Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשת ייעוץ לגבי רנו 19

gil roditi
שימו לב! השרשור הזה בן 5383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל החברים, נעים מאוד.

לאחרונה נאלצנו להשבית את הסוזוקי סוויפט האהובה והנאמנה שלנו. כרגע אפשרויות הרכישה נעות בין פיאט פונטו מנוע 1100 שנת 95 ששייכת לחברים טובים ואמינים במחיר של 5000 ש"ח לבין רנו 19 שבשעות הקרובות יבדקו אותה למעני שנת 96 מנוע 1400 במחיר 7000 ש"ח. אני יודע שהפונטו תהיה חסכונית מאוד בדלק, מה עם הרנו?. יש לנו ילד בן שנה והבטיחות משחקת תפקיד לכן הרנו קורצת יותר. השאלה העיקרית היא איך הרנו מבחינת תחזוקה ואמינות?. שמעתי שמועה שהתיקונים יכולים להיות יקרים וקשה להשיג חלקים (בהשוואה לפונטו שהתיקונים זולים)? אשמח לקבל הצעות בדחיפות ולהיעזר בניסיונכם. שיהיה אחלה יום לכולם:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 19 היה אצל חבר שלי תקופה ארוכה, כשהיינו נהגים צעירים אז רכב שלו עבר הרבה היתעוללות ושתי תאונות שלדה רציניות (עלות תיקון של כל אחת באיזור 25K) ותמיד יצאו מהאוטו בריאים ושלמים.כן היה לו מזל אבל אוטו עמיד ויחסית בטיחותי לשנתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. OK אז האוטו בטיחותי יחסית, בטח בהשואה לפונטו. אשמח לשמוע עוד המלצות והצעות. ראיתי כמה פעמים בפורום שאנשים לא ממליצים על הפונטו 1100. משהו לגבי העיניין הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 19 רכב לא אמין,לא מומלץ בכלל.

תחפש פונטו עם מנוע 1300 סמ"ק זה כבר עדיף.

קביעה חד משמעית מנומקת..

מנסיון אישי עם רנו 19, הרכב בהחלט נותן תמורה למחירו הנמוך, יש לבדוק את מצב הרכב הספציפי ולקבל החלטה, ככלל הרכב לא סבל מבעיות קריטיות, מנוע 1.4 אנרגי שינע את הרכב בקלילות והיה די חסכוני..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

היתה לי 19 במשך שנתיים ומשהו, במהלכם עשיתי איתה 55 אלף ק"מ,

התיקונים היחידים נבעו בגלל בלאי טבעי וכללו משאבת ברקס מרכזית,

דיסקים ורפידות קדמיים, מדחס מזגן ששבק ומסרק הגה. זה הכל.

נוחה ומרווחת מאוד, בגאז' גדול (לי היתה 5 דלתות), מנוע טוב.

הטיפולים שהיו היו זולים ופשוטים. צריכת דלק סביב 1:11.

היתה לאמא שלי פונטו 60, 5 שנים ו-110 אלף ק"מ שראתה מוסך רק בטיפולים שגרתיים,

מן הסתם רכב משומש יהיה פחות אמין אבל החלפים והתיקונים זולים ומדובר ברכב חסכוני מאוד (1:15 ממוצע).

ה-60 וגם ה-55 זריזות אבל חלשות מאוד.

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה19 נסחרת במחירים נמוכים והתמורה גבוהה ולכן הייתי בוחר בה על פני הפונטו, כמובן שעם תמצא פונטו שמורה היא תהיה עדיפה על ה19 אבל במידה ותמצא גם פונטו וגם 19 שמורות באותו מידה ה19 לא רק שתעלה פחות היא גם תיתן יותר תמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר בחור שקנה רנו 19 שנת 93, מנוע 1800 ידנית - 4000 ש"ח.

הרכב נראה חדש מבפנים, הצבע מבריק ויש רק בעיית חלודה קטנה באיזור התחתון של השמשה הקדמית.

הרכב נוסע נהדר ומרגיש טוב על הכביש.

כדאי למצוא אחת מטופלת היטב, אני מניח שאחת מוזנחת בת 14-15 זה מתכון לצרות, מכניות וחשמליות כאחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...