Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד סיירה - החלפת מסרק הגה, עניין מסובך? [עזרנו לך עם הכותרת]

JEP
שימו לב! השרשור הזה בן 5396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אפשרות להחליף את מסרק ההגה בפורד סיירה שברשותי למסרק הגה של פורד סקורפיו. עד כמה שידוע לי, מס' הסיבובים מנעילה לנעילה בפורד סקורפיו הוא 2.5 לעומת 3.8 סיבובים מעצבנים בסיירה.

האם החלפת המסרק אפשרית בתנאים ביתיים ולא במוסך?

תודה, JEP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מס' הסיבובים מנעילה לנעילה שונה. אך המסרק הגה מתאים לפורד סיירה, עד כמה שידוע לי זה אותו מסרק שיש לפורד סיירה גיאה משנתון 93' (מנוע DOHC 2000 סמ''ק).

JEP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

החלפתי ב(חניה של ה)בית מסרק הגה של BMW E30 למסרק של E36, בדיוק על מנת להשיג את המטרה שאתה מנסה: הורדת מספר סיבובי ההגה מנעילה לנעילה. המאמץ היה משתלם מאוד כי זה שיפר את כל ההתנהגות של האוטו בצורה שלא תאומן. באותה הזדמנות התקנתי גם הגה כח, שלא היה קיים ברכב לפני כן.

על מנת לבדוק אם זה מתאים אתה צריך לשים את שני המסרקים אחד ליד השני, למדוד את גודלם הפיזי במילימטרים, ולהשוות את מיקומי תושבות הברגים. הבעיה שאתה יכול לעשות את זה רק אחרי שפירקת את המסרק שלך ורכשת את המסרק החלופי. לכן כדאי לחפש באינטרנט את המופרע שעשה את העבודה הזאת כבר בשבילך, למשל ההחלפה שאני עשיתי מוכרת מאוד בחו"ל.

לגבי העבודה: תקנה או תשיג service manual של הרכב ותקרא את הפרק המתאר את החלפת המסרק 5 פעמים. אם אתה מבין את כל השלבים ויש ברשותך כל הכלים, אין שום בעיה. גש לכיוון פרונט מיד לאחר סיום העבודה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מצטער על ההקפצה. רק עכשיו שמתי להודעה, תודה רבה.

אני אצטרך לעשות את אותה דרך כמו שלך, גם אני מוסיף לרכב שלי הגה כוח (לקוח קומפלט מסקורפיו), מקווה שהעניין לא מסובך מידי עם הושבת ההגה כוח ברכב שאין לו אחד כזה במקור.

תודה, JEP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע שלפני שאתה נכנס לביצוע השינוי הזה, תנסה למצוא מישהו בעל ניסיון (מכיוון שהבנתי שזו פעם ראשונה שאתה הולך לעשות דבר כזה), שיבדוק אחריך את העבודה לפני שאתה מתחיל נסיעה באוטו. הגה זה דבר בטיחותי ממדרגה ראשונה ולמען

בטיחותך ובטיחותם של אחרים - שיבדקו את מה שעשית. זה עלול להיות עיניין של חיים ומוות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...