Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אלרו 3400VS 2400 האם כדאי?

ג'ובני
שימו לב! השרשור הזה בן 5408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב אנשים יקרים,כאמור השאלה העיקרית שלי כרגע היא לגבי הדגמים הנ'ל.

הנושא נמצא בפורום,אבל לא עונה על כל השאלות ולא נמצא חומר ממשי למעט קישור לויקיפדיה שהיה יותר עוזר עם היה מתורגם לעברית מלאה!.

לפני הכל שתסקלו אותי על בחירה בדגם אציין שתקציבית אני עומד על כ 25-32K לרכישת רכב.

כך שאם תציעו אלטרנטיבה לא אהיה מקובע!!

בכל מקרה אנשים,חשבתי על המכונית הזאת,עיקר הייחס תמורה-מחיר שהיא מציעה,וכמובן מחירון זול להחריד.

רוב הרכבים בשוק(אלרו) היום לא עברו את ה 170 אלף קילומטרים,והיום ראיתי אחת 3.4 שגמעה "רק"מאה אלף.

השאלה שלי בעיקר שווה להיכנס לקונצרן הזה? שברולט? אמריקאית בעצם עם מראה אירופאי?

ואם כבר החלטתי ללכת על הסטייל הזה,באיזה מנוע לבחור? יש לנו 2.2 2.4 ו3.4 שהוא תצורת V6

שיעורי בית עשיתי, קצת דיברתי פה ושם. ושוחחתי עם שלושה מוסכניקים מ- UMI שאמרו פה אחד."הדגם הגדול ותו לא!"

השאלה אם הם צודקים? הם יודעים על מה הם מדברים בכלל? או שהאהבה שלהם למותג גורמת להם להיות קצת משוחדים.

הרי מדובר פה על גודל והצריכה דלק שלו עוד לא ידועה לי כלל מלבד כמה מספרים שזרקו פה בפורום.

אני שמעתי שהמנוע המגודל הוא המיושן ולא שווה,לא יעיל, זולל דלק,לעומת זאת אחרים אמרו "מה פתאום מי אמר לך את השטויות הללו עזוב, לך על הגדול!"

עוד דבר שנאמר לי שמשאבת מים קל מאד להחלף ב דגם המגודל לעומת הקטנות,ששם צריך לפרק חצי מהמנוע.

לגבי צריכה שמעתי שבנסיעה רגוע היא תעשה 1.10 יש חייה כזאת?

בשרשור של"באיזה מהירות נמצא הרכב שלך על מאה" האלרו(3.4) כתובה שם שעומדת על 1.5 במד הסל"ד.

האם בגלל המומנט הגבוה בסל"ד נמוך היא לא צריכה לטפס למרומי הסל"ד כדי להשיג הספק?

אגב מישהו יודע על מחירון חלפים? האם הם זולים? יקרים? או לא מדובר על הפרשים ממשיים.

ואחרי כל החפירה הזאת אני מקווה שמישהו אכן הגיע לסוף. הרי אני לא מצאתי את עצמי בחוץ והיתי חייב את החבר'ה טובים!

אז תודה מראש וערב טוב ..:wink:

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ישליישלי

ערב טוב,

תראה אני היתי באותה דילמה כמו שלך.אם כבר אתה הולך על אלרו אז רק עם המנוע הגדול ( 3.4 )

אני קניתי לפני שבועים אלרו 2002 3.4, הרכב חלום, שקט חזק בכול סל"ד,נוח לנהיגה ומפנק.

חשוב לקחת את הרכב לבדיקה הסטוריה טיפולים ולקבל חוות דעת ממוסך מורשה על מצבו המכני.

כמו כן עדיין לא הספקתי לבצע לרכב שלי ישור -קו אבל מבירורים במוסכים טיפול 10000 כללי,

שמנים מנוע וגיר,פילטרים,ומצתיים (מחלפים כל 60000 ק"מ עולים 70 ש"ח לאחד ) עולה כ- 1200 מדובר על מוסכים

מורשים.

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנחש כמה כוכבי בטיחות יש לרכב

תשובה:אחד:shock:

אינני יודע מה המקור שלך

לפי מקור שאני קראתי, במבחני ה NHTSA לאולדסמוביל אלרו (שזה השם של הרכב בארה"ב) משנת 2004, דגם 4 דלתות:

לנוסעים במושבים הקדמיים 4 כוכבים, לנוסעים במושב האחורי 3 כוכבים.

