Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mercedes C Class Coupe - המון שאלות - עזרה בבקשה

Aviry
שימו לב! השרשור הזה בן 5421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הייתי שמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם השאלות הבאות לגבי הרכב הנ"ל:

C-SportsCoupe_Impressions_Gallery_10_1280x1024_09_2005_jpg.d3d3Lm1lcmNlZGVzLWJlbnouZGU~-RGFzIEMtS2xhc3NlIFNwb3J0Y291cMOpLiBTbyBiw7xuZGVsdCBtYW4gRW5lcmdpZS4~-object-Single-WALLP.jpg

1. באיזה שנים נכמר המודל הנ"ל בארץ? (ומתי הוא עבר מתחית פנים)

2. איזה גרסאות מנוע וגרסאות אבזור נמכרו בארץ?

3. מה קוד הדגם של החיה הזו ביצחק לוי, או מה לעזאזל שם הדגם בארץ כי גם ביצחק לוי וגם ביד 2 לא מצאתי הגדרה ממשית לדגם הנ"ל?

4. מישהו יודע איך הן נסחרות?

5. האם קל לתחזק רכב כזה (בנזין) ? אני יוצא מנקודת הנחה שהרכב חולק כמעט הכל עם ה C הרגילה ולכן לא אמור להיות קשה

מדיי מכיוון שזהו רכב שנהגי מוניות אוהבים ויש חלקים תחליפים להכל כמעט. אבל בכל זאת אולי מישהו יוכל לשפוך לי עוד אור.

תודה מראש,

עמרי.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. באיזה שנים נכמר המודל הנ"ל בארץ? (ומתי הוא עבר מתחית פנים)

עד כמה שזכור לי הוא נמכר מ-2002. מתיחת פנים ב-2004.

2. איזה גרסאות מנוע וגרסאות אבזור נמכרו בארץ?

180/200/230 שלושתם עם קומפרסור (סופרצ'ארג'ר) ובנפח 1.8 ל'. 143 כ"ס ל-180, 163 כ"ס ב-200, ו-192 כ"ס ב-230. קיים גם 230 אטמוספרי אם אני לא טועה עם מנוע בנפח 2.5 ל' 204 כ"ס. רמת הגימור היא SPORT.

3. מה קוד הדגם של החיה הזו ביצחק לוי, או מה לעזאזל שם הדגם בארץ כי גם ביצחק לוי וגם ביד 2 לא מצאתי הגדרה ממשית לדגם הנ"ל?

180 - 203.746

200 - 203.742

230 - 203.74

4. מישהו יודע איך הן נסחרות?

מחיר מחירון ומעט מטה. לא נמכרו הרבה קופה והרוב הם 180/200.

5. האם קל לתחזק רכב כזה (בנזין) ? אני יוצא מנקודת הנחה שהרכב חולק כמעט הכל עם ה C הרגילה ולכן לא אמור להיות קשה

מדיי מכיוון שזהו רכב שנהגי מוניות אוהבים ויש חלקים תחליפים להכל כמעט. אבל בכל זאת אולי מישהו יוכל לשפוך לי עוד אור.

נהגי מוניות נוסעים בדגמי הדיזל, אבל הרכב אכן חולק כמעט הכל עם ה-C קלאס הסדאנית (קיים גם C-קלאס עם אותו מנוע קומפרסור כמו הקופה). חלקים תחליפיים באיכויות שונות קיימים. תמורה טובה ביחס למחיר הלא גבוה (ירידת ערך גבוהה).

תודה מראש,

עמרי.

תשובות באדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש C לא קופה,מחירי הטיפולים יחסית גבוהיםאבל הרכב אמין מאוד, אני כבר 200Kעם 0 תקלות, רכב מאוד אמין ונוח.

מבחינת ביטוח אני מאמין שהוא יהיה מעט יקר יותר מדגםהסדאן.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה לשניכם על התגובה

דבר שני:

מה ההבדל בין 3 הגרסאות של ה 1.8 שנותן את ההפרש העצום בכ"ס?

ובכלל... יש משהו מומלץ יותר או פחות מבין הדגמים? (זאת אומרת מנוע מוצלח יותר או פחות)

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא בניהול מנוע שונה (כמו בלאון למשל שיוצר עם אותו מנוע 1.8 ל' טורבו עם הספקים של 180, 210, 225 כ"ס - התייחסתי לסמלון שלך :))

זה לא עניין של מוצלח או לא, גם ה-180, ה-200, וה-230 הם למעשה אותו המנוע באותו הנפח. כמו שאמרתי, הרוב הגדול של ה-C קופה הם ה-180 וה-200, עם דגש ל-180.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו הבדל משמעותי בין ה20vt 180 כ"ס ל225 כ"ס החל מטורבו שונה ועד חלקי המנוע הפנימיים אז שווה לבדוק האם זה ככה גם במרצדס לפני שקונים ויש כיוון לשפר בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה230 נשמעת מאוד מעניינת. מחירון סביר ו193 כ"ס עם סופרצ'רג'ר נשמע ממש מעניין, הנקודות המפחידות הן:

1. טיפולים

2. בטיוח

3. הצניחה החופשית של המחירון.

מישהו יכול לשפוך לי עוד קצת מידע על הדגם הזה?

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...