Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי בורה 2001 אוטומט

Jenek
שימו לב! השרשור הזה בן 5365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אישית אני מאוד אוהב את הרכב הזה.

חסרונות: מנוע זולל דלק (כמובן גם תלוי בנסיעה), אחזקה לא זולה מבחינת טיפולים, ביטוח, חלקים.

אם הוא לא טופל במוסך מורשה צריך לבדוק את הרכב היטב על מנת לא להגרר להוצאה כספית גדולה אחר כך.

מניסיוני יש מחלה למתגים החשמליים אז בדוק חלונות וכל מתג חשמלי שיש ברכב.

תתמקח על המחיר כי הרכב הזה ובמיוחד מנוע 2 ליטר לא מבוקש בשוק המשומשות ולראיה תוכל להסתכל בYAD2 באזור ירושלים

יש אחת ירוקה שמפורסמת למעלה מחודשיים ועם נתונים לא רעים בכלל והמוכר גמיש מאוד. (אני יודע כי חיפשנו אחת לגיסי ובסוף קנינו מנוע 1.6 ליטר).

בהצלחה.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקלומטראג' שהרכב עבר נמוך יחסית.

איך אפשר לאמת את זה, שלא אופס/שונה?

אין ספר טיפולים, שאליהם ניתן לסמוך. רושמים ק"מ בטסט שנתי? אולי דרך מסרד תחבורה

עד כמה כדאי להזהר מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אני מציע בחום לבצע חיפוש אודות בורה. אני אישית כתבתי עליה בכמה וכמה שרשורים בפורום ייעוץ.

מהיכרותי עם בורה שנמצאת בבעלות אבי 8 שנים (כן, הוא עדיין יד ראשונה), אין שום בעיה עם מתגי החשמל וגם מבחינת עלויות לא מדובר במשהו יוצא דופן.

אני דווקא חושב שדגם ה-2 ליטר עדיף, וזאת הן בשל ה-ESP שיש לו והן בגלל שמנוע ה-1.6 פשוט קטן מידי על הרכב הזה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אתווכח איתך היות ואינני זוכר בבירור. בכל אופן, אם ה-ESP נכנס רק בשנת הדגם הבאה, לדעתי זה שווה את ההשקעה.

עוד יתרון שלא ציינתי שיש ל-2.0 על ה-1.6 זה מערכת בקרת אקלים אלקטרונית.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אין. מה שכן קיים היא מערכת בקרת משיכה הנקראת EDL. אני מניח שיש כאלו המבלבלים בין השתיים. בקרת אקלים קיימת ברמת גימור "קומפורטליין", ללא קשר לנפח המנוע. גם ב 1.6 עם אותו גימור תמצא אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מה שקשור ל-ESP אני יכול לטעות, אבל לגבי בקרת האקלים לא תצליח לבלבל אותי.

הבורה של אבא שלי היא 1.6 קומפורטליין. אין אף דגם 1.6 שהגיע עם בקרת אקלים אלקטרונית, וגם אם תמצא אחד כזה, סביר להניח שמדובר בהתקנה מקומית (למרות שבעבר כבר בדקתי את האופציה הזאת והבנתי שזה די לא ישים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...