ראה כאן:

http://www.carsdirect.com/oldsmobile/alero/safety

בטבלה רואים שכוכב יחיד התקבל רק בפגיעת צד

אשמח אם תביא את המקור שלך לכוכב אחד גורף..

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או המתנתי לנתון יותר מבוסס, היה נראה לי מופרך מה שאמר קודמיך.

יש בעד ונגד הדגמים משהו שלא כדי לגעת? לרדת מהדגם בכלל? או שמדובר במציאה?

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני חברים טובים שלי מחזיקים אלרו 3400 כבר כמה שנים.

הם מאד מרוצים. אמינות לדבריהם מוחלטת והרכב מפנק.

מחבר שלישי שמעתי על כמה בעיות חשמל קטנות ומרגיזות.

בדוחות אמינות בארה"ב הוא מקבל ציון גבוה כאשר מעט התקלות הבסיסיות שהיו ברכב תוקנו במתיחת הפנים (שכמעט לא מורגשת בשנת 2001)התקלות היו במחזיק הכוסות, דיסקים של הברקסים שלא היו כל כך מתאימים (תוקן במסגרת האחריות ושונה בשנים המאוחרות). צבע הספויילר שדהה בשמש ועוד דברים קטנים, כאמור כולם מתיחסים לשנים 1999 - 2001.

כללית לדעתי ומשיחות עם חברים, זו תמורה טובה לגרושים שאתה משלם עליו.

אגב, נהגתי בארה"ב בפונטיאק גרנד אמ שזו בעצם אלרו שיוצרה במפעלי אולדסמוביל ומאד נהניתי.

עוד על האלרו כמשומשת, יתרונות וחסרונות ראה כאן:

http://consumerguideauto.howstuffworks.com/1999-to-2004-oldsmobile-alero.htm

(שוב, אלרו היא שברולט רק באירופה ובעוד כמה מקומות מחוץ לארה"ב)

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הקישור בני.

אז בעצם אתה אומר שעדיף לחכות לאחת שמורה מ 02 ואילך?

ועל איזו מתיחת פנים דיברת? אתמול ראיתי אצל סוחר את הדגם הקטן 2.2 ולא ראיתי שום שינוי ניכר,אם כי לא הבחנתי בשינוי כלל!

כמובן שלא אקנה אותה מאותו הסוחר,למרות הקילמטראז' הנמוך שעברה.

ולגבי צריכת הדלק מה החברים אומרים בני? כמה בערך ל 57 הליטרים שיש במכל דלק,הרכב מצליח לנצל לקילומטרים?

אמרו לי שבערך 400 בנסיעה רגועה משולבת.יכול לאמת את הדבר?

ועוד דבר נאמר לי שבדגם הגדול אין בכלל רצועת טיימינג.אלה שרשרת ברזל או פשוט גלגלי שיניים. לעומת זאת אתמול הלכתי לאדם פרטי ופתחתי את המכסה בעוד המכונית עובדת וראיתי בצד ימין של הרכב רצועה עובדת ומסובבת ונושמת!

אז.. יש או אין?

ועוד דבר ברשותך.יש אחת שתיים למעשה שאחת מהם 3.4 ומותקנות בהן מערכת גפ"מ שווה לבדוק בכלל? שמעתי דברים מפוקפקים לגבי המכלול הזה שהוסיפו שם,אז מה אומר?

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הבולט ב"מתיחת הפנים" הוא הסרת סמלי אולדסמוביל בחזית וליד ההגה.

בכל מקרה כדאי לקנות את המודל המאוחר יותר.

לגבי יתר הדברים אשאל.

ביי

בני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטיימינג, מי שיכול לענות נמצא בחו"ל ותשובה תהיה כנראה ביום שלישי

צריכת דלק: בין 7 וקצת בתוך העיר ויכול להגיע ל 10 ק"מ/ליטר מחוץ לעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין,תודה בני. אמתין בנתיים לתשובה ביום שלישי,אבדוק את זה.

יש כאן עוד חבר'ה שלא ראו את השרשור ויש להם משהו להגיד?

עיקר הוא בעד נגד,תקלות ולאיזה דגם לשאוף, ושנתון.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התשובה

באלרו יש שרשרת טיימינג שלא נוגעים בה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...