Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים לסיאט איביזה

שימו לב! השרשור הזה בן 5431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם לאחרונה חבר שלי רכש סיאט איביזה שנת 1997 והוא מעוניין לשפר את האוטו..

המלצתי לו על שיפור קו והוא יעשה בשבוע הקרוב

עכשיו השאלה היא מה הלאה?

התקציב שלו הוא כ 5000

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הבחור התכוון ליישור קו.

לפותח השרשור,

איזה דגם של איביזה הוא רכש ? משפחתית קומפקטית או ספורטיבית גודשת ?

חשוב לדעת,זה מאוד ישנה את אופי התשובות שתקבל פה.

תן פרטים על הרכב,אם מדובר באיביזה טורבו אז פרט מה כבר יש ברכב (אם יש) מעבר לסטנדרט ותוכל לקבל עצות מועילות.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא התכוון לשיפור נסיעה בקו ישר

לשם כך חשוב לבדוק פרונט, אחרת הרכב לא יסע ישר

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שערס קטן התכוון לומר בדרכו הייחודית, זה שבתקציב הזה ועבור הרכב הזה, השיפורים שתוכל לעשות הם לרכוש את סט הצמיגים האיכותי ביותר שניתן למצוא במידה שלו (אולי שווה לבדוק האם ניתן להגדיל אותה טיפה), להחליף את בולמי הזעזועים בבולמים ספורטיביים, ואולי גם לשפר את הבלמים באמצעות סט רפידות עמידות יותר.

אם ישאר בסוף עודף, שלח את החבר לקורס נהיגה מתקדמת. ככלות הכל, חבל להוציא כאלה סכומים ולא לדעת לנצל את ההשקעה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שערס קטן אמר היה בציניות מלאה, אנשים צריכים להיות מודעים למה שיש להם, כמו שאני לא חיי בסרט ומחר הולך וגודש את האיביזה שלי ושם לה רפידות ספורט וכיסאות sparco כי אני מודע לכך שהרכב שלי הוא אינו רכב ספורט ולא בעל פוטנציאל לביצועים ספורטיבים ולכן אני נהנה מהרכב כמו שהוא ובעזרת ה' אני יחסוך את הכסף ויקנה בסיס הרבה יותר מוצק והגיוני לשיפורים מאשר איביזה שנת 98 1400 סמ"ק

*אי אפשר להמליץ שיפורים לכל אחד ! קודם צריך לקנות בסיס נכון ואחר כך להתחיל לשפר, אתה מטעה אנשים.

שמת לב במקרה, ולו לרגע אחד שאתה נמצא בפורום שיפורים? :shock:

מחר יבוא מישהו עם אופניים ויגיד לך שהוא רוצה יותר כוח בבלימה, אז גם לו תגיד שישים בלמים ספורטיבים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיתפלא אבל שוק השיפורים לאופניים הרבה יותר מפותח מאשר שוק הרכב פה בארץ ויש לא מעט שמשפרים אופניים.

איביזה 97 יכולה להיות אחלה רכב לפרוייקט! ב30K אתה בונה אחלה רכב שבעולם :twisted:

המלצתי לבחור עם האיביזה, שיחסוך עוד כסף וישפר ברצינות\יחליף את הרכב ובמידה והוא מעוניין להישאר איתו אני הייתי משקיע את התקציב על צבע כללי, ג'אנטים נחמדים ואולי קצת בסטריאו.

אם הרכב לא נוסע טוב זה לא סיבה שלא ייראה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוייקט של 30 אלף לא עושים על איביזה 1400 שנת 98 ! כי זה פשוט מפגר ! תמכור את האיביזה קח את ה30 ותקנה איביזה טורבו 2002 אני חושב שזה קצת יותר הגיוני.

פרוייקטים עושים על מכוניות שכבר הבסיס שלהם חזק ופשוט רוצים לעשות אותם עוד יותר חזקות. זו לפחות דעתי בנושא השיפורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אולי דעתך אבל לא בטוח שהיא מוצדקת.

פרוייקט ברמה כזו לא מגיע מהראש אלא מהלב בלבד!

כמו כן אל תשכח שזה לא שאתה משקיע במכה 30 אלא מחלק את הפרוייקט לפי חודשים וככה זה הרבה יותר קל.

לדוגמא:

חודש ראשון יישור קו לרכב כולל ובדגש על מנוע.

חודש שני סעפת עם הכנה לטורבו שכרגע סגורה.

חודש שלישי קונים את הטורבו.

חודש רביעי קונים צנרת ושומרים קצת להתאמיות ודאון פייפ.

חודש חמישי קונים פורק, ווסגייט, ואינטרקולר.

חודש שישי ומעלה מתחילים בבניה ובזמן הבניה קונים את כל שאר החלקים הקטנים שצריך ובסוף כמובן ניהול והנה יש לך רכב גודש חזק וייחודי בחצי שנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי וfish אני שואל אותך , בהתחשב בעובדה שסיאט איביזה שנת 98 1400 סמ"ק זה לא רכב נדיר ! ולא ממש יפה! אתה הייתה עושה את כל הפרוייקט הזה לאוטו הזה ?

