Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגבי רעש בהנעה - ניסאן אלמרה 98 אוט'

liat_h
שימו לב! השרשור הזה בן 5379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשהרכב ממש קר (נניח בבוקר) ואני מניעה אותו אני שומעת צליל כמו של מנוע דיזל ברגע ההנעה שנמשך לכמה שניות ומפסיק.

בנסיעה אין כלל רעש.

הוחלפו כל התושבות - גיר ומנוע (תחליפיות), כמו כן במוסך המרכזי העלו לי את הסל"ד לאזור ה700 מ-500.

מה הסיבה לכך? ממש אין לי כסף מיותר כעת.

תודה לכולכם ושבת שלום.

"אמא תמיד אמרה לי להתחתן עם רופא או מהנדס. נראה לי שעדיף להתחתן עם מוסכניק." מאיה, ברגע של יאוש מרנו מגאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה ככה ברכב שלי,מאז ומעולם ולא קרה לו כלום (הוא נמכר בנתיים).

הרעש נובע מהעובדה שבשניות הראשונות אין שמן במנוע (בגלל זה גם יש איזה 3 שניות שדולקת לך נורת לחץ שמן.

הפתרון הוא פילטר שמן מקורי עם שסתום אל-חזור, ממליץ לקנות אותו בנפרד ולבקש שיחליפו לך אותו במוסך, ככה תדעי שהמוסך לא סתם שם לך פילטר זול. (מדובר על כ100 שקלים לפילטר) לי בזמנו שמו פילטר של אאודי שסידר את הבעיה.

בכל אופן, אין מה להילחץ ואם הטיפול 10000 הבא קרוב, אז אפשר לחכות לטיפול.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

החתימה שלך קרעה אותי מצחוק...

"אמא תמיד אמרה לי להתחתן עם רופא או מהנדס. נראה לי שעדיף להתחתן עם מוסכניק." מאיה, ברגע של יאוש מרנו מגאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באלמרה שרשרת התיזמון נמתחת על ידי מותח הידראולי שמקבל אספקת לחץ שמן ממשאבת שמן מנוע.

תפיסה חלקית של המותח ואי יכולת תיפקוד של המותח בלחץ שמן מנימלי בזמן הנעה יגרום לרעש עקב שרשרת תיזמון רפויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

מה עלי לעשות כעת?

לבקש מהמוסך שימתחו את השרשרת או שיחליפו את המותחן?

כמה זה אמור לעלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרבה מקרים לאחר פירוק ונקוי יסודי של המותח העליון או החלפתו פתר את הבעיה.

בניגוד למה שכתבו לך הרעש כן גורם לנזק .

המשך נסיעה במצב זה יגרום לנזק לשרשרת התיזמון גלגלי שיניים מובילי שרשרת ומותחים.

במידה ונסעת עם הבעיה לא לאורך זמן רב התיקון אפשרי.

ממליץ לבצע עבודה זו על ידי בעל מקצוע שמתמחה ברכב זה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

כבר לא נשאר לי כסף...

כמה זה אמור לעלות לי בערך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...