Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסארה - תהיות שלאחר קנייה (וזה אומר שסוף סוף קניתי)

drinkit
שימו לב! השרשור הזה בן 7372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז למי שהיה מעורב במסע קבלת ההחלטות שלי - קניתי לבסוף את הקסארה 1.8 16V ולמרות שהעברת הבעלות הרשמית תהיה רק מחר אני כבר מרוצה. יש תופעה, שידועה בספרות המקצועית אגב, שלאחר קבלת ההחלטה האדם משכנע את עצמו אודות טיב העיסקה שביצע ובעיקר - משכנע גם את הסובבים שעשה עסקה טובה. או בעברית - לא יצאתי פראייר. אני בשיאה של התופעה, אבל נראה לי שלא לחינם (עכשיו אני משכנע גם אתכם).

לענייננו - הרכב נקי ועבר יופי את הבדיקה ובכל זאת - הבוחן המליץ לעשות שטיפת מנוע וניקוי אינג'קטורים. השאלה - האם כדאי להשאיר את זה למוסך מורשה או שאפשר לוותר על המחיר המופקע שלהם?? למה זה טוב בכלל ומה ההשלכות של הניקוי/שטיפה הזו?? מה סדר הגודל של המחיר שזה צריך לעלות?? לצרפתיים שבינכם - יש מוסך מומלץ באזור ר"ג??

שאלה נוספת - אני קצת חוזר לילדות ושוקל הרכבת חישוקי מגאנזיום. ראיתי מודעות בלוחות ככה שאני מניח שאפשר להשיג גם מפירוק/משומשים אחרים. למה צריך לשים לב?? פרט לגודל (15") איזה עוד פרמטר אני צריך?? יש לכם מקום מומלץ?? מחיר הגיוני??

המון שאלות ושמחה גדולה. זה הרכב השלישי שלי (חוץ מאופנועים) אבל נראה לי המשמח ביותר.

המון תודה.

אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - מזל טוב :beerchug:

קנית רכב, תתחדש, אל תתחיל לרוץ ישר למוסכים(מלבד בעיות שאינן סובלות דיחוי, כרגע אין לך כאלו).

סע קצת עם הרכב, תחוש אותו בהתנהגותו ובאם תרגיש אי אלו תופעות חריגות אז תתחיל עם הטיפולים(כמובן מלבד טיפולים שוטפים).

בקשר לחישוקי הסגסוגת אשאיר את הבמה לאחרים.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

לגבי הג'אנטים:

כל ג'אנט 15 בעל רוחב 7.5" וארבעה חורים שהיה מורכב על פיז'ו סיטרואן או פורד (לגבי פורד אני כמעט בטוח- צריך לבדוק) יתאים לך.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לעצת קודמי,

ניקוי מנוע ( פלאש) לעיתים מזיק יותר מדי ( משקעים משתחררים ומתחילים להסתובב במע' השמן ועלולים לסתום משהו)

ניקי מזרקים לא מזיק השאלה אם צריך ?

כול מכון בדיקה ימליץ לך על ניקוי+ כיוון פרונט ועוד שטויות אל תתיחס יותר מדי

בדוק את נקיון מסנן האויר של המזגן ( מתחת לתא כפפות עולה 80 שח)

חוץ מה יופי של רכב יחסית למחירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחליף ג'נטים ודא שהקוטר החיצוני של הגלגל לא יגדל כי אז תפסיד כוח. כלומר אם אתה מגדיל ג'נט - הקטן בהתאמה חתך צמיג.

יש לי רכב זהה מודל 98 - חוץ מטיפולים לא רואה מוסך... תסע ותהנה... לא ממליץ על ניקוי אינג'קטורים אם אין בעייה כרגע. באחד הטיפולים אם תרצה תבצע את זה - במוסך מורשה לא צריכה להיות בעייה וגם לא אמור לעלות הרבה כסף...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מומלץ - ליטל 2000 מורשה פג'ו סיטרואן.

אני מרוצה. :D

כתובת: אחים מסלויטה 8

תגיד שאתה מהפורום - יש גם הנחה!

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לבסוף את הקסארה 1.8 16V .

ד"א , הרכב 3 דלתות או 5?

אם 3 דלתות אז זו קסארה VTR אם אני לא טועה.

אם 5 דלתות , אתה בטוח שזה 16 שסת'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לעצת קודמי,

ניקוי מנוע ( פלאש) לעיתים מזיק יותר מדי ( משקעים משתחררים ומתחילים להסתובב במע' השמן ועלולים לסתום משהו)

ניקי מזרקים לא מזיק השאלה אם צריך ?

כול מכון בדיקה ימליץ לך על ניקוי+ כיוון פרונט ועוד שטויות אל תתיחס יותר מדי

בדוק את נקיון מסנן האויר של המזגן ( מתחת לתא כפפות עולה 80 שח)

חוץ מה יופי של רכב יחסית למחירו.

שטיפת מנוע , חיצונית , לא פלאשינג... :?

כיוון פרונט (אם נאמר , כמובן) דווקא הייתי כן מתייחס , ניתן לראות די בקלות לפי סימני השחיקה על הצמיג , באם קיימים.

לגבי כל השאר - משפט נכון תמיד , במיוחד לצרפתיות : IF IT WORKS , DON'T FIX IT

אם ממש חשוב לך ואתה לא יודע מתי טיפלו ברכב , ניתן לרענן את החלקים המתכלים (שמן,פילטר,פלגים וכו') - אל תיכנס להוצאות מיותרות בלי שיש תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז למי שהיה מעורב במסע קבלת ההחלטות שלי - קניתי לבסוף את הקסארה 1.8 16V אלף.

קודם כל תתחדש - הקסארה מצויינת.

שאלה קטנה - איזה שנה היא? אם אני זוכר נכון ב-2000 נמכרו קסארה 1.8 עם 8 שסתומים, ובסדרה המשופרת (מ- 2001) נמכרו רק 1.6 16 שסתומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז למי שהיה מעורב במסע קבלת ההחלטות שלי - קניתי לבסוף את הקסארה 1.8 16V אלף.

קודם כל תתחדש - הקסארה מצויינת.

שאלה קטנה - איזה שנה היא? אם אני זוכר נכון ב-2000 נמכרו קסארה 1.8 עם 8 שסתומים, ובסדרה המשופרת (מ- 2001) נמכרו רק 1.6 16 שסתומים.

בתשובה לשאלתך : נמכרו מ 99 גם קסרות 1.8 16V, אותו מנוע כמו של הקסנטיה וה 406 1.8.

I LOVE PEUGEOT CITROEN CARS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ... נמכרו מהדור שלפני מתיחת הפנים הקלה 1.8 16 שסתומים ידניות ... היום במוסך ראיתי אחת. נראה אוטו חמוד ביותר בכחול.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז זו אכן קסארה 1.8 16V (מנוע כמו בקסנטיה) שנת 98.

האוטו, ב 4 שעות שנהגתי עליו - כלבבי.

חוץ מזה - קיבלתי את עצתכם לגבי כל העניינים הטכניים.

תודה לכולם!

אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...