Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות - כמה לשלם עבור ג'ימני 99' ידני?

slash
שימו לב! השרשור הזה בן 5368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

אני מעוניין להתייעץ בכם לגבי הירהורים שעולים בי לפני רכישת ג'ימני:

מדובר על שנתון 99', ידני, יד יחסית נמוכה, קילומטרז' קצת מעל 100K.

נורא שמורה מבחוץ ומבפנים, 4 צמיגי 50/50 חדשים.

הרכב אמור לעבור טסט בקרוב.

ללא מיגוני שטח כלל (אבל הג'יפ כן ראה שטח).

מחירון לוי יצחק עומד על 30K ש"ח.

מחירון "שוק" של יד2 עומד על 40K ש"ח.

מה דעתכם המחיר הראוי לג'יפ כזה?

כאשר הדגש שלי מתייחס בעיקר למחיר שאוכל לקבל עליו בעוד שנה-שנתיים לכשאני ארצה למכור אותו.

(שימו לב שמדובר בגרסה הידנית - הפחות מבוקשת)

החשש שלי הוא לשלם עכשיו מחיר גדול מדי, ובעוד שנה-שנתיים להתקע עם הג'יפ ולאאלץ לרדת במחיר.

סוגייה נוספת, עם הפרש עצום במחירים בין מחירון לוי יצחק ולזה שמבוקש בשטח,

מה בנוגע לביטוח מקיף? האם במקרה של גנבה, מדובר באיבוד נטו של 10-12K ש"ח?

יש פתרונות אחרים? ומה לגבי ביטוח בשטח? לדעתכם שווה או לא?

תודה רבה!

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי טל, לגבי שוק הג'ימני, לפני כשנה כאשר אני רכשתי את שלי, השוק של שנת 99 היה נע בין 42 לרכב במצב טוב עד 55 לרכב משופצר לשטח, אני זוכר את זה טוב כי חיפשתי משומש והיאוש הביא אותי לחדש.

ביטוח בשטח יש לך בכל מקרה, היות והרכב מוגדר מבחינת הרישוי "רכב פנאי שטח" אז הביטוח צריך לכסות גם בשטח.

לדעתי גם אם תשלם עכשיו 40-42, עוד שנתיים המחירים יהיו באותה רמת בערך, אולי מעט פחות.

לגבי ההפרש בין המקיף לשוק, אין הרבה מה לעשות, זה מצב קיים הודות ליצחק לוי, צריך לקחת את זה בחשבון ולקוות לטוב.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חיפשתי ג'ימיני (ידני. רק ידני!) לפני שנה וזה אכן היה טווח המחירים. קצת פחות מ40K למודל 99-00 סטנדרטי במצב סביר.

אם השוק לא השתנה בשנה האחרונה, אני די בטוח שגם אם אתה לא תשלם מהר מאוד יגיע מישהו אחר וישלם את המחיר הנדרש, גם אם הרכב במצב לא מי-יודע-מה. השוק של הג'ימיני הוא אנומליה, חוץ מהיאריס והג'אז אין לדעתי עוד רכבים שמבוקשים כל כך בשוק המשומשות. כמו אור, גם אני התייאשתי בסופו של דבר אבל אצלי הייאוש הוביל לפיג'ו 206 ולא לג'ימיני חדש :lol:

לא תאמין איך חטפו לי מתחת לידיים רכבים למרות שהייתי זריז. ראיתי ג'ימיני בערב, סגרנו על מחיר (500 ש"ח מתחת למחיר שהיא דרשה), קבענו ללכת לבדיקה למחרת בבוקר. כבר באותו הערב הרכב נמכר למישהו אחר ואני נשארתי עם חצי תאוותי בידי.

מה זה ביטוח בשטח?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו לי לתקן אתכם.

הרכב שלכם מבוטח כל עוד הוא על הכביש,אין שירותי גרירה ו או חילוץ,כמובן שכל חלק שנישבר אפשר לטעון שהוא ממדרכה,אבל אם הרכב שלכם יטבע באגם,אתם לא מבוטחים אלא אם כן ישנו כביש או דרך גישה מסודרת ליידו.

שיהיה אחלה סופ"ש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עושה עוד קצת שיעורי בית בין הדגם הידני ולאוטומט.

הידני לא מומלץ. שורף מצמדים בקצב לא סביר, גיר מאוד נדיר ויקר...

אם לא נלמד איך נדע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הקשקוש לגבי הגיר הידני לא מומלץ.

לגבי הביטוח בשטח, ממה שאני יודע, ביטוח מקיף רגיל הוא כולל שטח היות והרכב הוא "פנאי שטח", בתנאי שנסעתם בשביל מסומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, להערכתי האישית מבוטח, כי זה כמו שתגיד "רכב נסע בשביל והתהפך אל מחוץ לשביל", אז בגלל שהוא נסע על השביל והתהפך לתוך הנחל הוא לא מבוטח ?

אבל שוב, זו הערכה אישית זה לא משהו בטוח או בדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע לספר שאת הגימיני שלי מכרתי עם ק"מ מאוד נמוך (אוטומטית) שהיתה מאוד שמורה במחיר של 9000 ש"ח מעל המחירון הרשמי של יצחק לוי.

אם מתחשבים בשכלול היד והק"מ זה 6000 שזה היה בערך 10% מעל המחירון. לא נורא!!!

כך שאם מצאת אוטו שמור שאתה אוהב תחטוף אותו מהר כי אם אתה לא, יבוא מישהו אחר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...