Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VOLVO S60 / FORD EDGE

Se7eN20
שימו לב! השרשור הזה בן 5397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני התלבטתי. הזמנתי אדג' מארה"ב, ביטלתי וקניתי S60. הרכב בהחלט נעים לנסיעה אבל חלש יחסית וצפוף מאחור. מבחינת איכות הרכבה וכו' - הפורד נופל בהרבה. גם מבחינת צריכת הדלק. בכל שאר הפרמטרים (גודל/מרווח, אבזור, כוח וכו') הפורד עדיפה, אבל גם יקרה בהרבה...

מיקי

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך שתי המכוניות קשורות אחת לשניה, הפורד הוא קרוסאובר מגודל והוולוו היא מכונית מנהלים יוקרתית. הS60 כבר מיושנת עדיף לחפש אופציות אחרות...אולי לכיוון המשפחתיות הגדולות בגרסאות המאובזרות יותר. או פאסאט. לא חסר אופציות בתקציב אבל תגדיר צרכים מהרכב ואולי יוכלו לעזור לך יותר טוב...

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך שתי המכוניות קשורות אחת לשניה, הפורד הוא קרוסאובר מגודל והוולוו היא מכונית מנהלים יוקרתית. הS60 כבר מיושנת עדיף לחפש אופציות אחרות...אולי לכיוון המשפחתיות הגדולות בגרסאות המאובזרות יותר. או פאסאט. לא חסר אופציות בתקציב אבל תגדיר צרכים מהרכב ואולי יוכלו לעזור לך יותר טוב...

עד עכשיו היה לנו פאסאט 2007.

אנחנו מחפשים לעלות קצת מדרגה.

אני יודע שה-S60 קצת ישנה, אבל עדיין ל"ישן" היא די אטרקטיבית מבחינת הצרכים.

הרכב אמור להיות רכב מנהלים / משפחתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של S-60 (אם כי בגרסת T-5 ) אני יכול להמליץ מאוד על הרכב , למעט אם אתה צריך להשתמש במושב האחורי באופן תכוף להסעת מבוגרים. שכן, המושב האחורי מעט צפוף בגלל המבנה הרחב של המושבים (יותר נכון - כורסאות) ומבנה הגג המשתפל אחורה. אגב, נהגתי מס' פעמים גם בגרסת ה- 2400 סמ"ק והמנוע לא מרגיש חלש למרות 140 סוסיו.

מה שכן - קח בחשבון שהדגם הזה הוא, אכן, לא רק ישן, אלא שייצורו הסתיים בסוף מרץ השנה, ומה שנמכר כיום זה בעצם עודפי המלאי בהם הצטייד היבואן טרם הפסקת הייצור.

בכל מקרה - בהצלחה !

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התלבטתי. הזמנתי אדג' מארה"ב, ביטלתי וקניתי S60. מיקי

מה גרם לך לשנות את דעתך? (אני כמובן שמח ששינית אותה :-) )

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S60 בגרסתה הבסיסית היא לא ממש עליית מדרגה, ובכלל היא באמת מיושנת מדי בשביל להיות תחרותית כיום. EDGE הוא רכב פנאי מגודל וקשה לי להמליץ עליו באופן יחסי לרכבי מנהלים רגילים. בוא נתחיל בציון התקציב שלכם ומשם אפשר יהיה להתקדם.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש מכוניות מנהלים מודרניות יותר מה-S60, אבל אם מדובר בשאלה אמריקאית וזה או הוולבו או הפורד, אני בהחלט הייתי לוקח את השבדית. אלא אם כן אתה צריך את המרחב הפנימי, שם האדג' לוקחת (לא שהוולבו מכונית צפופה במיוחד, אבל היא צפופה ביחס לקטגוריה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה מדובר פה בסדר גודל של 200-230 אלף שקל.

אני מעריך שכמובן תהיה חריגה למעלה.

אבל כרגע בין שתי הדגמים האלה אנו מתלבטים נוטים לכיוון הפורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במה הדרישות שלכם מהרכב.

בגדול, כמעט כל ג'יפון יהיה מגושם יותר וספורטיבי פחות מכמעט כל מכונית מנהלים שבתקציב.

לג'יפונים יש עמלת-פוזה שבעקבותיה ב-200-230 אלף ש"ח אתה יכול לקנות רכב-שטח די בסיסי לעומת מכונית ברמה גבוהה ואיכותית באותו מחיר.

אישית הייתי בוחר את הג'יפון רק אם הייתי צריך להסיע 3 מבוגרים במושב האחורי בתדירות גבוהה. הרי לשטח אני מניח שלא תיקח אותו (לפי ההתלבטות שהיא מול S60. וגם ככה האדג' הוא לא מפלצת דיונות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה מדובר פה בסדר גודל של 200-230 אלף שקל.

אני מעריך שכמובן תהיה חריגה למעלה.

אבל כרגע בין שתי הדגמים האלה אנו מתלבטים נוטים לכיוון הפורד.

תראה, הפורד מרשים למראה, מאובזר מאוד ובעל מנוע מאוד חזק. אבל הוא בזבזני מאוד בדלק ומתנהג כמו כלי מגודל בתנועה - מאוד מגושם.

אם מכונית בסגנון ה-S60 מתאימה לכם והתקציב הוא כזה, אני ממליץ לבדוק אפשרויות כמו סקודה סופרב בגרסתה המאובזרת ביותר, פורד מונדיאו בגרסתה המאובזרת ביותר, אולי אפילו אלפא 159 או שברולט מאליבו בגרסת LTZ.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל לדעתנו כל הסקודות זה כמו הנהגי מוניות, חח למרות ששמענו שהספורפב מעולה,

לא יודע..משהו עם סקודה דפוק.

ידוע שהפורד שותה דלק, ואנחנו ת'כלס לא מחפשים רכב בשביל שטח, אלא יותר מנהלים

ויותר מפנק.

אני מכיר את המונדיאו ו, הוא לא כזה אוטו מרשים.הפאסאט שהייתה לנו טובה יותר ממנו,

והמטרה שלנו היא לעלות רמה אחת למעלה.

בכל מקרה,אנחנו מחפשים גם רכב גבוה. איזה מכוניות יש בשוק הזה.

רק לא לנדקרוזר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא 159, ביואיק לה-קרוס, BMW 318 - מכוניות שונות בתכלית אחת מהשניה, שהמשותף ביניהן הוא יוקרה מסוימת הנכנסת בתקציב שלך.

יש לך או את המכוניות הנ"ל (ואת ה-S60 שנכנסת באותה הקטגוריה)

או מכוניות מנהלים "עממיות" בגרסאות המפוארות שלהן כמו שרוני ציין - מאליבו, סופרב (צא מהסטיגמה), C5, ועוד רבות.

או רכב שטח בסיסי וקטן שיהיה מסורבל וצמא, אבל מרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חח, אכן נהגי מוניות, ואכן דפוק - אתה, שאתה ניזון מדעות קדומות.

רכבי כביש-שטח הם בפירוש פחות טובים על הכביש מרכבים "רגילים", ככה שכל עוד אתה מודע לכך שאתה קונה אוטו שהוא פחות טוב רק בגלל שהוא גבוה, זו בעיה שלך. אתה בטח לא עולה רמה למעלה (חוץ מעניין הגובה) עם ה-EDGE. בעצם, אתה מקבל משהו מאובזר וחזק יותר מהפאסאט, אבל גם פחות טוב במובנים רבים.

בכל מקרה בתקציב הזה האדג' הוא הכי גבוה ומרשים, אז בהצלחה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...