Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקפיירים בפונטו HGT - יש צורך לבדוק את מקור הבעיה?

thestig3
שימו לב! השרשור הזה בן 5404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה, שמתי לב לבעיות בקפיירים שמתרחשות לעיתים לא רחוקות - הרכב הוא פונטו HGT שנתון 01, אם זה משפיע על הנושא - יש על האוטו דוד זרימה חופשית ללא צנרת.

עד כמה שאני יודע מדובר בדלק שלא נשרף ונפלט החוצה.

קראתי פה שירשור שנפתח והבנתי שיכול להיות שמדובר במשאבת דלק פגומה - למרות שהוחלפה לא מזמן ברכב המשאבה (חצי שנה).

אגב האוטו ביקר ב"מוסך התלתן" שמתמחה במכוניות האלו (מומלץ בחום), בעקבות בעיות תיקתוקים מהמנוע, לבסוף התגלתה הבעיה כמרימים הידראוליים דפוקים (2) והם הוחלפו כמובן, משום מה הרעש חזר לאחר כחצי חודש.

הרכב בעל מצערת מכאנית ולא אלקטרונית (שנתון הרכב 2001), המנוע עובד חזק רוב הזמן ככה שאני לא יודע אם מדובר אולי במצערת מלוכלכת.

האם יכול להיות שמשאבת הדלק בסופו של דבר גרמה גרמה להתחממות במנוע שגרמו לדטונציה (דטונציה=תיקתוקים?)?

במידה ומדובר במשאבת דלק, האם יש צורך לבדוק האם נפגמו כתוצאה מכך חלקים מסויימים במנוע?

והשאלה הכללית והמסכמת, האם מדובר בכלל במשאבת דלק או שמדובר בתופעה תקינה? או אולי זה בכלל בעיה בניצוץ?

האוטו נוסע בסדר גמור, יכול להיות שאולי קשה למנוע לטפס לסל"ד גבוהה אבל לא משהו שמורגש באופן חריג.

אגב שמתי לב שנפלט בקפייר כשאני בהילוך שלישי, אני מוריד את הרגל מהגז והסל"ד יורד, ואז כשהסל"ד ירד אני נותן נגיעה קטנה על הדוושה ואז נשמע אותו "פק" של הבקפייר.

אשמח לקבל עזרה מכל בעל ידע כלשהוא, או שחווה את התופעה (העל טבעית:-o) הנ"ל.

יום טוב.

ליום יום: Mercedes CLS-500 AMG - לסוף שבוע: Ferrari 599XX ולמכולת: BMW M3

:lol: אשליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקפייר בד"כ מרמז על תקלה שקשורה במערכת ההצתה-אולי לא מכוונת,גש למוסך להמשך אבחון וטיפול.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב להיות שהבעיה במשאבת דלק (במיוחד אם החלפת אותה). יכולה להיות בעיית במערכת הצתה, חיישנים, ניהול מנוע וכו'.

צריך פה איש דיאגנוסטיקה טוב (רצוי שגם מכיר את הדגם) כי הבעיה יכולה להגרם מהרבה גורמים.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...