Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לרישת טויוטה RUNX

zan.cohen
שימו לב! השרשור הזה בן 5393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

להורי קיימת דילמה האם לקנות את הטויוטה מסוג RUNX

המדובר על זוג עם ילדה קטנה והם מתלבטים בין זו לבין הקורולה 5 דלתות

התקציב הוא באזור 50-60K .

אשמח לקבל דעתכם על ה RUNX ונתונים טכניים כמו צריכת דלק,נוחות,מרחב וזאת לעומת דגם הסדאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע הקורולה סדאן והRUNX בכללי נחשבים רכבים מוצלחים מאוד,אמינים נוחים,ומרווחים,הבדל בין הRUNX הוא הבדל בבגאז,ותוספת של דלת כביכול.

הRUNX מצוידנת כמו הסדאן במנוע 1600 110 כ"ס ותיבה נטולת טיפטרוניק עם 4 יחסי העברה.

הרכב יענה על צרכיהם באמינות ובשקט,כמו שאמרתי אמין נוח מרווח,צריכת דלק סבירה ,1-11 בין עירוני 1-9 בעיר בערך,נחמד מאוד.רכב מומלץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל טויוטה RUNX מזה שלוש שנים, אני יכול להמליץ לך בחום על הרכב.

מעלותיו:

- אמינות מופלגת - הכניסות הבודדות שלי למוסך, היו במסגרת טיפולים שוטפים חד שנתיים ותו לא.

- שילוב גיר- מנוע מצויין, מעניק לרכב ביצועים דיי טובים ביחס למשפחטומטיות ממוצעות.

- טיפולים במחירים שפויים במוסך המורשה.

- מחירי ביטוח זולים.

- שמירת ערך מצויינת, בנוסף למחיר הגבוה - נמכרת בד"כ במחיר הגבוה ממחיר המחירון עקב ביקוש מאד גבוה והיצע נמוך!

- איכות הרכבה וחומרים טובה מאד.

- צריכת דלק טובה מאד ביחס למתחרות 1:12 בנסיעה משולבת

חסרונות:

- הגה מנותק ולא מתקשר.

- יקרה ביחס למתחרות

- קשה מאד למצוא כמשומשת!

בהצלחה

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל טויוטה RUNX מזה שלוש שנים, אני יכול להמליץ לך בחום על הרכב.

עידן

הוא לא מתלבט בין קורולה לדגם אחר, כי אם בין 4 ל-5 דלתות.

לדעתי דגם ה-RUNX אינו מצדיק תוספת מחיר על פני הסדאן. הרכב אינו נעים מבפנים, עשוי מחומרים פשוטים ביותר וצפוף בספסל האחורי. יחד עם זאת, פרט לכמה סדרות בעיתיות שהגיעו ארצה, קורולה היא קורולה. רכב בסיסי, פשוט ואמין. לאנשים שלא אוהבים הפתעות (טובות או רעות) :-)

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה מספר בעיות מאיזה מודל והאם מפתרו בשלב מאוחר יותר??

אגב מה ההפרשים מבחינת מחיר?

מה ההפרשים מבחינת צריכת דלק והאם שווה ללכת על סדאן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל RUNX מזה 6 שנים אני יכול לומר לך בלב שלם, הרכב מראה אמינות מושלמת,בדיוק כמו הטויוטות שהיו לפני הדגם הזה. מוסכים אני ראיתי רק פעם בשנה, לטיפול שנתי,והטיפול הכי יקר עד היום היה סביב ה 1000 שקל שכלל ברקסים,צלחות ורצועות וכמובן טיפול 10 (טיפול 90 אלף). כך שאני מרשה לעצמי עדיין ללכת למורשה טויוטה כי המחירים נוחים (לי).

טיימינג יש שרשרת,פילטר דלק במיכל-לעולם לא מחליפים,כך שגם בטיפול מחליפים לך רק שמן+פילטר שמן וזהו בעצם,פילטר אויר פעם ב 50 -60 אלף....

לי יש גיר ידני,ואני יכול לומר לך שזה רכב מאוד זריז,כוח זמין תמיד יש,מרווח,חסכוני מאוד בכבישים מהירים,בעיר עם מזגן הוא שותה 1 ל 9 - 10.

מעבר לזה הוא שומר על ערכו בצורה יפה.

בקיצור,אם את מחפש רכב אמין וטוב, זה יתאים לך.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מתלבט בין קורולה לדגם אחר, כי אם בין 4 ל-5 דלתות.

לדעתי דגם ה-RUNX אינו מצדיק תוספת מחיר על פני הסדאן. הרכב אינו נעים מבפנים, עשוי מחומרים פשוטים ביותר וצפוף בספסל האחורי. יחד עם זאת, פרט לכמה סדרות בעיתיות שהגיעו ארצה, קורולה היא קורולה. רכב בסיסי, פשוט ואמין. לאנשים שלא אוהבים הפתעות (טובות או רעות) :-)

הקורולה אינה "אוטו פשוט". איכות המנוע והגיר גבוהה ביותר לרכב משפחתי 1.6. פנים האוטו איכותי, אם כי לא מסוגנן וקיטשי כמו המזדה 3. איכות עדיפה על פוקוס ומזדה 3.

מאובזר מאוד (GLI), נוח, התנהגות כביש טובה מאוד. מזגן מצויין.

הרכב נעים מאוד בפנים, המושב האחורי נוח יותר מרוב רכבים משפחתיים (זווית ישיבה ומרווח רגליים) , כולל פוקוס/מזדה3, אבל לא רחב מספיק ל 3 מבוגרים גדולים.

אני מחפש רכב כזה שני, נוסף לקיים, אבל כל מה שמפורסם נחטף תוך שעות במחיר מעל מחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...