Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן כבה כשבא לו. מה לחפש? קסארה 98.

gorenziv
שימו לב! השרשור הזה בן 5409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחברים בוקר טוב ושבוע מצוין.

קרה, בחודשיים האחרונים, שהמזגן שלי היה מפסיק לעבוד לפתע פתאום (או שכשהייתי מפעיל אותו, הוא לא היה נדלק).

הייתי מכבה את הרכב, מניע מחדש - והופ! הכל עובד.

היום, לראשונה, כיביתי, הדלקתי, שיחקתי, הזעתי - המזגן שם עליי פס ויצא לחופשה בפיליפינים.

כשאני אומר מזגן, אני חושב שהמדובר במפוח.

בוולקן - כשהיתה לי תקלה דומה, זה היה כלכך פשוט - מורידים את המכסה מפוח, מוציאים את הקונקטור, מנקים המגעים, מחברים- והופ, הקיץ יעבור בכיף.

בקסארה, אני אפילו לא יודע מה ואיפה לחפש. ויולי.. מילא המזגן היה עושה לי את זה במרץ.

מנוול צרפתי. בטח נתקעה רגל של צפרע באחד מהעיקולים של המפוח.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כיוון שתפקיד החיישן הוא לזהות לחץ לא תקין במערכת ולהפסיק את העבודה שלה במקרה שכזה.

במידה ותבטל אותו אז אם יהיה לחץ גבוהה מאיזושהי סיבה או לחץ נמוך בגלל דליפה יהיה לך נזק גדול מאוד למערכת הקירור ואתה תצטער על המחשבה לחסוך מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טוען שהמפוח הפנימי לא פועל אין קשר לשסתום לחץ ,בדגם הזה אם אין טעינה מחשב גוף מפסיק את פעולת המפוח ,במידה וזאת לא הבעיה כניראה אחד התקעים במחשב הגוף לא תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיפוש עם מומחה,

הסתבר שי שנתק במתח שמגיע למפוח, כנראה עוד מהקונקטור בקיר אש.

אז.. בוצע מעקף.

למפוח שלום.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...