Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה היונדאי אלנטרה כזאת זולה?

adiz19
שימו לב! השרשור הזה בן 5293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יונדאי זו חברה קוראנית, זולה, שמייצרת מכוניות זולות ופשוטות.

אין ברכבים האלה הרבה luxury, והדבר הטוב היחיד בהם הוא שהם זולים.

לאחרונה ישנה מגמה בקרב חברי הפורום שטוענים שרכבי יונדאי החדשים הם טובים מאוד ומתקדמים ואיכותיים. אני לא מסכים איתם.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירון הרגיל אולי.

קח בחשבון שרובן היו השכרה או ליסינג.

חברים קרובים של המשפחה רכשו אחת כזו מדורנט, 50 אלף ש"ח לאוטו שנת 2006.

האוטו נחמד מאוד ונמצא ברמה של כל היפאניות המקבילות כמו אימפרזה או אלמרה.

מה שכן - המחיר הזול מתקזז במהירות עם צריכת הדלק הסילונית, לדברי אחת הצרכניות מדובר בשתייה כרונית ומבהילה של דלק, אני מעריך את זה לפי התיאורים בסביבות 1:6 בנסיעה עירונית קשה (קריות - חיפה).

רק לשם השוואה - אני בקסארה דיזל עושה 1:12 בנסיעה זהה - מה שאומר שאני משלם חצי על הדלק לעומת אלנטרה.

קח את זה בחשבון כשאתה קונה את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירון הרגיל אולי.

קח בחשבון שרובן היו השכרה או ליסינג.

האוטו נחמד מאוד ונמצא ברמה של כל היפאניות המקבילות כמו אימפרזה או אלמרה.

מה שכן - המחיר הזול מתקזז במהירות עם צריכת הדלק הסילונית, לדברי אחת הצרכניות מדובר בשתייה כרונית ומבהילה של דלק, אני מעריך את זה לפי התיאורים בסביבות 1:6 בנסיעה עירונית קשה (קריות - חיפה).

רק לשם השוואה - אני בקסארה דיזל עושה 1:12 בנסיעה זהה - מה שאומר שאני משלם חצי על הדלק לעומת אלנטרה.

קח את זה בחשבון כשאתה קונה את הרכב.

כל רכב 1.6 אוטומאט עם מזגן ולחיצה כבדה יעשה ככה בעיר.

1-12 אבל אתה צריך לחשוב פעמיים לפני עקיפה בכביש המהיר...

אם אני לא טועה הקסארה שלך סולר רגיל לא מוגדשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מליסינג אוטו טוב, נוחות סוף הדרך, בקרת אקלים טובה, לא עשה בעיות (היה אצלי 3 שנים, 170 אלףבערך קליומטר) זלל כ9 (מה שהמחשב הראה) כשיותר מחצי מהנסיעות היו מחוץ לעיר.

הבעיה בו? זה יונדאי . תדמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי זו חברה קוראנית, זולה, שמייצרת מכוניות זולות ופשוטות.

קבל תיקון, יונדאי זו חברה שבעבר הייתה זולה, והייתה מיצרת מכוניות זולות.

כיום, המכוניות שלה איכותיות לא פחות מהמתחרות (המכוניות מהדור החדש ששמן מתחיל ב-i).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתדר יפה עם העקיפות, תודה שאתה דואג.

מה שלום המינוס שלך, אגב?

אני חסכתי בשנתיים האחרונות מעל 13 אלף ש"ח על דלק. ככל שהמחיר עולה ככה אני חוסך יותר.

אני מתכנן להחזיק אותה עוד 3 שנים, מה שיביא אותי לחיסכון של כ- 35 אלף ש"ח בדלק בסוף תקופת האחזקה שלה.

שים לב למספר, אני אדגיש אותו:

35,000 ש"ח.

אתה יודע מה - אז אני לא אהיה הראשון ברמזור 8) אני כבר מורגל לזה, אני בוגר ליאונה 1300 (ככה שאני מורגל גם לטרטור של הדיזל).

ב-35 אלף ש"ח שאתה משאיר בתחנת דלק ב-5 שנים, אפשר:

1. לקנות כרטיס זוגי לקולנוע 472 פעם.

2. ללכת למסעדה טובה 140 פעם (שזה אגב, 28 פעמים בשנה).

3. לעשות ביטוח + טסט במשך 5 שנים ולהישאר עם עודף שנתי של 3000 ש"ח לאחזקה.

