Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Audi A6 - תוחלת חיים של פילטר שמן

dimal007
שימו לב! השרשור הזה בן 5377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי רכב Audi A6

מודל 2000

אני רגיל לעשות טיפולים כל 15,000 ק"מ. תמיד אני שם פילטר שמן של MANN, שמתי לב שעל הפילטר רשום 30,000 ק"מ.

האם הוא אמור להיות מוחלף כל 30K? ואם כן, מה אומר טיפול 15K? החלפה של שמן מנוע בלבד?

בתודה מראש,

דימה

Audi S5 4.2 V8 FSI Quattro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפילטר שברשותך מתאים לרכבים עם מירווח טיפולים של 30K הנקרא Long Life Service, רכבים אלא מצויידים בחיישן המנטר את איכות השמן, ברגע שמחשב הרכב מזהה שאיכות השמן ירדה מתחת לסף מסויים נדלקת מנורת חיווי בלוח השעונים שיש לבצע טיפול החלפת שמנים הכולל פילטר שמן.

קיימים פילטרים של MANN FILTER שרשום עליהם שהם מיועדים להחלפה כול 15K.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה A6 יש לך, לי יש את גרסת ה 2.8 V6 והוראות היצרן אומרות הח' שמן בלבד ב 15.000 ק"מ

ב 30.000 הח' שמן מנוע + הח' מסנן שמן.

אישית אני מחליף שמן + מסנן כל 10.000.

שים לב,הקפד לקנות את הספציפי לדגם שלך!!, ל MANN יש מס' מסננים שנראים אותו הדבר וכולם יתאימו לך אך הם שונים מבחינת שסתום הפריקה ונייר האלמנט, תוכל לדעת את קוד המסנן שלך לפי דגם המנוע שלך (אצלי ACK) בקטלוג של MANN שיש בכל חנות שמכבדת את עצמה.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהי שנת המודל של הרכב ?

אצלי?

מודל 98'

מנוע ACK - V6 2.8 30V

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...