Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות פיג'ו 207

YAHAV_940
שימו לב! השרשור הזה בן 5406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מעוניין לרכוש פיג'ו 207 דרך חבר,במחיר של 103,000 כולל טסט וכולל אגרת רישיו וכולל מעמ וכלל הכל בקיצור.

עכשיו,השאלה איך האוטו? הוא נוח?האם המזגן שלו מקרר,דיי טוב?

איך הגיר שלו?

(מדובר על גרסת 1600 אוטומטית)

והאם שווה להוסיף עוד 10 אלף שקל בערך ל-308.

הא,ועוד משהו,ל-207 אין שוק בכלל למה זה?

תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לקבל תשובה הכי טובה בקשר לאיכויות של ה207 פשוט תבצע נסיעת מבחן ככה תקבל תשובה הכי טובה.

לדעתי שווה להוסיף עוד 9000ש"ח ולקחת את ה308,השאלה אם אתה צריך את תוספת הגודל.

איך החלטת לגבי רכב שמשווק בארץ בסה"כ שנה וחצי שאין לא שוק?!ל206 יש "שוק" טוב מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק מאד ל207 באמת אין שוק, כמעט שנתיים אחרי שהרכב כאן וכמעט ולא רואים אותו על כבישי הארץ,(בדיוק כמו הקליאו דור אחרון),

אני אישית הייתי מחפש אחת שנת 2008 במצב טוב עם מעט ק"מ ויד ראשונה וחוסך 20,000 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק מאד ל207 באמת אין שוק, כמעט שנתיים אחרי שהרכב כאן וכמעט ולא רואים אותו על כבישי הארץ,(בדיוק כמו הקליאו דור אחרון),

אני אישית הייתי מחפש אחת שנת 2008 במצב טוב עם מעט ק"מ ויד ראשונה וחוסך 20,000 שקל.

גם את היאריס והגאז ב3 שנים הראשונות לשיווקם הם נמכרו בכמויות קטנות ובקושי ראו אותם על הכביש,היום {בעיקר בגלל שנמכרה בכמויות די קטנות} יש להם שוק מעולה."שוק"=ביקוש כיד שנייה, וה207 צעירה מדי בשביל לדעת את זה,לקודמת שלה דווקא יש שוק טוב מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את היאריס והגאז ב3 שנים הראשונות לשיווקם הם נמכרו בכמויות קטנות ובקושי ראו אותם על הכביש,היום {בעיקר בגלל שנמכרה בכמויות די קטנות} יש להם שוק מעולה."שוק"=ביקוש כיד שנייה, וה207 צעירה מדי בשביל לדעת את זה,לקודמת שלה דווקא יש שוק טוב מאד.

הגאז עדיין נמכרת בכמויות קטנות וגם לא תימכר כלל בעתיד עם תג מחיר של 130,000 שקל, את היאריס ראו על כבישי הארץ מ2001 בכמויות רבות כבר,בטח שבשנת 2000 לא ראו ממנה הרבה כי זו השנה הראשונה שלה,ואתה צודק מאד "שוק"=ביקוש כיד שנייה,ואת זה ל207 אין,גם לא בתור חדשה.

עובדה שהיבואן לפני כמה חודשים שם לב שהתמחור שלה בעייתי והביא גרסאות יותר חלשות ויותר זולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגאז עדיין נמכרת בכמויות קטנות וגם לא תימכר כלל בעתיד עם תג מחיר של 130,000 שקל, את היאריס ראו על כבישי הארץ מ2001 בכמויות רבות כבר,בטח שבשנת 2000 לא ראו ממנה הרבה כי זו השנה הראשונה שלה,ואתה צודק מאד "שוק"=ביקוש כיד שנייה,ואת זה ל207 אין,גם לא בתור חדשה.

עובדה שהיבואן לפני כמה חודשים שם לב שהתמחור שלה בעייתי והביא גרסאות יותר חלשות ויותר זולות.

היאריס נמכרה מעט גם כמודל 01,02,03,04 בגלל שההיצע נמוך {והרכב בסדר גמור}=שוק טוב.

פה אתה כבר סותר את עצמך בתוך המשפט שלך:"ואתה צודק מאד"שוק"=ביקוש כיד ש-נ-י-י-ה,ואת זה ל207 אין גם לא בתור ח-ד-ש-ה"..,ודרך אגב כמו שרשמתי קודם איך אתה קובע את השוק יד שנייה לרכב שמשווק בארץ רק שנה וחצי?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין כי בפיגו 207 אין חלונות חשמליים מאוחר. ועוד הרבה פחות אביזרים מהמתחרות שלה מה שמסתכל במחיר כזה לקנות רכב.

לך מפריע שאין חלונות מאחורה,אבל יש מערכת esp שמצילה חיים ו5 כוכבי בטיחות, לעומת למשל סוויפט שפשוט אין esp ויש 4 כוכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נסכם את זה קצר ולעניין,אם להוסיף 10 אלף שקל לא מפריעים לי,אז ללכת ללא ספק על ה-308?

איך היא?יש לה נסיעה שקטה?והכי חשוב המזגן

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 207, כמו כל דור ה 07, איבדה את החדווה ונוחות הנסיעה שאיפינו את קודמותיה, ה 206 וה 205.

ממכונית סופר מיני צעירה וקלילה, הפכה ה 207 לקומפקטית קטנה, על כל המשתמע מכך.

כשביצעתי נסיעת מבחן על ה 207 היתאכזבתי מנוחות הנסיעה הנמוכה בעיר ומההגה החשמלי הקל עד אימה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המזגן , תלוי מאיזה רכב עברת.

כתבתי פה בתגובות אחרות שיש שני דברים שלי מפריעים מאד ברכב, הגיר (לא הנושא כרגע) והמזגן.

כאדם גדול:lol:, יש לי בעיה רצינית מאד עם המזגן, לוקח לו זמן רב יחסית לקרר את הרכב, הרכב אינו קפוא,

בנוסף שטח החלון הקדמי גדול מאד והשמש מקרינה ממש על ברכי הנהג והנוסע לידו (נשמע מוזר אולי), אבל ממש חם.

מעבר לכך ברמת מאוורר 4 אין מצב לנסוע כי לא מרגישים את המזגן טוב (בטח לא פחות מזה ביום חם, ובטח ובטח שלא מאחורה), ברמה חמש שזה הכי חזק, המזגן מספק איך שהוא, אבל הרעש חביבי!! כאילו אתה יושב בבואינג.

אני מוצא עצמי קבוע בנסיעות משחק כל הזמן בין ארבע לחמש .נעים מול רעש.

יכול להיות שזה בגלל שאני באמת מאד אוהב מזגן קר וטוב, יכול להיות שלך זה פחות יפריע.

כמובן שבנסיעה קצת יותר ארוכה זה סביל כי הרכב מתקרר, אבל בנסיעות של תוך העיר או בפקקים לי אישית חם.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...