Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RCD-510 וחיבור מקור וידאו חיצוני

שימו לב! השרשור הזה בן 5366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרוב מאד אני מקבל את השירוקו שלי, היא תגיע עם מערכת RCD-510 שמגיעה כסטנדרט.

אני רוצה להוסיף GPS למערכת, ובעצם האופציה היחידה לעשות את זה היא להשתמש בHU רק כמסך ולהתחבר אליו עם GPS חיצוני.

GPS שכזה הוא לא בעיה - יש את לימוזין.

אבל אחרי המון קריאה וחיפושים באינטרנט לא הצלחתי להגיע לתשובה חד משמעית האם ניתן לחבר מקור וידאו חיצוני לHU (כמובן שמדובר במתאם\תוספת שצריך להרכיב).

במערכות דומות (RNS-510\ RNS-E) יש אופציה למשהו שנקרא multimedia interface שעושה בדיוק את זה,

ובנוסף אפשר להתלבש על מנגנון מצלמת הרוורס לדעתי ולקבל תוצאה דומה.

למישהו יצא להתקין\לשמוע\לראות על משהו שכזה? זאת לא שאלה ספציפית לשירוקו המערכת הנ"ל מגיעה עם כל גולף\פאסאט חדשה ולכן אני בטוח שזה רלוונטי לעוד אנשים.

תודה מראש, אמיר.

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לשלומי מקלאס A ..

אני לא חושב שיש מישהו יותר מקצועי ממנון בOEM האלו בטח כשמדובר בפיתוחים ספיציפיים שלו על הRCD510...

יש כבר חיישני חניה תואם מקור עם תצוגה כמו בפאסאט CC (איור של הרכב ותצוגה עד כמה אתה קרוב לעצם..) , יש דיבורית BT מקורית וגם תואם מקור על המסך המקורי (RCD) ועוד..

נ.ב: לא יודע אצל מי הזמנת את הרכב אבל סביר להניח שתקבל את המחשב דרך החדש (מסך מלא ולא חצוי) והגה +לוח שעונים חדש (תאורה לבנה).

נ.ב:2.0T או 1.4?

תתחדש.

עומר.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הדיבורית BT המקורית לרכב הזמנתי (מקלאס A),

אני אדבר איתם גם לגבי הGPS למרות שאני ממש לא אופטימי - דיברתי עם kufatec שמייצרים תוספי aftermarket לVAGים והם טוענים שאי אפשר לחבר video in למערכת הנל. אבל עדיין לא אמרתי נואש.

לגבי עניין המחשב דרך והגה - עומר מאיפה הבאת את זה ?

הזמנתי דרך צ'מפיון והרכב כבר בארץ עכשיו עובר רישוי ושאר התקנות.

הזמנתי את ה1.4T ידנית, ב"ה אני אקבל אותה השבוע

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם שאני הזמנתי יש מחשב דרך לגבי ההגה והתאורה פנימית אני לא בטוח איזה יגיע (בדגם 2.0T), אני יודע שהשירוקו צפוי להגיע לארץ בערך באמצע החודש,אז אם אתה מקבל את שלך כבר השבוע כנראה שהיא כבר נמצאת בארץ ואם כן אז יהיה לך את ההגה ואת תאורת הפנים הקודמת (אדומה).

תתחדש, ואם תדע עוד פרטים אני אשמח אם תעדכן כאן.

תודה אורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עניין המחשב דרך והגה - עומר מאיפה הבאת את זה ?

הזמנתי דרך צ'מפיון והרכב כבר בארץ עכשיו עובר רישוי ושאר התקנות.

הזמנתי את ה1.4T ידנית, ב"ה אני אקבל אותה השבוע

קודם כל מזל טוב ובהצלחה .

בחירה מעולה!

מאיפה הבאתי את זה - כנראה שצריך לדעת אצל מי לרכוש שירוקו :wink: .

