Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בגיר שברולט קורסיקה 94

moshe222
שימו לב! השרשור הזה בן 5411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שברולט קורסיקה 94, חוץ מרוורס שום הילוך לא משתלב, הכונאי אמר לי ייתכן בעיה חשמלית בגיר, בנוסף לפני המקרה הורגש ריח חריף של חוטים נשרפים באוטו. האם נכון הדהר ואם כן איזה חשמלאי מתמחה בתחום באזור פ"ת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקלה מסוג זה יכול מאוד להיות שעצם העובדה שתגיע למוסך מורשה זה יהיה החסכון כי אולי הם מכירים את הבעיה בדגם שלך מה שיקרה שתלך לאדם אחר שלא בקיא ברכב ואין לו את שרטוטי החשמל של הרכב יווצר לך יותר בלאגן באחריות אני לפחות פעם בחודש מתקן רכבים שהגיעו אליי אחרי ש10 מוסכים התעסקו איתם ולבסוף יוצא שהם משלמים יותר בגלל הבלאגן שעשו הקודמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה איזה גיר יש ברכב, הסבירות שתקלה חשמלית תגרום לכך שיהיה רוורס אך לא יהיה דרייב היא נמוכה מאוד.

אם זם גיר מכני (כבל קיק דאון, מדיד שמן, קרטר פח בצג הגיר, וידית ללא כפתור OD), אין קשר לשום בעית חשמל. הגיר מכני.

אם זה גיר אלקטרוני (קרטר אלומיניום גדול בצד הגיר, ללא מדיד, כפתור OD על הידית), בעיה חשמת\לית יכולה לגרום לגיר להתחיל בשלישי, לא להעביר מראשון, למשוך הילוכים וכו'. אבל אין דרייב - זה לא סביר.

יכול מאוד להיות שהריח שהרחת היה של קלאצ'ים בגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...