Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני יכול לשמור על המנוע של ה A3 שלי?

שימו לב! השרשור הזה בן 5361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לכולם!

יום ראשון אני הולך לרכוש A3 שנת 2000.

היא ידנית עם 180 כ"ס.

הרכב בלי כל שיפורים נוספים חוץ מאגזוז יציאה חופשית וממיר חדש.

השאלה שלי איך אני יכול לשמור על חיי המנוע? חוץ מאשר לנסוע על 100...

מה אני צריך לשנות ברכב או להוסיף? (שמנים, פילטר יותר טוב?) מה אתם ממליצים?

ועוד שאלה, אני רוצה לשמוע את הרעש של ה פורק. הבנתי שאני צריך להחליף לפורק חיצוני אלקטרוני או משהו, זה נכון?

זה מוריד מחיי המנוע?

כמה עולה הצליל היפה הזה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמור על חיי המנוע ?

תקדים את הטיפולים, היצרן ממליץ על טיפול כל 15 אלף אז תעשה כל 10 אלף, תשתמש בשמן וחלקים איכותיים, ולא צריכה להיות בעיה, זה מנוע מאוד אמין

ואתה ממש לא צריך לסוע על 100, לא בשביל זה קונים A3 1.8T, או שאתה קונה אותה רק בשביל הרעש של הפורק ?

בעניין הפורק... אתה יכול לשים שם פורק חיצוני מלא בלי בעיות, זה מצערת מכאנית

קפוץ לE&A ותרכיב, הם מתמחים ברכבים האלה

זה לא פוגע לך במנוע בשום אופן

המחירים תלויים בכמה אתה מוכן להשקיע, אתה יכול להזמין לבד פורק מאיביי ב200 שקל כולל משלוח, ואתה גם יכול להשקיע בHKS ב2000 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

אני אקפוץ באותו היום ל E&A לפורק החיצוני.

יש מצב להשקיע עד 500 שקל? או שעדיף יותר?

ותידלוק של 95 הורס את הרכב? או לתדלק ב 98?

עד עכשיו תידלקו אותו ב 95...

ועוד שאלה לא קשורה ממש.. יש לרכב מדבקה להשחרת החלונות, אני יכול להוציא אותה מבלי שישארו שאריות על החלון? שאריות של דבק וכו?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי פשוט משכתי את המדבקה והיא יצאה שלמה ולא נשאר כלום

מקסימום תחמם אותה קצת עם פן

אני חושב שעד 500 שקל יש לך את הפורג' 004 (אולי טיפטיפה יותר יקר), שהוא אחלה של פורק...

תדלוק 95 על רכב סטנדרט לא הורס משהו אבל בכל זאת מומלץ לתדלק 98

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mayrun - יש לי בעיה לשלוח לך הודע בפרטי... משהו עם ה SSL.

יש חנות ברשת של שיפורים וכל מני דברים שאני אדע טווח מחירים? כל האתרים שאני רואה זה בלי מחירים...

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי את מה שDNY רשם (:

לפני לחיצות תחכה שהטמפ' של המנוע תגיע לאופטימלית ולפני שאתה מכבה את הרכב במיוחד אחרי נסיעה מאומצת, תתן לאוטו לעמוד בסרק איזה 2 דקות, בשביל שהטורבו יתקרר ויאריך ימים.

הפורק לא יוריד לך שום כוח, זה נכון על המצערות האלק' ששם אם שמים פורק חיצוני הרכב נכנס לsafe mode, אבל אצלך יש מצערת מכאנית אז אתה לא צריך לדאוג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורק לא יוריד לך שום כוח, זה נכון על המצערות האלק' ששם אם שמים פורק חיצוני הרכב נכנס לsafe mode, אבל אצלך יש מצערת מכאנית אז אתה לא צריך לדאוג

אבירן,הרכב לא ניכנס לSAFE MODE ,כל עוד הווקום נילקח לפני הסלנואיד החשמלי [במצערות אלקטרוניות].

וזה קצת פוגע היות ולפני הפורק יש חיישן לחץ אוויר שמודד כל פעם גדישה בצנרת,הוא מחשב נתונים בהמשך כתוצאה מהפריקה החיצונית הנתונים שהוא העביר למחשב שגויים במעט [זה מה שגבי הסביר לי אתמול שהייתי בGI DUB]

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תאמץ את המנוע בשניות הראשונות אחרי ההנעה והאחרונות לפני הדימום.

דני

תודה! למדתי עוד משהו. אני נוסע הרבה זמן על טורבו אבל לא שלי (-:

ועל שלי אני רוצה לשמור (-:

לגבי הפורק- זה שאני קונה אותו ממנו אומר שזה מצערת אלקטרונית, יש מצב שהוא לא יודע על מה הוא מדבר?

הוא רצה לשים אבל אמרו לו שזה אלקטרוני...

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלי איך אני יכול לשמור על חיי המנוע? חוץ מאשר לנסוע על 100...

מה הקשר למהירות ?

באיזה הילוך אתה מתכוון לנסוע על 100 קמ"ש ?

נסיעה במהירות 100 קמ"ש בהילוך שני תקצר את חיי המנוע משמעותית לעומת נסיעה במהירות 90 בהילוך רביעי.

לא בכל מקום ניתן לנסוע במהירות 100 קמ"ש. על תהפוך את זה להרגל.

תתחדש על הרכב, ושאל שאלותיך בפורום הטכני.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...