Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ לסיאט איביזה

שימו לב! השרשור הזה בן 5396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ביום חמישי האחרון (לפני שבוע) התחדשתי באיביזה קופרה.

אני הבנתי שיש על האוטו צ'יפ של אבסולוט ואגזוז שהורידו לו את הדוד האמצעי (או משהו כזה).

עכשיו רציתי לדעת איך אני יכול לעמוד את הכוח של הרכב (האם יש דיינו שאפשר למדוד אליו?).

ועוד כמה שאלות קטנות:

1.איזה טורבו יש לקופרות החדשות (הכוונה ל-2005-2009)? וכמה הוא גודש כשהוא מקורי?

2.כמה הצ'יפ של אבסולוט יכול להוסיף לאוטו כמו שלי? בהתחשב בעובדה שלאוטו כמקורי יש אינטרקולר (קטנטן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחדש!

איזה מודל?

אני מניח שהורידו אצלייך את הממיר ולאו דווקא את הדוד ביניים.

יש לך שעון גדישה ברכב. כמה הרכב גודש עכשיו? נגעו בוויסטגייט? לקבל אינדיקציה הכי טובה היא ללכת לE&A שיבדקו לך באמת אם יש על האוטו ציפ.

לשאלותייך:

1.ידוע לי שעד 2008 השבלול הוא K03S במקור 180HP,כשהוא מקורי הגדישה היא 0.7-0.8 BAR אם זיכרוני לא בוגד בי.

2.הציפ של אפסולוט [לא אבסולוט] מוסיף בין 25-30HP [תלוי בסטאפ ובמצב הרכב].כאשר הגדישה נעה בין 1.3BAR-1.5BAR בגירסאות החדשות.בהנחה והרכב גודש 1.5BAR רצוי לשדרג לאינטרקולר חזית טוב יותר מהמקורי אשר נימצא אצלייך כיום.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא האינטרקולר של הקופרה מצויין ויכול לתמוך עד איזור ה300 כ"ס ככה שאין לך צורך להחליף אותו.

ישנו דיינו בהרצליה, השאלה היא כמה אתה מוכן להשקיע כספית על הבדיקה (לא זול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהאינטרקולר בקופרה עדיף על מה שיש ב20VT,פה מדובר על קולר אמנם קטן [אך יותר גדול מב20VT] והכי חשוב הוא ממוקם בחזית,אין בעיה לסוע איתו בגדישה של 1.5 אבל כמו שכבר ציינתי בגדישה כזו רצוי[לא חייב] לעבור לקולר עם שטח פנים גדול יותר[לא יותר מדיי שלא יבואו לאגים] בעיקר באקלים שלנו.[הכל שאלה של $$$]

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ראית פעם את האינטרקולר של הקופרה במציאות לא מורכב?

האינטר מספיק גדול, גם כאלו ששידרגו את הטורבו לK04 נישארו איתו ובצדק.

לפותח השירשור אין טעם לשדרג אותו! חבל על הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - לאיביזה 20VT לא היה אינטרקולר. יש להם אינטרקולר צידי שעושה עבודה לא משהו, ןלכן מתקינים אינטרקולר בהספקים גבוהים.

דבר שני - לקופרה יש אינטרקולר מאד מכובד שמתאים לכל ההספקים שניתן להגיע אליהם עם הK03S שמגיע איתה.ואם כבר מחליפים טורבו אז באוטו הזה יש כמה דברים שיקדימו את האינטרקולר.הוא רק נראה קטן בתוך הפגוש הענק.

הצ'יפ של אפסולוט שE&A מתקינים מוסיף בערך 30 כ"ס, ומביא אותך לאיזור ה212.אלה הנתונים מהאתר של אפסולוט:

Seat Ibiza 1.8 T Cupra 180 180 hp=>212 hp,235 NM=>300 NM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את Fish ו-BART לגבי הקולר של הקופרה - קולר מצויין (לא קטן במיוחד) והוא מהדברים האחרונים שיש להחליף בקופרה (בעיקר כזאת עם K03S, צ'יפ אפסולוט וצנרת).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו בודדות...

אני אישית ראיתי קופרה 05 צהובה - כנראה המדוברת...

היא מהגרסה שלפני המתיחת פנים של דגמי 07 ומעלה - ההגה שונה, הפנים קצת שונה והמגבים שונים (רגילים ולא Aerotwin).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה קופרה גודשת 0.6-0.7 סטנדרטית..בקשר לצי"פ הרכב נותן פיק 1.5-1.6 ויורד ישר ל1.1-1.2 לא יותר כי הטורבו קטן ולא יכול להחזיק את הגדישה הגבוה..

בקשר לקופרה 2005 כן יש קופרה בשנה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...