Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שסתומים מרעישים ביונדאי אקסנט 2001

torres
שימו לב! השרשור הזה בן 5409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי יונדאי אקסנט 2001 גיר ידני ויש לי מספר שאלות :

לפני כחצי שנה היתחמם לי האוטו כתוצאה מתקלה במערכת הקירור של המנוע לקחתי את הרכב למוסך

(בגרר) שם נאמר לי שהתעוות לי ראש המנוע והוא זקוק לשיפוץ , ראש המנוע לשלח להשחזה ולשיפוץ

ובנוסף סודרו כל הבעיות שגרמו לבעיה (מערכת הקירור,טרמוסטט וכ...) ,המוסך שטיפל לי ברכב הוא מוסך מורשה

יונדאי מוטורס ,הטיפול היה יקר ולא חסכתי בהוצאות.

לפני כחודשיים היתחילו רעשים של תיתוקים מיכוון המנוע שבלטו במיוחד בהילוך 1 2 הרעשים היו בלתי נסבלים וטורדניים

לקחתי את הרכב בחזרה למוסך ולאחר בדיקה של 5 דק המוסכניק קבע שהרעשים מגיעים מיכוון השסתומים(ליפטרים)

ואין צורך ממשי לטפל בבעיה אלא אם כן זה ממש מפריע, כיום הרעשים היתחזקו והם נשמעים לאורך כל הנסיעה.

השאלות שלי הם:

1.מה דעתכם על דעת המוסך,והאם לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

2.מה הם ההשלכות של מנוע שעבר שיפוץ מבחינת בלאי,טיפולים ,ונזקים לעתיד.

3.והאם העובדה שהמוע עבר שיפוץ פוגעת בערכו של הרכב.

רצוי לציין שהמוסך טיפל בי באדיבות ובמקצועיות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמכונאי אמר לך זה "ליפטרים" בעקרון ברכב קיימים מרימי שסתום הדראולים שנסתם מעבר השמן שלהם עם השנים והיעילות שלהם יורדת לומר לך שזה תקין אז זה לא תקין לפגוע במנוע זה לא יפגע בזמן הקרוב אלא לאחר הרבה מאוד זמן המנוע יעבוד כך קיים חשש לשריפת השסתומים כי התזמון שלהם לא מושלם.

עכשיו לגבי שאלתך האם זה אמור להיות קשור לשיפוץ הראש אני לא מאמין שהם הוחלפו בזמן ששופץ ראש המנוע וגם אם הוחלפו אז שנה לאחר מכן לא תיהיה כל אחריות על החלק.

אין כל ירידת ערך לרכב ששיפצו לו ראש מנוע ויותר מזה לא ניתן לראות זאת אלא רק לאחר שמפרקים את ראש המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה והמקצועית.

אני ממלא שמן במוסך בלבד ואכן בזמן הבדיקה המכונאי מילא לי שמן וזה החליש את הרעש

כמו כן האם ידוע לך איזה סוג ליפטרים יש ברכב שלי הדראולים או מכניים

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...