Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה כולם אומרים לי לא לגעת בפיג'ו 206?

karink
שימו לב! השרשור הזה בן 5420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטערת על החפירה בנושא,

אני מחר אמורה לקחת פיג'ו 206 XS 90 כ"ס לבדיקה, שנת 2001 יד 2 המוכר מבקש עליה 25,000 ואני ממש לא יודעת מה לעשות.

מוסכניקים, נהגי מוניות, המון אנשים אחרים אומרים לי לא לגעת בפיג'ו 206, ובפיג'ו בכלל ואני ממש אוהבת את האוטו הזה, הוא באמת רואה כ"כ הרבה מוסכים??? ויחסית לשאר החברות, חלקי הפיג'ו ממש יקרים?

בבקשה תעזרו לי ותתנו לי כמה שיותר מידע בעד ונגד הפיג'ו 206

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ראי, לי קצת מוזר שהוא מבקש מחיר כזה על הרכב כי זה הרבה מתחת למחירון,

בכל רכב יש בעד ונגד, אם את ממש סגורה עליו וכל כך להוטה אז לכי על זה,

רק אל תשכחי לבצע בדיקה במכון, אם הוא טיפל בה במוסך מורשה עם ספר טיפולים ודאג לטפל

בה לפי הוראות יצרן היא אמורה לתפקד יופי, למרות שמוסכים פרטיים לאו דווקא פחות טובים.

בכל אופן תבדקי את הרכב ב7 עיניים ובהצלחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל למטה ברכבים מסוכניות רכב, ואל תשכח שפותחת השרשור לא ציינה אם יש בעיות ידועות לפני הקנייה, או קילומטראג'.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מסוכנות לא נחשב, זה רכב 90 אחוז מהשכרה או ליסינג וזה רכב שקרעו אותו והסוחרים עשו לי שיפוץ "קטן"

וכל אלו כבר קריטריונים להורדה אוטומטית במחיר, אם היא רוצה רכב מסוחר/סוכנות אז וואלה שיהיה במזל...

יש סיבה שיש ששם המון רכבים יד שניה שממעיטים לקנות אותם... פראיירים רק מתחלפים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכל מי שענה.

האוטו הוא יד שניה 124 אלף קילומטרג' הוא שנת 2001 דגם xs ‎‏ הבאתי איתי מישהו שהוא היה מכונאי, הוא אמר שהאוטו נוסע מצוין , מבחינה חיצונית האוטו לא כזה להיט, נראה נחמד. גם לי נראה מוזר שהוא רוצה רק 25 אבל נדלקתי על האוטו, אני פשוט לא מבינה למה כולם נגד פיג'ו וכולם אומרים לא לגעת, אני כל הזמן הראה מוסך וכאלה, זה באמת נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו אחלה רכב מפנק ונח , גם אני כמוך הייתי להוט וקניתי ואני לא מצטער.

מה שכן תבדקי את הרכב במיליון עניים במיוחד ושזה מסוחר .

תבדקי אותו אח ורק עם מישהו שמבין ברכבים ,ה206 במיוחד רכב שנוסע מצויין חזק רק מה שכן זהו רכב שדורש טיפולים בזמן , מה לעשות הוא מפונק. :-P

בכל מקרה בהצלחה.8)

Audi A4 2002 2.4 V6

פשוט כי הגיע הזמן להתקדם ! 8)

206CC לעולם נזכור :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוות דעת אישית

ברשותי 206 xs, והשנה זאת השנה הרביעית שלי איתה

הרכב עבר כ100000 ק"מ, מלבד טיפולים סדירים במורשה כל 25000 ק"מ, או כל שנה

מצבר מקורי הוחלף בשנה השלישית, וסט צמיגים חדש היו כל ההוצאות שלי מלבד הדלק.

הרכב עובד מצויין, מעולם לא עשה בעיה זניחה ככל שתהיה (מלבד בעיית חשמל שנגרמה בשל התקנת אביזרים לקוייה בארץ)

לפני ה206 הייתה ברשותי מאזדה לאנטיס שדווקא לא הייתה אמינה כמו בשמועות ששומעים מכולם...

ככה שצריך לקחת בפרופורציות (בטוח שלא להקשיב לנהגי מוניות שמן הסתם לא משתמשים ברכב כרכב עבודה וניזונים בעיקר משמועות וכו..)

לבדוק היסטוריית טיפולים, בדגש על מי קירור יעודיים ולא מי ברז, בדיקה במכון, ובהצלחה.

