Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סתם כתשו אותי בגלל הרקסטון שלי

shuku999
שימו לב! השרשור הזה בן 5416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמיד יש את בעלי הסטיגמות שבמקום לפרגן תמיד יגידו מה זה ככה וזה ככה כאילו הם יודעים הכל בעולם.

פה הכוונה לסאנגיונג רקסטון שלי, שמאז שקניתי אותה היו לא מעט "חכמים" שהרימו גבה, ונשמעו טענות

כאלה ואחרות כמו: "זבל של רכב", "מה אתה צריך להסתבך עם הקוריאניות", "אתה לא יודע לאיזו צרה נכנסת",

"כל יומיים תתקע", "הרכב יתפרק לך, הנדסת אנוש דפוקה" ועוד ועוד.

והנה באה כתבה נחמדה במוסף ממון של יום שישי ומאששת את מה שתמיד ידעתי: יש לי רכב לא רע בכלל, הוא מרווח מאוד,

כיף לנהוג בו, טפו טפו לא נתקע עד היום, שקט ויפה בעיני והכי חשוב אמין מאוד.

מה שברצוני להגיד בשרשור הזה לכל המלעיזים: אל תתפסו לסטיגמות. לפעמים השונה הוא הטוב. במקרה הזה זה

סאנגיונג רקסטון שמסתבר כרכב לא רע בכלל. אוטו כביש-שטח קוריאני שמסוכם בכתבה: מנוע מרצדס, מחיר קוריאני והגדרה חדשה למושג תמורה לכסף.

קרדיט על הכתבה: לאבי ששלח לי אותה.

20090620_0023.jpg

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ונגיד שהיה כותב ההיפך.

כולו עיתונאי רכב.

אתה מרוצה, מה איכפת לך מה אומרים אחרים. אתה זקוק לזריקת עידוד שהחלטת נכון. קיבלת.

עצתי מסגר לך את הכתבה פעמיים. אחת שים ברכב ואחת בסלון.

תהנה בהמשך עם הרכב.

נ.ב אם הייתי רוצה להיות קטנוני הייתי ממרקר לך את הנקודות השליליות שנכתבו שם. משפט הסיום אכן גדול וממצה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונגיד שהיה כותב ההיפך.

כולו עיתונאי רכב.

אתה מרוצה, מה איכפת לך מה אומרים אחרים. אתה זקוק לזריקת עידוד שהחלטת נכון. קיבלת.

עצתי מסגר לך את הכתבה פעמיים. אחת שים ברכב ואחת בסלון.

תהנה בהמשך עם הרכב.

נ.ב אם הייתי רוצה להיות קטנוני הייתי ממרקר לך את הנקודות השליליות שנכתבו שם. משפט הסיום אכן גדול וממצה.

זה כל העיניין, שבדרך כלל עיתונאי הרכב הזה של ממון כותש את הרכבים לחומרה. אכן משפט הסיום בכתבה עשה הרגשה טובה, לא רק לי אלה בטח לעוד כמה בעלי רקסטונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא שוק הרקסטון של השנים 2004-2006 חזק מאוד, הרכב הנ"ל עם נתונים סבירים בלבד נמכר כיום במחיר מחירון שזה אומר המון!

סתם להשוואה, טרופר עם אותם נתונים כמו של רקסטון יימכר באיזור ב5-10 פחות מהמחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביעות הרצון שלי מהרכב גבוהה מאוד.

היות ו relocation עומד על הפרק אני לא משדרג כרגע

אבל ללא ספק האוטו הבא שלי יהיה גם רקסטון אבל 2.7 :-)

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל, בעתיד אני מאמין שאשדרג את ה-2003 לצורה החדשה של 2007-8.

דיברתי עם בעל רקסטון 2008 שלא ידע שיש לי רקסטון, שאלתי אותו אם הוא

מרוצה מהרכב ותשובתו היתה: עד שלא תהיה לך כזאת לא תדע.

זה אומר הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. אוטו כביש-שטח קוריאני שמסוכם בכתבה: מנוע מרצדס, מחיר קוריאני והגדרה חדשה למושג תמורה לכסף.

"מנוע מרצדס,מחיר קוריאני והגדרה חדשה למושג עיצוב מכוער".

אין לי שום דבר נגד סאנגיונג רק חבל שהם ממשיכים לייצר באופן סיסטמטי רכבים מכוערים.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה אני מסכים איתך ברוב הדגמים, אבל אישית אני חושב שהרקסטון והאקטיון יפות.

גם הצ'אירמן שלא מגיעה לארץ דומה מאוד למרצדס.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=256278&highlight=%D7%94%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA+%D7%94%D7%96%D7%90%D7%AA+%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%94+%D7%91%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%94

attachment.php?attachmentid=151941&stc=1&thumb=1&d=1239002176 attachment.php?attachmentid=151942&stc=1&thumb=1&d=1239002176 attachment.php?attachmentid=151943&stc=1&thumb=1&d=1239002176 attachment.php?attachmentid=151944&stc=1&thumb=1&d=1239002176

attachment.php?attachmentid=151945&stc=1&thumb=1&d=1239002176 attachment.php?attachmentid=151946&stc=1&thumb=1&d=1239002176 attachment.php?attachmentid=151947&stc=1&thumb=1&d=1239002176

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...