Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין אונו לג'סטי

evyatar11111
שימו לב! השרשור הזה בן 5424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שעתיד להיות ברשותי אמור לעלות פעם בשבוע לירושלים מאזור המרכז

עכשיו אני מתלבט בין שני הרכבים הנ"ל מצד אחד הסוברו כיון שהאמינות שלהם לא ניתנת לפיקפוק מצד שני התוספות הרבות שיש לאונו להציע לעומת הג'סטי הם רבות ,

אם אפשר שתעמדו איתי בבקשה על כל המאפיינים של הרכבים כגון :אמינות , נוחות , ביצועים, עלות חלקי חילוף , צריכת דלק

נ.ב. אני נהג חדש אם זה ישנה במשהו את ההחלטה

ואהבת לרעך כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גם וגם.

שתיהן אמינות (הגאסטי שלי הייתה בעלת פחות תקלות, אבל גם האונו אמינה).

חלקי החילוף והטיפולים בשניהם זהים פחות או יותר.

האונו יותר "מפנקת", כמובן שהכל יחסי כמובן.

אני הייתי רוכש ג'אסטי.

מחפש מנוע 1.2 ידני בלבד!!

היא תעשה את העבודה מצויין.

גם אונו לא תהיה רעה, אני אוהב את המנוע S60 FIRE, לדעתי ה-S45 קצת חלשה בשביל נסיעה קבועה לי-ם, וה-S70 1.4 גם בסדר.

הכי חשוב זה לחפש רכב שלא הוזנח.

שני הרכבים שלי היו רכבים מטופלים מאוד, ומשניהם נהנתי.

אוף!! מה עשית לי, אני מתגעגע לג'אסטי :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונות של אונו: יותר נוחה (תנוחת ישיבה יותר גבוהה), יותר מאובזרת ומרגישה יותר מפוארת, יותר כיפית לנהיגה (זוית גלגול מוזרה של איטלקיות).

יתרונות של ג'אסטי: אמינה בטירוף, גם אחרי 20 שנה כל הכפתורים עובדים, וכל האורות בדש-בורד עובדים ושום דבר לא עושה בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתלבט הרבה, קח את הג'אסטי, אמינות זה שם המשחק ברכבים ישנים.

אונו של 15 שנה תהיה עגלה במקרה הטוב ופחית זבל במקרה הפחות טוב.8)

הודעה חסרת תוכן.. בטח ג'אסטי בת 20 שנה תהיה מזה אמינה.. קודם כל את הג'אסטי יותר קשה למצוא, ועוד יותר קשה למצוא אחת שמורה. אמינות בגילאים הללו של הרכב זאת מילה באוויר, כאן הכל רק פונקציה של איזה טיפול קיבל האוטו לאורך השנים.

בתור אחד שהייתה לו אונו S60 שמורה מאוד, יד ראשונה, אני מאוד נהנתי מהאוטו הזה ואף מצטער שמכרתי.. אין לי ניסיון אם הג'אסטי חוץ ממראה חיצוני ופנימי שמרגיש דל ביותר וזול עד כמה שרק אפשר (כולל חלקי פח ללא כל כיסוי בסלון עצמו).. מצד שני גם אונו בשנים הללו קשה מאוד למצוא במצב שמור. שורה תחתונה מעשית בפועל בגילאים כאלו של הרכבים מהמושג אמינות כדאי לשכוח.. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נכון, הגאסטי שלי הייתה בת 22 שמכרתי אותה והיא הייתה אחת הרכבים הכי אמינים שיצא לי להתקל בהם.

תראה, מתוך מקרה אחד שלך כאשר בעצמך אמרת שנפלת על אוטו שהיה שמור לפני-כן, לא ניתן לומר זאת על כל הג'אסטי. גם לי הייתה אונו שמורה שהייתה בת 16 ונראתה כמו חדשה, מזה אני לא יכול להסיק ולהמליץ למישהו - כך אונו, זה אוטו אמין.. כי אני יודע שהרוב המוחלט של האונו בשוק כיום גמורות.. אחרי שמכרתי אותה, התחלתי לחפש משהו בסכום 25-30K ואחרי כמה חודשים ועשרות רכבים שונים שבדקתי, הבנתי שעשיתי טעות גדולה שמכרתי את האונו.. מצב הרכבים בשוק יד-שניה פשוט מזעזע ואני מדבר על רכבים בני 7-9 שנים, לא על 17-20. :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הג'אסטי שלי הייתה יד 7 ובמקור מהשכרה.

אז בקשר לשמור, נכון, הרכב לא היה נראה קטסטרופה, אבל לא מדובר ברכב שהיה יד ראשונה מזקן שכל החיים דגדג אותו.

ניתן בלי יותר מדי מאמץ למצוא ג'אסטי במצב סביר, ולעשות לה יישור קו ואז היא תהיה מאוד אמינה.

לגבי אונו, לדעתי היא קצת יותר רגישה לאחזקה, אבל גם כאן, ניתן למצוא אחת יפה, ולדאוג לה ואז היא תהיה די אמינה (בייחוד יחסית לגילה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...