כל פעם שאני חושב למכור (כדי לעבור לרכב מעט חזק יותר בכל זאת 110 כ"ס) אני מתחרט, ממעבר לרכב אחר שאני לא בטוח בקשר למצבו המכני ולאמינות שלו - כשיש לי ביד משהו טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב סבאבא , נוח , יפהפה וגם ממש טוב , שם רע נותנים אלה שלא כל כך מבינים ברכב המכורים ליפניות , קני את ה-206אחרי בדיקה במכון כמובן . בהצלחה עם הפיג'ו.

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה, המוכר לא טיפל במוסך מורשה, רק היד שלפניו וזה רשום בספר טיפולים. מה שנורא מלחיץ אותי זה המחיר של הרכב שהוא ככה ירד, אבל האוטו נוסע מצוין. אני מקווה שהבדיקה תצא טוב כי אין לי 400 שח לבזבז סתם. אז מבחינת זה שזה פיג'ו 206 אין לי מה לדאוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לדאוג.

מה המחירון בלוי יצחק?

אם הוא רוצה הרבה מתחת למחירון זה אמור להדליק לך נורה אדומה ותבדקי את הרכב שוב לפני שאת לוקחת

אותו למכון בדיקה. אם אין לך דרך לבדוק אותו בעצמך לכי למכון שאת סומכת עליו.

אם אין שום דבר חריג תתחדשי.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו 206 היא חטיף מכירות, מכוניות עם ק"מ נמוך ויד נמוכה נמכרות במהירות שיא ולפעמים גם מעל למחירון.

אם הבנאדם היה מוכן להוריד מהמחירון במהירות, עדיף לוותר. יש כנראה סיבה נסתרת.

בכל מקרה אני מציע לך לפני שאת הולכת לזרוק סתם כסף על בדיקות או סתם זמן מיותר - לבדוק את ההיצע בכל הארץ.

מי יודע, אולי דווקא את, בחורה מבאר שבע (לצורך הדיון) תמצאי אחלה רכב בקיבוץ בצפון, או לחילופין איזה אוטו שקנה ברנש מרמת השרון לבת שלו לתקופת הלימודים...

בקיצור - שווה להרחיב את החיפוש וכמובן לשלם יותר על רכב מטופל עם ספר טיפולים איכותי.

רק בשביל לסבר את האוזן - אם הייתי מנסה למכור את הסיטרואן שלי, יש לי תיעוד עד לרמת הקליפסים של מה שהוחלף ברכב.

אין חלק ולו הקטן ביותר שלא נרשם בתוכנה של המוסך.

לטעמי אין תחליף לספר טיפולים מסודר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה206 באמת נסחרת לא רע, אבל הדגם הספציפי עליו מדברת הבחורה קצת פחות מבוקש בשוק וקצת יותר קשה למכור אותו גם כשמדובר ברכבים טובים יחסית.

אבל המחיר הנ"ל נמוך באופן מחשיד ולכן צריך לבדוק את הרכב בשבע עיניים. כנראה שזאת לא מציאה, אבל תמיד יש סיכוי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון ביד 2 הוא 32,500 אין לי מושג כמה בלוי יצחק. הוא מבקש 25,000.

הלכתי לראות את האוטו וממש התלהבתי, אבל נלחצי מזה שהוא מוריד הרבה. אבא אמר שהוא לא רואה משהו לא בסדר אבל הוא לא ממש מבין.

אחרי שבוע לקחתי חבר של ההורים שהיה בעבר מכונאי, הוא אמר לי האוטו נוסע חבל על הזמן, ממה שאני יכול לבדוק לא ראיתי בעיות.

המוכר נראה לי בסדר, הוא לא ממש נראה לי שקרן. אם אני לוקחת את האוטו למכון בדיקות אין מצב שאם יש משהו לרכב הם לא יעלו על זה נכון? כאילו אם הם אומרים לי שהכל בסדר עם האוטו ואני קונה, יכול להיות שאחרי שבוע יהרסו הרבה דברים או משהו?

ובקשר לספר טיפולים, אם אין ספר טיפולים והכל זה ממש בעיה? בבדיקה יכולים לראות אם האוטו לא מטופל וכו'?

וראיתי המון רכבי פיג'ו 206 לפני שהגעתי להחלטה, היו כמה עם פוטנציאל אבל אני נמשכתי דווקא למכונית הזאת, לא מובן לי יותר מידי למה (-: גם הקילומטרג' נמוך, 124000 זה לא רע נכון?

למה דווקא מכונית שהיא כל כך יפה אומרים לא לגעת בה, תראה הרבה מוסך, לא להתקרב לצרפתיות???? זה לא פייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...