Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית סל"ד לאנטיס 2001

yanir86
שימו לב! השרשור הזה בן 5431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם...

יש לי בעיה קטנה במאזדה לאנטיס, כאשר אני עומד ברמזור על D, אחרי דקותיים או פחות הטורים נוחתים ב150-200 סל"ד

וחוזרים חזרה לנורמל תוך כדי שהרכב קופץ מין קירטוע.

*יש לציין שבנייוטל זה לא קורה, 850 סל"ד באופן שותף.

כדי לחדד את האשכול הזה אני יציין שאני חשמלאי רכב במוסך IVECO

אז ככה שבוצע ניקוי חיישן מד כמות אויר,צינור אויר לא קרוע,בנדים סוגרים היטב.

בוצע ניקוי חיישן גל הארכובה, הנני רוצה להמשיך בטיפול,לכן אני פונה לאלו שמכירים את הלאנטיס יותר טוב ומחלותיה.

אשמח ליעוץ נוסף להמשך טיפול ברכב.

כישלון הוא רק הזדמנות להתחיל מחדש בדרך נבונה יותר:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום ולמנהלים.לדעתי התקלה נעוצה בהצתה - סליל dis אך זה לא פשוט לתפוס איזה מהשניים וכדאי אם אפשר לתפוס זאת על חם ( בקרות התקלה).יש להקפיד על מצתים המומלצים ע"י הייצרן בלבד - בלי משחקים - ( אחד הגורמים לכשל מוקדם בסלילי ההצתה הרגישים).בברכה.חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים יש אמת בדבריך אך סלילי ההצתה שם במידה ואחד מהם עושה בעיה הוא ירגיש זאת הרבה יותר מנפילה של 150 סל"ד לכן עדיין לא כיוונתי אותו שלם.

קח בחשבון שבחום של התקופה הזו אתה נוסע גם עם מזגן וגם עם הילוך שזה עומס הוא היה לדעתי מרגיש את זה כי הרכב היה ממש חותך ולא כך הוא תיאר את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת חשבתי גם על הסלילים אך פרה פרה לגבי מנוע צעדים אין לי בעיה לבדוק תקינות

אך השאלה שלי היא איך אתה מבצע ניקוי לשסתום EGR באיזה אופן שלא יגרם נזק?.

כי האמת אצלנו במוסך אני רק מחליף שסתומים סתומים ומרחיב חורים עם צריך ב T של צינוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפרק אותו ממלא אותו בספריי קרבורטור למשך שעתיים בערך משאיר אותו טבול בספריי לאחר מכן מייבש בודק כי הבוכנה זזה בחופשיות וזהו לא עבודה מסובכת מידיי.

עכשיו לי יש שאלה המנוע נופל ולאחר מכן מטפס לכ-1100 טור ולאחר מכן מתייצב וחוזר חלילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל הדיוק בסרק יציב 850-900

שילוב לראשון 700 אחרי חצי דקה יורד ל500 לערך מורגש דיפקה קלה וחוזר ל650-700

הבעיה חוזרת לאחר נסיעה ועצירה חוזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב שלך הוא מנוע 1800?

כי אם כן אל תטרח הרבה כי הסבירות שמדוברת בסליל בצתה היא סבירות גדולה.

בעקרון אתה יכול לקנות אותו מפירוקיה ולשמור את סלילההצתה התקין כיוון שזה הולך שני סלילי הצתה DIS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1600 רגילה LX...ואני יגיד לך משהו קניתי אותה ב2001 מאולם תצוגה 0 קילומטר

כיום היא עומדת על 120,000 + מאז זוהי התקלה הראשונה באמת מאז שאני מכיר את הרכב שלי

טפו טפו אני שומר עליה ומטפל בא כמו שצריך, אבל ההיתבלות עושה את שלה.

אז מה אתה אומר אני ינסה מחר את שלב הEGR ומיצערת וניראה איך ניתקדם? או שאתה רוצה לשאול עוד שאלה שיכולה לעזור?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקה בית מיצערת.

לגבי מנוע צעדים הבדיקה היחידה שביצעתי היא קבלת מתח והיא תקינה.

השאלה אם אני פותח את המנוע צעדים עם שני ברגי הפיליפס אני יכול לראות מנוע תקול? ואפשרי לשפצו במידה כזו או אחרת

לגבי הEGR אני בספק היכן מיקומו. יש לי שסתום ממש שיושב על הצינור אויר בכניסה למיצערת

ועוד אחד מאחורי סעפת היניקה...מה מהם הוא השסתום EGR?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שאתה מפרק את שני ברגי הפילפס הגדולים אתה נותן מתח + ו - למנוע הצעדים אם הוא תקין הבוכנה תזוז.

הEGR ברכב שלך מתחת לבית המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבדוק את המנוע צעדים בצורה הבאה, כשהסוויץ מכובה, תיגע עם היד במנוע צעדים, בקש ממישהו שיפתח סוויץ ומיד אתה צריך להרגש שהמנוע צעדים פועל עם פתיחת הסוויץ, תרגיש כמו קליק.

תתחבר לסורק תקלות ושיבדקו מה לא תקין, חבל להחליף חלקים בלי לדעת מה באמת לא תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקיר הוא לא מחליף אלא מנקה, ולגבי הבדיקה שלך היא נכונה אך אם הבוכנה לא עושה את כל הדרך המוביל שלה אתה תרגיש מכה אומנם אך עדיין הוא לא תקין, כאשר מפרקים אותו ובודקים בחוץ הבדיקה יותר נכונה לדעתי בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק ניסן, לנקות זה תמיד טוב, רק אזהרתי אותו שלא יחליף חלקים סתם בלי לאבחן.

אני תמיד ממליץ על ניקוי חלקים שצוברים פיח.

שסטום הEGR צובר המון פיח ותוקע את השסטום, וזה עלול להוביל לבעיה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...