Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממיר קטליטי - טויוטה אוונסיס

iosi_b
שימו לב! השרשור הזה בן 5192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יכול לבדוק אצל אייל נוימן, אני יודע שהוא מתקן רכיבים אלקטרונים אולי הוא מתעסק גם עם הממיר.

אפשרות אחרת היא לקנות מפירוק.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה נכון מאחר ולא ניתן לבדוק אם הממיר השומש תקין או לא

אגב ,בפורום הציעו להחליף את הממיר בצינור חלול או לרוקן את הממיר ( חומר רדיואקטיבי-מסוכן), אבל באוונסים קיימים 4 חיישנים

שניים לכל צינור בממיר. אז אם אני מבטל את הממיר יש סיכוי לפעולת מנוע לא תקינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטול הממיר הקטליטי ידליק את נורת תקלת מע' ניהול מנוע וגם פליטת מזהמי האויר תהיה גבוהה מעל המותר, מה שיכשיל את המכונית בזמן הרישוי השנתי (טסט).

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה נכון מאחר ולא ניתן לבדוק אם הממיר השומש תקין או לא

אגב ,בפורום הציעו להחליף את הממיר בצינור חלול או לרוקן את הממיר ( חומר רדיואקטיבי-מסוכן), אבל באוונסים קיימים 4 חיישנים

שניים לכל צינור בממיר. אז אם אני מבטל את הממיר יש סיכוי לפעולת מנוע לא תקינה?

כמו שרפי כבר אמר אתה לא תעבור טסט, וגם ראיתי הרבה אנשים שמצטערים שהחליפו את הממיר בצינור חלול כי זה עושה המון רעש.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש קשר בין ממיר קטליטי לא תקין ותצרוכת דלק גבוהה

לאוונסיס 5000 ש"ח ויותר עבור ממיר חדש ,יש לכם אולי פתרון יצירתי?

כן יש קשר בדגם של הרכב שלך שהוא עם הזרקת בנזין ישירה.

הפתרון הוא רק להחליף ממיר לחדש (ממיר שלך זה בעצם סעפת פליטה).אחרת גם נורת צ'ק תידלק ותצרוכת דלק תשתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vovik1978 צודק!

אני מכונאי שעובד בטויוטה נתקלנו בהמון תקלות כאלו באוונסיס זאת המחלה שלהן.

יש עזרה ראשונה למקרה הזה שלפעמים עוזר לאורך זמן.

קוראים לזה אינפוזיה אצלנו במוסך החומרים הם של חברת BG (החברה של תוסף הדלק K44)

לשיקולך ובהצלחה!

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה שקצת לא קשורה לנושא.

בדרך כלל, לפי מה שידוע לי (תקנו אותי אם אני טועה), אנשים שמשפרים את רכביהם מורידים את הממיר הקטליטי ,מה הסיבה לכך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה שקצת לא קשורה לנושא.

בדרך כלל, לפי מה שידוע לי (תקנו אותי אם אני טועה), אנשים שמשפרים את רכביהם מורידים את הממיר הקטליטי ,מה הסיבה לכך?

ממיר קטליטי הוא מבפנים מאוד צפוף(כוורת)אם פוסים את החומר שבפנים אפשר לכסות איתו כחצי מגרש כדור רגל.זה כמובן משפיע על יציאת גזי פליטה הוא חונק טיפה את היציאה.

אז אנשים מסויים מפרקים אותו למרות המנורה והרעש ומתלהבים עם עוד כמה כ''ס בודדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Vovic, חבל שאתה מדבר שטויות.

לרוב אלו שמורידים את הממיר הקטליטי הם בעלי רכבי הטורבו, ברכבים אלו הסרת הממיר הקטליטי משפיעה מאד על כוחות הסוס והנשימה של הרכב.

אי אפשר להשוות בין רכב טורבו עם ממיר לבין אחד שאין לו ממיר.

כוחות הסוס עולים בעשרות ולא בכמה בודדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

האם מישהוא יכול להמליץ על מוסך באיזור המרכז שיכול לעשות אינפוזיה עם חומרים טובים?

חשוב להזכיר שבאותו הזה יש שני ממרים ו-4 לימבדות...

חומר של אינפוזיה צריך להיות כזה שלא יפגע בהם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

בטויוטה אוונסיס ישנם 2 ממירים קטליטיים . הממירים בטויוטות ( אוונסיס + קורולה ) הם רגישים מאוד ונוטים ללכת לעתים יחסית קרובות .

אנו מציעים פתרון זול משמעותית מהמחיר בחברה , פתרון שהותקן על מאות מכוניות מסוג זה .

אנו מתקינים שני ממירים קטליטיים אוניברסליים בתקן יורו 4 ( תקן מחמיר בנוגע לזיהום האוויר ) . הממירים עומדים בכל התקנים האמריקאיים והאירופאיים ומהנסיון שלנו עובדים מצויין על האוונסיס . הממירים מתוצרת Magnaflow .

המחיר עבור שני הממירים הנ"ל כולל מע"מ והתקנה - 2000 ש"ח .

בברכה ,

יוסי בדש - אביפרטס בע"מ

רח' אימבר 12 פתח תקוה

טל' : 074-7017071

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...