4. לקנות רכב אחר.

זה רק מהכסף שאתה חוסך.

אז כדאי לקחת את זה בחשבון כשקונים רכב שעושה 1:6 בעיר. זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את סעיף 4...

אולי תעדיף לתרגם זאת לחפיסות סיגריות ? :evil: (כמות).

לא חושב שאלנטרה רכב כ"כ גרוע, אבל סובל מאי סחירות, ובשל כך המחיר הנמוך יחסית.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה רכשתי למשפחתי יונדאי אלנטרה 2007 ב 40 אלף שרל סה"כ!! אמנם השכרה לשעבר אך לא מרגישים זאת על הרכב.

לדעתי הרכב מעניק ערך מוסף בהשוואה למכוניות האחרות בקטגוריה. בקרת אקלים דיגיטלית טובה,מושבים נוחים ומפנקים, בידוד רעשים ברמה מצויינת,לדעתי טובה אפילו ממזדה 3. יש הרבה תאים חכמים למשקפי שמש ,בקבוקים וכו... יש אפילו מתקן לשני כוסות אשר גולש מהחלק התחתון של המושב האחורי בלחיצה קלה. תאורת מפות...ועוד הרבה גימיקים שלא מצפים למצוא ברכב משפחתי 1600 שהתחיל להימכר בתחילת שנות ה 2000. איכות החומרים והגימור גם ברמה טובה והכל יושב טוב במקום.

לפני שהתישבתי ברכב הנ"ל , אפילו לא הסתכלתי לכיוון שלו,אבל אחרי השוואה למזדה 3 מאותה שנה ופער המחיר (המזדה יקרה ב 20 אלף במחירון) ,נתתי הזדמנות ליונדאי והופתעתי בגדול. רכב מעולה ומומלץ לאנשים אשר מעוניינים בשנתון מתקדם אך לא מעוניינים להשקיע את כל כספם בכלי תחבורה.

"If you feel in control,you're not going fast anough"

Mario Anderetti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב לא עומד בקריטריונים של מאזדה 3, שהיא רכב גדול ומרשים ממנו. אני חושב שגם מתקדם בדור אחד ממנו.

אני חושב שהאלנטרה היא מתחרה ישירה של מאזדה 323 ישנה יותר, אימפרזות למיניהן, ניסאן אלמרה וכד'.

אגב - יש אופציה זולה אף יותר. קאיה סראטו. אותה מכונית רק עם עיצוב יפה יותר לדעתי.

תבדוק את המחירים ותראה עד כמה גרוע השוק של קאיה (שלא בצדק - הרכב מעולה).

אגב - בהנחה שחפיסת סיגריות ממוצעת עולה 20 ש"ח, רכישה של אוטו חסכוני תקנה לך 1750 קופסאות של סיגריות :-D:-D

אבל אני אישית לא ממליץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שדגם האלנטרה תוכנן דור לפני המזדה 3,בכל זאת לדעתי ניתן להשוות אותו למזדה 3.הרכב מציע חישוקים בקוטר 15 ,4 בלמי דיסק חזקים וכו... רמת האיבזור ואופי הנסיעה דומה מאוד לדור של מזדה 3.לא היה ניתן למצוא את כל התוספות האלה בדגמי 1600 של לנטיס או המתחרים. וכבר אמרתי שלדעתי האלנטרה יותר נעימה לנסיע ויותר שקטה ממזדה 3.

אני חושב יונדאי הגיעו למה שהם היום בזכות זה שהרכבים תמיד הציעו יותר ועלו פחות מהמתחרות, התמורה לכסף היתה 100%.

כולם ידעו שברגע שירכשו יונדאי ,הם לא יקבלו מותג פרימיום פנסי ,או תדמית ספורטיבית\יוקרתית, האנשים פשוט קבלו תמורה מלאה לכסף אשר לצערי לא כל כך נהוג היום אצל יצרני רכב.

"If you feel in control,you're not going fast anough"

Mario Anderetti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב לקנות יונדאי אלנטרה/פורד פוקוס שנת 01-03'

האם יונדאי אלנטרה צורכת יותר דלק מהפוקוס/מאזדה 3/אימפרזה?

האם היא פחות בטיחותית מהמאזדה3/אימפרזה/אלמרה?

אני יודע שהפוקוס יותר בטיחותית מכל שאר הרכבים שציינתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...