Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת גיר אוטומט בשברולט קוואליר משנתון 97

adir349
שימו לב! השרשור הזה בן 4261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

הגיר פשוט יצא מכלל פעולה,לא מעביר הילוכים,תקוע ב D הצלחתי להגיע הבייתה

אך מחר לא תהיה ברירה אלא להזמין גרר למוסך,האם הגיר הלך ? האם התקלה נובעת ממקור אחר?

עלויות?

אשמח לעזרהההההה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ז"א תקוע ב D ולא מעביר הילוכים? קשה להבין מהתיאור שלך מה הבעיה.

אך בכל זאת אענה כי החשד הוא לכבל בורר הילוכים שיצא ממקומו. פתח מכסה מנוע מחר בבוקר ונסה לעקוב אחר מסלול הכבל הנ"ל , יתכן שתצליח להחזיר את הכבל למקומו בעצמך לבורר התיבה.

אם לא, גרור למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר כאילו באוויר , לא מעביר הילוכים. הגיר נמצא במצב D ואין אפשרות להעביר לכל מצב אחר

ז"א שאין גם אפשרות הנעה מאחר והמנוע לא מניע ב D , הגיר פשוט באוויר ...

איך אני מוצא את הכבל הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש עזרה באופן בהול,האם יש למישהו הערכה מה התקלה ?

האם הגיר הלך ?

אני חוזר שוב על התקלה,היום באמצע הנסיעה,באתי להעביר הילוך (אוטמט) והגיר פשוט באוויר

כאילו אין חיבור בין הידית לגיר,זה פשוט משחק באויר עכשיו מאחר וההילוך היה על D (דרייב) ונשאר..

אין אפשרות להניע את הרכבב מאחר ואוטומט לא מניע ב D

מה לפי דעתכם התקלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם נראה שדניאל צודק ומקור הבעיה הוא כבל החיבור בין הידית לגיר הרם מכסה מנוע תסתכל על הגיר תראה כבל שמגיע מכיוון הקבינה ואמור להתחבר למעיין מנוף אם הכבל מחובר בגיר אז יכול להיות שהבעיה מקורה בידית אז מה שתעשה זה תזיז ידנית את המנוף ללמעלה עד הסוף זה יעביר את הגיר ל-P במידה ועדיין הרכב לא יניע העבר את המנוף למטה עד הסוף ותניע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספתי לך תמונות להמחשה בתמונה שיש עיגול אדום סימנתי לך את מיקום חיבור הכבל לגיר שם תצטרך לשנות את ההילוך כמובן שתי אנשים שיהיו שאחד ילחץ על הבלם.

1321.GIF

1321.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן ראיתי אדם שהיה תקוע עם שברולט קבאליר על תקלה זהה במקרה שלו הוא חסם פתח של מוסך והיה צורך להעלות את הרכב על ג'ק עגלה כדי להזיז אותו אחורה,הוא התקשר למכון גירים ונאמר לו שהגיר הלך והעלות לגיר מפרוק כ1500 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שלום

תקלה זהה היתה לי בשברולט קוואליר 96 .

ידית ההילוכים היתה משוחררת בעקבות התנתקות הכבל .

בעזרת תגובתו של ניסן הצלחתי איכשהו לחבר את הכבל להעביר להילוך d וכך להגיע למוסך umi.

שם ביקשו עבור החלפת הכבל והעבודה 1000 שקל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מצטער להקפיץ שרשור מלפני כמה שנים ,

אבל גם אני נתקעתי היום ,במקרה עם אותה בעיה .

מזל שזה קרה בדיוק בחניה כשבאתי לשים את הגיר מרוורס לDRIVE וזה נתקע על ניוטרל .

כדי להבין ,

האם זה כבל שאפשר לחבר בחזרה והכל יהיה בסדר ?

או שצריך להחליף את כל הגיר ?

CHEVY CAVALLIER 98'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה היא אכן השתחררות של הכבל, אז רק צריך להחזירו למקום ואים יש צורך לשפצר אותו שלא ישתחרר, או שאפשר להזמין כבל חדש מחול במחיר זול יותר מאשר בארץ.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה היא אכן השתחררות של הכבל, אז רק צריך להחזירו למקום ואים יש צורך לשפצר אותו שלא ישתחרר, או שאפשר להזמין כבל חדש מחול במחיר זול יותר מאשר בארץ.

אני כמעט בטוח שזה בגלל שהכבל השתחרר ,כבר שמעתי על הבעיה הזאת אצל חברים עם קווליאר וחיפוש קל באינטרנט גם מעלה את הבעיה הזאת בכללי אצל דגמי GM .

להזמין מחו'ל כרגע לא אפשרות כי בלי רכב ,אני בלי כלי עבודה . אז צריך ASAP לתקן את זה ,מקווה שהיום או מחר .

CHEVY CAVALLIER 98'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...