Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית טורים וחוסר תיפקוד של דוושת ה"גז",האצה. - רנו קליאו 02

e t c
שימו לב! השרשור הזה בן 5356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם.

יש לי רנו קליאו 1.4 EX שנת 2002 16 שסתומים גיר רגיל,הרכב עבר 110.000 ק"מ מטופל וכמו כן הוחלפו 4 הכוהילים כולל פלגים.

העיניין הוא שלפעמים הרכב עולה לטורים גבוהים ואין לי שליטה על דוושת הגז,כמו כן נדלק לי באוטו נורית חיווי של ההצתה אני חושב, הנורית בצבע כתום ויש סמל של סליל.

הייתי בשני מוסכים של רנו ואחרי בדיקות נאמר לי שהבעייה היא בחיישן מצערת.

הבעיה היא שהחלק עולה קרוב ל 2000 ש"ח ללא עבודה.שאלתי היא האים יש חלק כזה תחליפי ואים לא מה האפשרויות החלופיות שיש לי ?כמו אולי חלק כזה מפירוק וכו'.

אשמח לקבל רעיונות והמלצות וכמו כן מוסכים לא מורשים שיכולים לטפל בבעיה הזאת.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סביר להניח שהבעיה היא לא בחיישן אלא בקונקטורים החשמליים שלו, אם באמת היית במוסכי רנו הם היו אמורים להכיר את הבעיה ובשלב ראשון ולהציע לך פתרון במחיר סביר.

יכול להיות שכבר בוצע ביטול/סידור הקונקטורים והתקלה חזרה ואז באמת השלב השני זה להחליף חיישן דוושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבע לך באלוהים שהייתי במוסך רנו "מנור" מורשה בפ"ת:-), ולא נעשה ביטול/סידור הקונקטורים אלא לתענתם ניקויי של החיישן ולאחר שנבדק האוטו הם קבעו שהבעיה היא החיישן מצערת.

למעשה לא חשוב לי איזה מוסך מבין השניים,אם תוכל תן לי את שני השמות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם ומ"ס מנוע לרכב שלך האם יש ווסת סיבובי סרק או מצערת חשמלית? איזה פלגים מקוריים או חליפים? ברכב זה פלגים חליפים יכולים לגרות לתופעות מוזרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי גם במקרים שמוסכים מורשי יבואן לא איתרו ותקנו תקלות כראוי ודווקא מוסך פרטי (לא מורשה יבואן) פתר תקלות מהר, ביעילות וגם בזול וחיפוש כאן ימצא כאלו דוגמאות אצל חבר הפורום רוון ממוסך רון.

יש מוסכים טובים וגרועים בין מוסכי יבואני רכב וגם בין מוסכים פרטיים שאינם מורשי היבואן.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שאתה אומר זה התחיל אחרי שהחלפתי פלגים.

לא ידוע לי איזה פלגים הוחלפו,הטיפול נעשה ע"י שכן,איזה פלגים עלי להחליף?רשום איפושהוא?

במוסך התחברות למחשב הראה תקלה בחיישן מצערת,ז"א שיכול להיות שזה מראה תקלה בחיישן למרות שיכול להיות שאילו הפלגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלגים משפיעים על מערכות רבות ברכב כולל ההצתה, הממיר הקטליטי ועוד.

בסופו של דבר ברכב הנ"ל חשוב מאוד להקפיד על מצתים מקוריים. איזה סוג הורכב ברכבך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אילו פלגים הורכבו אבל מחר על הבוקר אני הולך למוסך של רנו וקונה 4 פלגים יעודיים לרכב שלי,ואני מקווה שהבעיה תפתר,ואם כן פשוט חסכתם לי המון כאב ראש והוצאה גדולה של כסף.בכול מקרה אחרי שאני ירכיב את הפלגים המקוריים אני יעדכן את הפורום אם הבעיה נפתרה.

בכול אופן אני מודה לכולם ומקווה שהעיניין יפתר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שקיבלת הצעת מחיר ממוסך מנור, במידה ולא קיבלת, לך לשם ותבקש הצעת מחיר.

בהצעת מחיר יהיה לך מספר מק"ט של החיישן שהם רוצים להחליף, חפש את החלק ב EBAY ואני מניח שתחסוך לעצמך הרבה כסף.

אם יש לך קצת חוש טכני ואתה יודע איפה החיישן ממוקם, פרק אותו ובדוק את כל המספרים\מלל שרשום עליהם ובצע עליהם חיפוש בגוגל\EBAY, גם כך תוכל למצוא את החלק.

כל זה כמובן אם במנור צודקים והחיישן הוא הבעיה.

עריכה: עכשיו אני רואה שעדכנת שכנראה הפלאגים הם הבעיה, הגיוני מאוד אם שכן שלך התקין אותם ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...