Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה הידראולי קשה כמו אבן- פיז'ו 307

ronen6p
שימו לב! השרשור הזה בן 5391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה מדובר בפיג'ו 307SW עכשיו ההגה הוא מסוג הידראולי, כשמתנעים את האוטו הכל טוב ויפה ההגה רך קל ונעים לשימוש, אבל אחרי כ5-7 דקות נסיעה הגה נהפך פתאום לקשהה מאוד ואפילו בשתי ידים ההגה קשה לתזוזה.

למישהו יש מושגג מה יכול להיות הסיבה..

פרטים ככה טכנים על האוטו, שנת 2006 יד ראשונה מהחברה, לא היה תקלה בהגה מעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבות :

רצועה קרועה

אין שמן

משאבה פגומה

שסתום חלוקה תקול

בוכנת מסרק דולפת

שסתום בתוך צינור הלחץ תקוע

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח ב 99% שבפיזו' 307 ההגה הידראוולי, אבל לחץ שמן מסופק על ידי משאבה חשמלית, שאין לה קשר מכאני למנוע.

אולי היא צורכת זרם רב יותר מהנדרש, ויש לה מנגנון הגנה, שמנתק אותה במקרה של התחממות.

ברזילאי -הוא רשם, שיש תגבור הגה בדקות הראשונות של הנסיעה.

איך זה מסתדר עם רצועה קרועה (ההבחנה הראשונה שלך) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה מדובר בפיג'ו 307SW עכשיו ההגה הוא מסוג הידראולי, כשמתנעים את האוטו הכל טוב ויפה ההגה רך קל ונעים לשימוש, אבל אחרי כ5-7 דקות נסיעה הגה נהפך פתאום לקשהה מאוד ואפילו בשתי ידים ההגה קשה לתזוזה.

למישהו יש מושגג מה יכול להיות הסיבה..

פרטים ככה טכנים על האוטו, שנת 2006 יד ראשונה מהחברה, לא היה תקלה בהגה מעולם.

אם מדובר במשאבת שמן מכנית אז אולי פולי מנוע מחליק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו כשהגה ככה נעלם אחרי הנסיעה הראשונית יש רעידות קטנות ובום הוא ניהיה קשה. ואין עוד רעידות.

התמונה שהבאת בוקי באמת אותו הדבר כמו שיש באוטו יכול להיותש באמת זה לא קשור למנוע ומופעל חשמלית.

אבל הבעיה עם הוא מתחמם ואז מתנתק איך אפשר לדעת את זה ?

בע"ה יום ראשון או שני ניקח את האוטו למוסך אבל סתם בשביל ידע כללי, יש אפשרות לבדוק את העינין ?(השאלה מהמשפט למעלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונן במידה וקיימת תקלה במעגל החשמלי של המשאבה החשמלית אמור היה לדלוק לך נורה בצורה של הגה שמתריעה על התקלה במידה ואכן הייתה נורה כזו אז נרשם קוד תקלה במחשב ניהול המנוע שיכוון אותכם לתקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נדלקה מנורה של ההגה, אז במצב כזה יכול להיות שהבעיה לא במערכת החשמלית ?

ואם היא לא שם יש רעיניות איפה היא יכול להיות ? אולי צינורות ? בחנתי ככה תאוטו אין נזילות של שמן, אך אם בעצם חסר שמן לא יהיה מה שינזל :]....

בכל מקרה האוטו יכנס למוסך תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר ספציפית את הפיזו' 307, אך לא בכל רכב עם הגה הידרראולי ומשאבת הגה חשמלית, יש נרות תקלה של ההגה בלוח שעונים.

ברנו קנגו שהייתה לי, יש מערכת הגה דומה, במהלך השנים היו לי מספר תקלות בהגה כוח, והנורה אף פעם לא נדלקה, כי פשוט לוח שעונים לא מכיל נורה כזאת.

הגה כזה יש גם בפיזו' 106, וגם שם, למייטב ידיעתי, אין נורת תקלה של ההגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוחק את הרצועה , מבקש את סליחתכם, שכחתי שהמשאבה ברכב זה מונעת על ידי מנוע חשמלי.

מכאן סיבות נוספות :

חוסר שמן

בעייה באספקת מתח למשאבת (מגעים רופפים).

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי יכול להיות שאתה צודק כיוון שאני לא בקיא ברכבים אלו אך אם אכן אתה צודק ואין אז אני גם לא אתפלא כיוון שמודבר אחרי הכל ברכב צרפתי והגיון אין מה לחפש שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...