Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעות על פג'ו 306 .

שירי .
שימו לב! השרשור הזה בן 5393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניינת לקנות רכב פג'ו 306 ב - 25,000 ש"ח שנת 2001 יד 1 .

המכונית מתוחזקת להפליא וכמו כן , גם המצב המכאני שלה מעולה .

המכונית עשתה בסה"כ 80,000 ק"מ כך שהיא מעולה .

הבעיה היחידה שקיימת היא ששמעתי שמכוניות צרפתיות לא מומלצות ותיקונם במוסך גם עלול להיות יקר .

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם הכנה , ולדעת האם כדאי לי להשקיע בה את כספי .

תוווודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיגמה אחת גדולה, צרפתיות מתפרקות ויפניות שלא רוצות למות. לא תמיד זה ככה.

אמינות של הרכב תלויה באופן הטיפול של הרכב לאורך השנים ולא בסמל שמודבק לו מלפנים.

ומכאן ניתן להבין שאם מצאת 306 שמורה ומטופלת ומתוחזקת במצב מעולה וק"מ נמוך מאוד לשנתון, אז היא שווה.

הרכב נורא נוח ובדגמים מסויימים גם מאובזר טוב, מספק חויות נהיגה ומרווח פנימי גדול.

אם הרכב ידני עד כמה וכמה שהוא שווה.

בדקי שיש מים ירוקים ברדיאטור ועשי סיבוב על הרכב לשמוע שאין רעשים מוזרים מתא המנוע, חוץ מזה תשאירי למכון בדיקה לבדוק את השאר.

קחי את הרכב לבדיקה במכון שמתמחה וחזרי לפורום להמשך ייעוץ וניתוח הדו"ח עם הרכב שווה את הכסף שלך או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיגמה אחת גדולה, צרפתיות מתפרקות ויפניות שלא רוצות למות. לא תמיד זה ככה.

אמינות של הרכב תלויה באופן הטיפול של הרכב לאורך השנים ולא בסמל שמודבק לו מלפנים.

ומכאן ניתן להבין שאם מצאת 306 שמורה ומטופלת ומתוחזקת במצב מעולה וק"מ נמוך מאוד לשנתון, אז היא שווה.

הרכב נורא נוח ובדגמים מסויימים גם מאובזר טוב, מספק חויות נהיגה ומרווח פנימי גדול.

אם הרכב ידני עד כמה וכמה שהוא שווה.

בדקי שיש מים ירוקים ברדיאטור ועשי סיבוב על הרכב לשמוע שאין רעשים מוזרים מתא המנוע, חוץ מזה תשאירי למכון בדיקה לבדוק את השאר.

קחי את הרכב לבדיקה במכון שמתמחה וחזרי לפורום להמשך ייעוץ וניתוח הדו"ח עם הרכב שווה את הכסף שלך או לא.

ובהמשך למה שכתב אלי לפני, ועוד לפני הבדיקה - בידקי את רשיון הרכב + תעודת הזהות של המוכר לוודא שיש התאמה ולא מדובר בסוחר. אין התאמה ("אני מוכר לאחותי את הרכב" וכדו') - הייתי ממשיך הלאה וחוסך את עלות הבדיקה. ועוד משהו - כיוון שהרכב יד ראשונה וטופל היטב לטענתך - בקשי לראות ספר טיפולים שלו, אם המוכר הוא יד ראשונה אין סיבה שלא יהיה לו. בכל מקרה בהצלחה !

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה שקיימת היא ששמעתי שמכוניות צרפתיות לא מומלצות ותיקונם במוסך גם עלול להיות יקר .

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם הכנה , ולדעת האם כדאי לי להשקיע בה את כספי .

לא כדאי להשקיע את הכסף במכוניות.

לוי יצחק, השמאי הלאומי, מוריד אלפי שקלים מערכן בכל שנה. צריך לשלם עליהן אגרת רישוי, ביטוח חובה ולפעמים אפילו מקיף, להחליף להן צמיגים ומצבר ומגבים וגם לתדלק מידי פעם.

הרבה הוצאות ואפס הכנסות. השקעה גרועה.

אולי כדאי שתקני אג"ח? :wink:

ועכשיו ברצינות - ה306 היא מכונית טובה, ואם מצאת את טובה ושמורה אין לך ממה לפחד. יש לה נקודות רגישות שכדאי לבדוק לפני הקניה ואותם תוכלי לגלות אם תריצי חיפוש בפורום. כל השאר - בדיוק כמו כל רכב משומש אחר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת העקרון ה 306 נחשב לדגם מוצלח של פיזו.

לי הייתה 306 xn ידנית שנת 96 שהייתה ממש טובה ונסעתי אתה הרבה (35000 קמ בשנתיים) בדרכים לא קלות בין עירוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-306 הוא אחד הרכבים היותר מוצלחים של פיג'ו.

הנוחות נסיעה מעולה, התנהגות הכביש לא פחות ממצויינת ועלות האחזקה נמוכה.

יש לבדוק היסטוריית טיפולים מסודרת, הרכב הזה, כמו כל צרפתייה, רגיש מאוד להזנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...