Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דליפת מים לדלת תא המטען. הכיצד?‬

סלבו
שימו לב! השרשור הזה בן 5266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

עם תחילת הגשמים של החורף האחרון, שמתי לב לדבר מוזר שקורה אצלי באוטו - מה שלא קרה ב 3 שנים האחרונות שהאוטו אצלי:

יש מים שנאספים בדופן השמאלית של דלת תא המטען (באזור הפנס האחורי, מסומן בעיגול צהוב). כשאני פותח את תא המטען עד למעלה, המים נופלים בכיוון ההפוך (נאספים באזור שמסומן בפס צהוב ואדום, ויוצאים בכיוון החץ).

לא ברור לי מאיפה הם נכנסים בדיוק. חיפשתי ולא מצאתי.

יש למישהו רעיון מהיכן הם מגיעים או כיצד ניתן לבדוק?

1.JPG

2.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שזה נראה, אני חושב שזה מכיוון הפנס

תבדוק את הגומיות של הפנסים,באיזה רכב מדובר זה יעזור

אפילו צילום של התא מטען סגור יעזור.

בעבר:

פיזו 205 TOP XRI

סיטרואן GT/GTI/SPORT

פיזו 306 XT 1.8 כיום ZX 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שזה נראה, אני חושב שזה מכיוון הפנס

תבדוק את הגומיות של הפנסים,באיזה רכב מדובר זה יעזור

אפילו צילום של התא מטען סגור יעזור.

אני מניח שהכוונה לפנס ערפל?

הסתכלתי עליו מבחוץ, הכל נראה בסדר (אפילו לא הצלחתי למצוא את המקום שדרכו עלולים להיכנס מים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהכוונה לפנס ערפל?

הסתכלתי עליו מבחוץ, הכל נראה בסדר (אפילו לא הצלחתי למצוא את המקום שדרכו עלולים להיכנס מים).

ברכב שלי פיג'ו 205 , היתה נזילה מהגג מאיזור המנורת מפות , מלמעלה הכל מחובר יפה , אבל למרות זה לא היה אטום מספיק , חיזקתי את האנטנה וגם זה לא עזר , עד שפירקתי ואילתרתי גומיה מתחת לאנטנה וחיזקתי בחזרה ואז הבעיה נפתרה , אין יותר דליפות מהגג.

זה שהכל נראה בסדר , זה לא אומר שהכל בסדר, תפרק ותבדוק מה מצב הגומיות שם , (אם יש לך את הידע והכלים כמובן).

HONDA CIVIC LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לפרק את הפנס ערפל מבפנים. יש שם שני אומים שפתחתי, אבל משום מה שום דבר לא זז.

בלי קשר, הייתי מעדיף לקבל כיוון כלשהו ולא רק "ללכת על עיוור" (גם כשאפרק, לא בטוח שאראה מהיכן הבעיה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, פירקתי את הכל (פנסי ערפל, לוחית זיהוי ואת הפלסטיק שהיא יושבת עליו - כפי שניתן לראות בתמונות).

הגומיות סביב הפנסים נראים בסדר גמור, לא קרועים ויושבים טוב.

אחרי ששפכתי מים על השמשה האחורית, לא על הפנסים (כשהכל פתוח), עדיין לא הצלחתי למצוא את המקום הלא ברור שממנו נכנסים המים - כאילו יש שם איזה מקום עלום וסודי... מבחוץ הכל יבש וגם מבפנים, אבל המים עדיין נאגרים באותו מקום.

גם אחרי סגירה של הכל וחיזוק הברגים היטב, עדיין נכנסים מים:cry:

בחוץ מפורק.jpg

7.jpg

6.jpg

5.jpg

4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, הגשם יורד ולא יפסיק לרדת בימים הקרובים (מה שאומר שהכנרת תתמלא, אבל גם תא המטען שלי:cry:).

יש מישהו שיכול לעזור ויש לו רעיון או כיוון כלשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אולי תמונה של החלק האחורי של הפנס ערפל?

אני פשוט לא הבנתי אם הגומיה שלו יושבת על הפנס עצמו?

גם לי היתה בעיה דומה ולמרות שהגומיה נראתה בסדר גמור,נכנסו מים.

מרחתי קצת סיליקון/גריז על הגומיה,הצמדתי למקום שבו יושב הפנס והורדתי אותו שוב. אחרי התהליך הזה ראיתי שהגומיה אומנם בסדר אבל לא בכל המקומות היא נצמדת ואוטמת כמו שצריך (כשאתה מוריד שוב את הפנס אחרי שהצמדת נשארים לך סימנים של הגריז/סיליקון בפס שבו צריכה לשבת הגומיה ואז אתה רואה איפה שאין סימני גריז,הגומיה לא יושבת טוב).

אני פתרתי את זה פשוט בשכבת סיליקון על הגומיה וסגירה של הפנס.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תמונה של הפנס עצמו (מעבר לתמונות שכבר יש בשרשור). ולצערי, המצלמה בתיקון בשבוע הקרוב, לפחות.

מה כוונתך בגומי של הפנס? תוכל לצרף תמונה או תרשים כלשהו?

אגב, גם כשפרקתי את כל החלק האחורי, המים חדרו פנימה אחרי ששפכתי מים רק על השמשה האחורית - לא דרך הפנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז זאת כבר ממש תעלומה.

תנסה ללכת לפי איך שהמים זורמים. שפוך מים על שמשה,הם ירדו לכיוון החיבור בין השמשה לדלת תא המטען ,משם הם יזרמו לצדדים וכו'.

תנסה ממש לעבור על כל השביל הזה שהם עושים ולראות איפה הם מצליחים לחדור.

בכל מקרה,נשמע מאוד מוזר שמהשמשה נכנסים מים אל תוך הדלת. המקום היחיד שבו נראה לי שהם יכולים לחדור זה הפנסים.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...