פרוייקטים בסכומים כאלה גדולים עושים למכוניות באמת יחודיות כמו אספנות וכו' לא לסיאט איביזה רגילה, זה פשוט כאב ראש. אני מת להביא סיאט איביזה טורבו כמו שלך, ולרגע אחד לא חשבתי "לא בן עזוב אותך לקנות אחת אחרת בוא ניקח את כל מה שחסכתה ונתחיל לשפר את ה1600 שלך ", זה כאב ראש + ביזבוז זמן כי אתה משקיע חצי שנה על אוטו שיכלתה לקנות באותו סכום מודל יותר חדש שבא כבר עם כל הפרוייקט אבל הפעם בצורה מקורית מהחברה ושיש לך בסיס טוב כמו האוטו שלך ולו אתה שם 30 אלף שקל לפרוייקט אז תפדל , אתה באמת תגיע למשהו מפחיד כי אתה מתחיל ממשהו שגם בצורה המקורית שלו הוא מאוד חזק

אני לדוגמא מאוד הייתי רוצה לראות לאיזה רמת ביצועים תגיע קליאו ספורט שיגדשו אותה , הרי ברגיל היא מפחידה אז עם טורבו על המנוע 2000 שלה יחד עם צנרת , זה באמת צריך להיות חיה רעה ובוא לא נשכח איך היא בפניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עבר לשניכם בראש שאולי הבנאדם לא רוצה להוציא כמויות של כסף על דלק, בואו נהיה ריאליים או הוא ישים טורבו ספק אם הוא ימשיך לנהוג כאילו הוא עם מנוע 1400.

בנוסף, לי יש מנוע 1600, גם אני לא מאושר מההתנהגות של הרכב ומהבלימה למרות שהכל טוב ברכב ובנוסף יש את הפן של אישור הרכב.

אז כן להשקיע 5K בבלמים טובים יותר וסט של צמיגים נשמע ממש הגיוני ואולי בהמשך גם איזה בולמים טובים יותר.

גם אם הוא כן יחסוך ויקנה איביזה טורבו זה לא אומר שעליה הוא לא יצטרך להוסיף כמה מרשרשים.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי וfish אני שואל אותך , בהתחשב בעובדה שסיאט איביזה שנת 98 1400 סמ"ק זה לא רכב נדיר ! ולא ממש יפה! אתה הייתה עושה את כל הפרוייקט הזה לאוטו הזה ?

פרוייקטים בסכומים כאלה גדולים עושים למכוניות באמת יחודיות כמו אספנות וכו' לא לסיאט איביזה רגילה, זה פשוט כאב ראש. אני מת להביא סיאט איביזה טורבו כמו שלך, ולרגע אחד לא חשבתי "לא בן עזוב אותך לקנות אחת אחרת בוא ניקח את כל מה שחסכתה ונתחיל לשפר את ה1600 שלך ", זה כאב ראש + ביזבוז זמן כי אתה משקיע חצי שנה על אוטו שיכלתה לקנות באותו סכום מודל יותר חדש שבא כבר עם כל הפרוייקט אבל הפעם בצורה מקורית מהחברה ושיש לך בסיס טוב כמו האוטו שלך ולו אתה שם 30 אלף שקל לפרוייקט אז תפדל , אתה באמת תגיע למשהו מפחיד כי אתה מתחיל ממשהו שגם בצורה המקורית שלו הוא מאוד חזק

אני לדוגמא מאוד הייתי רוצה לראות לאיזה רמת ביצועים תגיע קליאו ספורט שיגדשו אותה , הרי ברגיל היא מפחידה אז עם טורבו על המנוע 2000 שלה יחד עם צנרת , זה באמת צריך להיות חיה רעה ובוא לא נשכח איך היא בפניות

שים לב שרשמתי שפםרוייקט כזה עושים מהלב ולא מהראש!

השיקול הכלכלי שאני עושה כשאני מוסיף דברים לרכב שלי זה האם יש לי כסף לזה או לא וזהו! לא מעניין אותי האם אני יקבל את זה במכירה או לא.

בטח ובטח שהרכב שלי היה עד עכשיו למכירה במחיר טוב והסיבה היחידה שלא מכרתי זה חוסר זמן שלי ללכת לבדיקה עם קונים!

האם היה שווה לי להשקיע הרבה מאוד כסף על הרכב שלי בשיפורים? מבחינת הלב "והשריטה" כן, מבחינה כלכלית ממש לא!

האם שווה היה לך לשים מאות שקלים על דאימונד וויז'ן שב5 ש"ח אתה קונה נורה רגילה? התשובה שתיתן פה בעצם נכונה לכל השקעה על רכב.

לטעמי האיביזה שנת 97 בגרסת ה3 דלתות בעלת פוטנציאל לא מבוטל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה1400 סמ"ק הוא מנוע חלש בעל 75 סוסים , איזה פוטנציאל אתה רואה פה ?

אם עסקינן בשיפורי התנהגות אז נכון כל אוטו שתשים לו ג'אנטים קלי משקל + צמיגים מעולים + מוט מייצב + בלמים ספורטיבים

אז נכון בהתנהגות האוטו באמת יהיה מפחיד , אבל אם אנחנו מדברים על כוח, ועל קו ישר , אז לאן תגיע עם מנוע 1400 סמ"ק 75 סוסים, האם זה בכלל אפשרי לגדוש כזה מנוע מבלי שהוא פשוט יתפרק מהלחץ ? אני נוהג על 1600 סמ"ק 100 סוסים מנוע שעבר רק 70 אלף קילומטר , וזה לא מנוע חזק fish מנוע חזק זה של ההונדות שבא אותו נפח 1600 רק שממנו מוציאים 125 סוסים ו140 סוסים שזה המנועים היותר חזקים מבלי בכלל לגדוש את הרכב, זה מנוע חזק ! ולא ה1600 או 1400 שיש לאיביזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...