Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן BX - רכב לא סוחב וצורך המון דלק ! דרוש המלצה למוסך

rgod54
שימו לב! השרשור הזה בן 5372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך המלצות למוסך בחיפה לא מהיקרנים ושיעשה עבודה טובה

רוצה לנקות אינגקטורים שכנראה לא נוקו אף פעם ,זה כרגע לשבוע הקרוב ,אני יכול לעשות את זה לבד אבל אין לי גומיות אז בעייתי ולא יודע איזה צריך גם .

מדובר בסיטרואן BX ישנה מנוע 1.6 מונו ינגקטור אוכלת כ ליטר ל 7 ק"מ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תיבה הילוכים יש ברכב? האם הצריכה היא עירונית, בינעירונית, או משותפת?

מתי בוצע טיפול מקיף ברכב? האם התופעה החלה פתאום?

תן יותר פרטים.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה BX היא שנת 89 ,הטיפולים שבוצעו לה הם עצמאיים בלבד,אבא היה מטפל כרגע בחול,אז אני רוצה לסדר את הרכב

צריכת הלדק היא עירונית,בין עירוני אוכל ליטר ל 9 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט? ידני? האם התופעה החלה פתאום? האם בוצע שינוי ברכב?

ועל איזה אינג'קטורים אתה מדבר הרכב הזרקה? אני לא מאמין הוא קרבורטור ולכן אתה צריך ניקוי קרבורטור.

מתי הוצע טיפול לרכב שכולל החלפת מסננים, פלאגים, אתה יודע להגיד איזה קרבורטור מורכב ברכב?

האם לשלם לך על כל תשובה?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני ,ברכב יש הזרקת MONO INJECTION,לא בוצע שום שינוי מיוחד ,הרכב היה מצב כזה כל הזמן ,הוא כבר איזה 5 שנים ככה .

פלאגים הוחלפו לא מזמן לפלאגים של בוש שנוקו,מערכת היניקה (הצינורות נקיים),פילטר שמיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המנוע לא מגמגם או מקרטע תשאיר כרגע את הזרקת הדלק בצד.

אתה צריך לבדוק:

1. האם הרכב אוכל שמן? אם כן יתכן והרינגים/בוכנות/צילינדרים שחוקים. כדאי לבצע בדיקת קומפרסיה לאימות הבעיה.

2. מתי הוחלפה רצועת הטימינג? כדאי לבדוק שלא הייתה קפיצה של שן, זה יכול לגרום לביצועים חלשים וצריכת דלק איומה.

אם בדיקת הקומפרסיה מראה לחץ תקין בכל הצילינדרים והטיימיג לא קפץ רק אז תמשיך לבדוק את ההזרקה/הצתה.

אגב, צריכת הדלק שתארת היא די אופינית ל BX כל עוד אתה עם "רגל כבדה" על הדוושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

רצוי ומומלץ, שתצלם את תא המנוע, והתמקד בעיקר על החלק העליון בו יושב שרוול מסנן האוויר, על מנת להווכח שאכן רכבך הוא אכן בעל הזרקה מונו גיטרוניק, אני חייב לתמוה יחד עם ידידי מיכאל כרמי, עדיין לא נתקלתי בBX בעל מנוע מוזרק ולא קרבורטור.

אשמח אם תצרף תמונה של תא המנוע.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אוכל שמן אבל לא משהו רציני,אני כל פעם בודק ,כמה הוא אוכל בדיוק אני לא יכול להגיד עדיין כי אני לא נוסע אליו מספיק.

תמונה כרגע ובזמן הקרוב לא תיהיה כי המצלמה נסעה עם אבא לחול בעייתי,אני ישתדל אולי למצוא באינטרנט .

אבא מוסיף לזכרוני 20 50 חצי סינטטי למנוע מה אומרים ?מה השמן המומלץ ?

היום ניסיתי להניע את הרכב,סוויץ ואז גז מניע וכאשר אני עוזב את הגז המנוע כבה חח מעצבן ...יצא קצת עשן לבן מאחור,יש מצב שיש אוויר במערכת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

שמן בצמיגות 20/50, הוא שמן מינרלי, ולא חצי סינטטי.

במערכת בנזין לא קיים מצב של אוויר במערכת, בניגוד למנוע דיזל המתודלק בסולר.

עשן לבן מקורו , בשריפת השמן.

אני זקוק סדחיפות לצילום תא המנוע שלך, ולא תמונה, של סיארואן מוזרק מהאינטרנט.

אני עדיין בספק רב שרכבך מוזרק.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסכים מומלצים למה, עדיין לא ברור אם רכבך מוזרק, או בעל קרבורטור?!

עדיין לא אובחנה בעייתך, חסרים פרטים רבים, ומה שיש הוא פרטים מבולבלים ולא ברורים .

ממתי מרכיבים ברכב פלגים משומשים שנוקו?.

צריכת הדלק על פניו גבוהה, אך יש להתחשב במצבו של המנוע ותאום המנוע, והעובדה שהנסיעות בחיפה, שהיו רצופה בעליות קשות.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זהו דגם ה GTI הישראלי או שמאחור רשום TRS?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי וזה היה TRS חח ,לפי מה שאני יודע ה TRS מגיעות אם 1900 סמק לזכרוני וה TRZ מגיע עם אותו מנוע רק בעלת כ 170 כ"ס .

BX 19 רגילה לחלוטין מנוע D2A לזכרוני,בקשר לפלאגים זה אבא החליף וזה שמיש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית סלט שלם ה TRS בעלות מנוע 1600.

ה TZS (אם אני זוכר נכון) מגיעות עם מנוע 1900 קרבורטור

הGTI מגיעות עם מנוע 1900 הזרקה, לא הגיעו לכאן דגמי ה 16V כך שאין שום מנוע עם 170 כ''ס ב BX.

בקיצור כך מצלמה או פלאפון גש לאוטו תרים צכסה מנוע ותן כמה תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא יצא לי לצלם את המנוע סורי,לפי רישיון הרכב אז דגם המנוע הוא B6D ,לפי מה שאני בדקתי לא יוצר כזה מנוע ,אולי אני טועה ,לפי הערכתי יש שגיע וזה אמור להיות D6D .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...