Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CRV 2002 מנורת מנוע וקרטועים

AVIRAMB5
שימו לב! השרשור הזה בן 5367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

, מדובר בקרטוע בגלישה ברמזור ואובדן כח בסיבובים וביציאה מעמידה .

בוצעו: פילטר אויר, ניקוי סעפת , פלגים.

סריקת מחשב מראה תקלה בעבר של תערובת עניה ב-4 הצילינדרים.

לאחר איפוס הנורה דלקה כ-200 ק"מ ולאחר מכן כבתה (כרגע 130 ק"מ ללא מנורה דולקת).

במוסך טוענים שמדובר בחישן למדא , אך לא מתחייבים לזכות במידה שלא.

מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיבור לסורק תקלות ניתן לראות את האות של החיישן חמצן(למדה), ולפי האות לקבוע אם הוא תקין או לא.

p0170 אומר fule trim bank 1 malfunction

p0171 אומר system too lean bank1

(מתוך אוטודאטה)

וזה בהחלט יכול להיות מחיישן חמצן תקול.

אם אתה מחליף חיישן חמצן רק מקורי יתאים או של BOSCH תואם ספציפית לרכב, אוניברסאלי לא יתאים.

בדוק לחץ דלק במוסך בעזרת שעון לחצים, ובנוסף את תפקוד ווסת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי מתחיל בהחדרת עשן לסעפת היניקה ומחפש בריחת וואקום.

חוץ מזה שאני מאמין שבמוסך יש להם את היכול לראות את גרף הפעולה של חיישן החמצן האם ראית את אופן פעולתו בגרף כאשר בחנו לך את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסבר שקיבלתי ממכון להזרקות דלק (חיים יוד) ישנם מספר רכבים שרק חיישן מקורי יעבוד עם המחשב ניהול.

למשל בהונדה אם תשים את החיישן חמצן לא מקורי הסינגל שהוא ישדר המחשב ניהול לא ידע לקרוא אותו, ורק חיישן מקורי יתאים, או תוצרת BOSCH שתואם ספצית לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

323

ברכב של חבר- סיויק 97 הוחלף חישן לNGK בעקבות נורת מנוע וצריכה מוגברת, הכל תקין.

אצלי הצריכה עלתה בכ-15% .

כנראה שבמידה ולא אקבל דעה משכנעת עד מחר, אחליף את החישן .

לציין שמדובר במוסך לא של החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה משווה בין 97 ל 2002? זה בכלל מחשב ניהול שונה ועוד הרבה דברים.

נסה לברר מול מוסך הונדה מה הם אומרים לגבי חיישן של NGK אוניברסאלי ותיראה מה יגידו לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר ששווה לך ללכת להתחבר לסרוק של החברה ולא לסורק אונברסאלי ואז יכולים לראות בדיוק את אופי העבודה של החיישן אומנם תשלם על האבחון אך לא תוציא כסף מיותר על ניחושים.

מנסיון אני אומר לך אליי מגיעים המון רכבים לאחר שטיילו בהרבה מוסכים וכל אחד ניסה את מזלו, לבסוף אצלי עם המכשור הנכון והידע הנכון התקלה נפתרת, ראה הודעה זו כהמלצה מתוך אכפתיות בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן

מכבד את דעתך מאד,

לכן בודק את הדברים כאן.

במוסך האבחון עולה 270 לעומת 150 ששילמתי. מחיר חישן 300.

האם לדעתך עכשיו ולא בדיעבד, עדיף לשלם על חישן או אבחון?

323 לשאלתך, ברור שבמוסך הונדה יזהירו להתרחק מחישן לא מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבירם קבל משפט שאחד מחברי הפורום משתמש בו לעיתים.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה."

זול= יקר, תשתמש בחיישן לא מתאים, בסוף תזרוק אותו ותשלם על עוד אחד מקורי.

אז תחליט לבד מה כדאי לך, להחליף חיישן בשיטת מצליח ואם יעבוד יעבוד, או שתחליף את החיישן והבעיה תישאר.

אם אתה כבר יודע שבמוסך המורשה יגידו לך להתרחק מחיישן החליפי הם יודעים מה הם אומרים, לא סתם חלקים מקוריים עולים יותר, כי ההתאמה שלהם לרכב היא ב100%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיוון שסתומים ב 2002 הוא אוטומטי או ידני?

לי יש את הדגם הקודם, 98 , ואני מכיר את הסימפטומים לפי כך שזה נובע משסתומים פגומים.

אולי אצלך זה אחרת.

בכל אופן, בקשר ל CRV

הייתי מתייעץ בפורום CRV העולמי

hondasuv.com

יש שם פורום טכני של בעלי CRV על שלל דורותיו, אתה תמצא שם כל מה שתרצה. [אין לי אג'נדה עם הפורום הזה, הם פשוט עזרו לי במלא שאלות שהיו לי על הרכב הזה]

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשאיר את ההחלטה הזו לשיקול דעתך כיוון שמי יודע אולי יתמזל מזלך וזו אכן תיהיה הבעיה, אך במידה ולא זאת אומרת שתשקיע 300 ועוד המחיר של הסריקה שכבר שילמת.

נסה להתייעץ בפורום שהבחור כתב לך במידה וזה פורום רק של הרכב הזה אני מאמין שיכירו את התקלה על פי כתיבת סימפטומים נכונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

323 למי שיש עודף כסף לא מטייל בפורומים כאלה-

פשוט קורא לשליח שיקח תאוטו עם הישרכרט למוסך ומגהץ בסוף היום כמה שהם יאמרו, ולכן קלישאות כמו הזול עולה ביוקר וכדומה

בהחלט אינן רלוונטיות לפורום כזה.

גם אם הדרך לפתרון התקלה יעלה 80% מעלות תיקונה בחברה ועל הדרך הרווחתי פעולות נוספות שבוצעו בנסיון לאבחון - אז הרווחתי.

מטיול קצר כאן וגם מנסיון העבר, ראיתי שגם במוסכי החברה אין 100 אחוז ואין התחייבות לזכות חלפים ועבודה שבוצעו על הדרך.

השאלות מכוונות לאנשי המקצוע או לאנשים שנתקלו בבעיה הספציפית הזו ופתרו אותה, ולראיה הסאגה שעברתי בפוקוס ופירסמתי בעבר. ומי שקרא את הפתרון חסך לעצמו המון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...