Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי סונטה 00' בעיה במתזים של השמשה

lishaina
שימו לב! השרשור הזה בן 5340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי הרכב הנ"ל לפני תקופה הבחנתי בבעיה במזתים .

הבעיה היא שאני צריך להחזיק כמה שניות טובות עד שיצא מים ולאחר שיוצא מים הוא מוזרם בלחץ נמוך.

חשוב לציין:

*המיכל של נוזל שמשות מלא

*שני המתזים זורקים את הנוזל באותה הלחץ (לחץ זהה)

*עשיתי ניקוי למזתים עצמם ולא עזר

*מאז שהאוטו אצלי אני משתמש בנוזל יעודי לשמשות , לא יודע מה היה לפני כן

תודה לעוזרים.

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה ניסוי קטן - פרק את המשאבה מהצנרת ופיזית מהמיכל (תשאיר אותה על הפלאג שלה), טבול אותה בכוס מים ובדוק אם היא מייצרת מספיק לחץ.

קרה לי בדיוק אותו הדבר לא מזמן.

מצאתי כי המשאבה חלשה מאוד למרות שהיא מסתובבת. הדברים האלה לא אמורים לעלות יותר מ-150 שקל ובד"כ עולים פחות.

רנו מגאן 2002, 1.4L V16 ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה לעשות את הניסוי עצמו אבל ברכב שלי כדי לראות את המשאבה (כמדומני יש רק אחת ולא 2) דרוש פירוק המגן שנמצא מאחורה הגלגל, כלומר מיכל נוזל המשמשות מתחבה מאחורי הפגוש ומכוסה מכול הצדדים.

במילים אחרות דרוש פירוק הכיסוי שמאחורי הגלגל ולא רוצה להתעסק עם זה.

לגבי מחירים, עדיף לרכוש מחלקי חילוף ולהרכיב (בעל חוש תכני אנוכי) או להיכנס למורשה?

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי ברנו זה לא כזה כיף. צריך להוריד גלגל, לפרק את הפלסטיקים ולהכנס מתחת לכנף (וכמובן להפריד את המיכל מהפיה שלו מתחת למכסה מנוע, ולקבל מקלחת מים :lol:).

אבל זה באמת שטויות.

כמובן שאם אתה מרגיש שאתה לא מסוגל לעשות את זה, פנה למוסך.

כלל זהב:

מורשה = שוחט.

לא מכיר את המורשה של יונדאי, אבל דבר כזה יכול לעלות לך פי 4.

רנו מגאן 2002, 1.4L V16 ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שהצלחתי לראות המשאבה הזאת מולשבת מתחתית המיכל (מבחוץ) , מה שצריך לעשות זה פשוט לשלוף אותה? (כמובן שזה כרוך בזה שהמים יצאו החוצה אבל זאת לא הבעיה)

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...