה לטיפול 10K ו900 שקל כולל ברקסים אצל הערבי..)

אני על שעון חום ודלק ההיתי צריך לשלם 800 שקל אך אחרי וויכוחים הם באו לקראתי ב400 שקל כי הם שרפו אותו...

לא אשמתי שבעת בדיקת השעון דלק הם שרפו אותו והשעון חום אף פעם לא עבד מהיום שהאוטו עלה לכביש וזה רשום במחשב שהתלוננתי כל טיפול.בסוף הם הסכימו להוריד לי רק על השעון דלק בטענה ששעון החום לא עבד גם לפני הטיפול..

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...