לגבי הV-IN - אני חוזר , גש לקלאס A .. סביר להניח שתופתע מהמקצועיות הלא מאוד נפוצה בארץ ושירות בליגה אחרת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ויכוח לגבי קלאס A והפתרונות הטכניים שלו.אבל וזה אבל גדול המחירים ב ש מ י ם.

גם לי יש RCD510 ב- CC חדשה,והבנתי ממנו שהם עומדים לפני "פריצת מסך " למכשיר הזה ואז ה GPS יעלה כ 8000 ש"ח.

הציעו לי שם להחליף ל RNS510 במחיר של 18000 ש"ח.

אבל לגבי רעיונות ומקצועיות אין לי מילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

18,000 ש"ח? :shock:

זה מגיע עם זהב או יהלומים?

אם אתה נעול על מערכת כזאת, הייתי מציע לך לחפש אותה באי-ביי או מפירוקיות בחו"ל (גם דרך אי-ביי).

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RNS510 אפשר לקנות באיביי בסביבות ה1000 יורו.

אבל קח בחשבון שזה עדיין לא מאפשר לך GPS (למרות שיש GPS בילטאין בRNS, הוא לא עובד בארץ)

אתה תצטרך מתאם וידאו אין (אזור ה500 ש"ח מאיביי), ערכת GPS לימוזין (1700 ש"ח בחנויות בארץ)

וכמובן עבודת התקנה (שמחירה משתנה מאד בין חנות לחנות)

ד"א, הRNS היא מערכת ברמה אחרת.. יש לה DVD, וHD של 30 גיגה

אם הGPS האינטגרלי היה עובד בה רוב הסיכויים שהייתי הולך עליה גם.

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול השידרוגים האילו יעלו לך הרבה יותר

מאשר להחליף מערכת קומפלט

למערכת של CASKA שיש בה כבר הכול ובמחיר ללא תחרות

http://www.cheaper.co.il/Product.asp?ProID=1529

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הRNS510 מגיע מקורי בטוארג V10 וR50 .

היא מערכת בליגה אחרת לחלוטין ומכילה הרבה דברים .

יש לה מחיר בהתאם!

לגבי 18K - זה מחיר זול ! אני יודע שזה נשמע מופרך למי שקונה שירוקו או בכלל רגיל לאפטרמרקט , אבל קצת פרופורציות - מערכות OEM בריכבי יוקרה כגון טוארג\X5\פורש וכו' עולות באיזור ה30-35K ש"ח...

בהצלחה עם השירוקו.

תן עידכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מקבל מי שמשקיע 35K ש"ח במערכת? מה המערכת הזאת כוללת?

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הRNS510 נראה מכשיר חביב בעל מספר פיצ'רים סטנדרטיים, אולי מלבד הHDD, שגם הוא כבר די סטנדרטי. אני לא כ"כ רואה שיש שם 'הרבה דברים'.

אני באמת תמה על המחיר, אבל במחיר של אותם רכבים בתוספת תוספות נוספות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר,

"היא מערכת בליגה אחרת לחלוטין ומכילה הרבה דברים ."

היא לא בליגה אחרת, ולא מכילה שום דבר מיוחד. המערכת שלי ברכב עלתה פחות מחצי, ולוקחת אותה בכל תחום שרק תבחר.

במיוחד במחיר,

מצד שני - מי ששם 600\650 אלף שקל על רכב 630\680 פתאום נשמע לא הבדל גדול.

מצד שני 2 - אין מה לעשות שקונים דברים אצל היבואן משלמים יותר, הרבה יותר.

גם התקנות אפטר מרקט תופסות מחירים אסטרונומיים. בזמנו צ'מפיון מכרו איביזות עם קסנון זבאללה אוניברסאלי,

וחייבו מחירים קרובים ל4K, במחיר הזה אפשר להביא אנג'ל אייז - פרוג'קטור יעודי לקסנון+מערכת קסנון. וישאר עודף לכאוס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...